Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W autach pow. 3,5t obowiązkowo musi być tachograf i blokada, która nie pozwala przekroczyć 90km/h - dlatego większość kierowców jeździ właśnie tyle. chyba że mają znajomości i pozdejmowane ograniczniki, kolega jeździ volvo 500km i buja sie to do 110km/h a ten filmik Tomku znam. gość albo najarany albo nie wiem tu już nie ma tłumaczenia ale nie można tego porównywać do wyprzedzania na skrzyżowaniu, w dzień przy dobrej widoczności i braku ruchu z naprzeciwka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
franiu wyluzuj trochę co tyle że Litwin, Estończyk czy inny ma pod butem przynajmniej 450kucy jak nie 500, z doświadczenia z nimi wiem że oni na zachód itd nie jeżdżą małymi autami typu scania 380, i nie są załadowani po sam dach/przeładowani! i to że się widzi że bierze dwa czy trzy tiry na raz to znaczy że ma czym, a nie na radiu się słyszy "stasiek nie daj mu się, nie puszczaj go" to raczej przez tych zazdrosnych polaków jest więcej wypadów jak przez obcokrajowców. oczywiście nie bronię tu kierowców tirów łamiących przepisy ale czy jechałeś kiedyś za autobusem 45km/h w porywach do 60km/h ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,10322535,wiadomosc.html?ticaid=468c5
-
Strefa Śmiechu
nie ma jak klubowe rameczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zalety panny młodej :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i zapraszamy na spoty krakowskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu czy masz już specjalny fotelik/plecak do transportu mimi ?
-
Strefa Śmiechu
zbliża się zima wiec przygotujcie swoje auta http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,841272,36,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
slaweq to już drugi raz mi się taka udała :gwizdanie: niedługo dojdę do perfekcji
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
ale nigdy nic nie wiadomo czy zrobią :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzisz , jakos mozna nie znac , nie było okazji to ja już nie wiem, macie bliżej do wawy i w ogóle i takie sceny robicie
-
[ALL] BMW E36 1,8is 143KM VS MOJA A4 B6 AWX 131KM
że twój robi 1/4 w 17,2 sekundy a jego w 16,7 jednym słowem z miejsca dostaniesz ale z rolki to tak jak Poziu pisze a i film jakiś nakręć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od zawsze to jeszcze tego nie zauważyłeś [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 17:27_________________________________________________ jak można nie znać Sławeq_a :gwizdanie: (ale kur... odmiana mi sie udała )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
swoją kobietę powiadasz.... e no to znajomość jest dalej niż sądzimy no to na którego spota przyjedzie >?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze Specem mógłbyś iść na liście :> Oooo jeenyy .. Ale by chlastało w okolicy !! :polew: nie ma tak dobrze... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 15:07_________________________________________________ ale rozumiem że czasem masz więc jak znajomość już jest na takim etapie to wypadało by panią przedstawić [wkleić fotę] bo jak jechaliśmy na zlot to już się mnie wypytywali o nią ale powiedziałem że nie dam im linka do foty, i tu Twój ruch
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie: Uszy jak uszy ..ale musieli by Cie identyfikować po butach i mógłby być wstrząs mózgu od uderzenia w tył głowy :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziwię się, że jeszcze nikt nie napisał "Pokręć Smigłem" :naughty: Tomek pokręć śmigłem :polew:a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek nie palenie Ci nie służy Siakiś sie nerwowy zrobiłeś nom Tomek kup sobie orzeszki albo cuś
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
nom, a najlepsze było jak Poziu wkleił na spotach top10 spamerów warszwskich
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
nie Tosik tylko ja, i nie za zakrętu tylko za górki
-
Montaż tempomatu A4 B5
jest ja ją mam tyle że po niemiecku chodzi o piny 57-czerwony(kolory kabelków z wiązki od tempomatu, jak w moim opisie) 38-czarny 75- niebieski 76- biały
-
Montaż tempomatu A4 B5
racja, trzeba się wpiąć bezpośrednio do ECU w tą dużą wtyczkę
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
zacytuję Trzenia "co texty się wam skończyły" :gwizdanie: