Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. W autach pow. 3,5t obowiązkowo musi być tachograf i blokada, która nie pozwala przekroczyć 90km/h - dlatego większość kierowców jeździ właśnie tyle. chyba że mają znajomości i pozdejmowane ograniczniki, kolega jeździ volvo 500km i buja sie to do 110km/h a ten filmik Tomku znam. gość albo najarany albo nie wiem tu już nie ma tłumaczenia ale nie można tego porównywać do wyprzedzania na skrzyżowaniu, w dzień przy dobrej widoczności i braku ruchu z naprzeciwka.
  2. franiu wyluzuj trochę co tyle że Litwin, Estończyk czy inny ma pod butem przynajmniej 450kucy jak nie 500, z doświadczenia z nimi wiem że oni na zachód itd nie jeżdżą małymi autami typu scania 380, i nie są załadowani po sam dach/przeładowani! i to że się widzi że bierze dwa czy trzy tiry na raz to znaczy że ma czym, a nie na radiu się słyszy "stasiek nie daj mu się, nie puszczaj go" to raczej przez tych zazdrosnych polaków jest więcej wypadów jak przez obcokrajowców. oczywiście nie bronię tu kierowców tirów łamiących przepisy ale czy jechałeś kiedyś za autobusem 45km/h w porywach do 60km/h ?
  3. http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,10322535,wiadomosc.html?ticaid=468c5
  4. nie ma jak klubowe rameczki
  5. zalety panny młodej :gwizdanie:
  6. witaj na forum i zapraszamy na spoty krakowskie
  7. Bryniu czy masz już specjalny fotelik/plecak do transportu mimi ?
  8. zbliża się zima wiec przygotujcie swoje auta http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,841272,36,
  9. witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
  10. slaweq to już drugi raz mi się taka udała :gwizdanie: niedługo dojdę do perfekcji
  11. ale nigdy nic nie wiadomo czy zrobią :polew:
  12. widzisz , jakos mozna nie znac , nie było okazji to ja już nie wiem, macie bliżej do wawy i w ogóle i takie sceny robicie
  13. że twój robi 1/4 w 17,2 sekundy a jego w 16,7 jednym słowem z miejsca dostaniesz ale z rolki to tak jak Poziu pisze a i film jakiś nakręć
  14. od zawsze to jeszcze tego nie zauważyłeś [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 17:27_________________________________________________ jak można nie znać Sławeq_a :gwizdanie: (ale kur... odmiana mi sie udała )
  15. swoją kobietę powiadasz.... e no to znajomość jest dalej niż sądzimy no to na którego spota przyjedzie >?
  16. Ze Specem mógłbyś iść na liście :> Oooo jeenyy .. Ale by chlastało w okolicy !! :polew: nie ma tak dobrze... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 15:07_________________________________________________ ale rozumiem że czasem masz więc jak znajomość już jest na takim etapie to wypadało by panią przedstawić [wkleić fotę] bo jak jechaliśmy na zlot to już się mnie wypytywali o nią ale powiedziałem że nie dam im linka do foty, i tu Twój ruch
  17. Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie: Uszy jak uszy ..ale musieli by Cie identyfikować po butach i mógłby być wstrząs mózgu od uderzenia w tył głowy :gwizdanie:
  18. Dziwię się, że jeszcze nikt nie napisał "Pokręć Smigłem" :naughty: Tomek pokręć śmigłem :polew:a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :gwizdanie:
  19. Tomek nie palenie Ci nie służy Siakiś sie nerwowy zrobiłeś nom Tomek kup sobie orzeszki albo cuś
  20. nom, a najlepsze było jak Poziu wkleił na spotach top10 spamerów warszwskich
  21. nie Tosik tylko ja, i nie za zakrętu tylko za górki
  22. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    jest ja ją mam tyle że po niemiecku chodzi o piny 57-czerwony(kolory kabelków z wiązki od tempomatu, jak w moim opisie) 38-czarny 75- niebieski 76- biały
  23. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    racja, trzeba się wpiąć bezpośrednio do ECU w tą dużą wtyczkę
  24. zacytuję Trzenia "co texty się wam skończyły" :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.