Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Przeszły mnie dreszcze po plecach i zawiało chłodem :gwizdanie: :kox: :naughty: wyczyścić na jutro bagażniki kolega przyjedzie :gwizdanie: i trzeba go ciepło przyjąć
  2. i to skąd ?? Z Krakowa :gwizdanie: no wiesz Poziu, przecież to Kraków to można wybaczyć :gwizdanie:
  3. nikt nie beknie... a czy wszystko wyjdzie na jaw to też nie wiadomo, może kiedyś. ps. filmik daje do myślenia
  4. W sumie mogę go kiedyś zaprosić. On teraz jeździ A3 i chce zmieniać na A4 (B8 of course ). a3 a4 ... grunt że audi
  5. Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie. aha. dawaj go na spota
  6. Musisz zapytać. Na pewno da się przekupić butelką browarka ok to pogadam już z nim osobiście na spocie (tylko żeby miał ten miernik ze sobą ) ps. butelką browara? ja słyszałem że on nie lubi alkoholu :gwizdanie:
  7. Tak, orientuję się ... ma go lukaszr. a nie wiesz może czy ten lukaszr mógłby mi pomóc na spocie z ustawieniem anteny
  8. z tym będzie problem..... okej nie było tematu spoko, nie gniewam się.
  9. tak czytam co piszecie o strojeniu i mam pytanie lukaszr orientujesz się czy ma może ktoś ze spotowiczów warszawskich ten miernik do strojenia ?
  10. z tym będzie problem.....
  11. no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ to już padam na pysk.... a skąd gościu?
  12. co do laski
  13. można rzec taki full wypas :gwizdanie:
  14. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    sorrka moja wina ale nie miałem czasu na tyle żeby się nad tym skupić i tu mam mały problem bo nie wiem czy w tym opisie co mam po niemiecku jest podany kolor kabla i pin pod który podpiąć czy kolor kabla z tego pinu ale leci to tak: Z manetki 4 i 6 łączymy z 38 pinem kostki z ecu 3 z 57------II--------- 2 z 75 ------II---------- Biały z 76 -------II---------- ( i tu jest pewien problem bo biały to w wiązce to jest zasilający, ale pozostał nam pin nr 1 z manetki więc to pewnie o niego chodzi i on idzie na 76 ) resztę ogarniemy we wtorek na spocie znalazłem takie coś i może się przydać (tyle że po niemiecku) http://www.a4-freunde.de/pdf/gra_b5_diesel.pdf
  15. witaj na forum i zapraszamy na spociki warszawskie
  16. dwie śrubki po końcach przy szybie. jedna w uchwycie od zamykania drzwi-pół uchwytu wyjmujesz a tam w środku będą jeszcze dwie śrubki, po czym całość delikatnie do góry.
  17. gazety tak jak i tv kłamią
  18. Nic podobnego Krzyń . To Nosfer szasta numerami ..kurna rujnuje mi życie sexualne osz to nosfer jaki dobra żartuje
  19. i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona tylko było się przedstawić jako Redżi a nie kolega dzwoni i mówi że zholował go Łukasz.... a ja myśłę kuźwa który :gwizdanie:
  20. żadne audi nie jest wymienione ... Kolega A3 też nie
  21. co do reklamy kawasaki to ta też jest fajna http://pl.youtube.com/watch?v=LlO7qVf2tQM
  22. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    jutro Ci napiszę bo teraz to już nie dam rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.