Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeszły mnie dreszcze po plecach i zawiało chłodem :gwizdanie: :kox: :naughty: wyczyścić na jutro bagażniki kolega przyjedzie :gwizdanie: i trzeba go ciepło przyjąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to skąd ?? Z Krakowa :gwizdanie: no wiesz Poziu, przecież to Kraków to można wybaczyć :gwizdanie:
-
[ALL] Co wy na to - tylko poważnie ??
nikt nie beknie... a czy wszystko wyjdzie na jaw to też nie wiadomo, może kiedyś. ps. filmik daje do myślenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie mogę go kiedyś zaprosić. On teraz jeździ A3 i chce zmieniać na A4 (B8 of course ). a3 a4 ... grunt że audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie. aha. dawaj go na spota
-
STROJENIE CB I ANTENY
Musisz zapytać. Na pewno da się przekupić butelką browarka ok to pogadam już z nim osobiście na spocie (tylko żeby miał ten miernik ze sobą ) ps. butelką browara? ja słyszałem że on nie lubi alkoholu :gwizdanie:
-
STROJENIE CB I ANTENY
Tak, orientuję się ... ma go lukaszr. a nie wiesz może czy ten lukaszr mógłby mi pomóc na spocie z ustawieniem anteny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tym będzie problem..... okej nie było tematu spoko, nie gniewam się.
-
STROJENIE CB I ANTENY
tak czytam co piszecie o strojeniu i mam pytanie lukaszr orientujesz się czy ma może ktoś ze spotowiczów warszawskich ten miernik do strojenia ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tym będzie problem.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ to już padam na pysk.... a skąd gościu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do laski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można rzec taki full wypas :gwizdanie:
-
Montaż tempomatu A4 B5
sorrka moja wina ale nie miałem czasu na tyle żeby się nad tym skupić i tu mam mały problem bo nie wiem czy w tym opisie co mam po niemiecku jest podany kolor kabla i pin pod który podpiąć czy kolor kabla z tego pinu ale leci to tak: Z manetki 4 i 6 łączymy z 38 pinem kostki z ecu 3 z 57------II--------- 2 z 75 ------II---------- Biały z 76 -------II---------- ( i tu jest pewien problem bo biały to w wiązce to jest zasilający, ale pozostał nam pin nr 1 z manetki więc to pewnie o niego chodzi i on idzie na 76 ) resztę ogarniemy we wtorek na spocie znalazłem takie coś i może się przydać (tyle że po niemiecku) http://www.a4-freunde.de/pdf/gra_b5_diesel.pdf
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i zapraszamy na spociki warszawskie
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
dwie śrubki po końcach przy szybie. jedna w uchwycie od zamykania drzwi-pół uchwytu wyjmujesz a tam w środku będą jeszcze dwie śrubki, po czym całość delikatnie do góry.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gazety tak jak i tv kłamią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic podobnego Krzyń . To Nosfer szasta numerami ..kurna rujnuje mi życie sexualne osz to nosfer jaki dobra żartuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona tylko było się przedstawić jako Redżi a nie kolega dzwoni i mówi że zholował go Łukasz.... a ja myśłę kuźwa który :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żadne audi nie jest wymienione ... Kolega A3 też nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do reklamy kawasaki to ta też jest fajna http://pl.youtube.com/watch?v=LlO7qVf2tQM
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hej :>
-
Montaż tempomatu A4 B5
jutro Ci napiszę bo teraz to już nie dam rady