Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie tak
-
Yamaha R1 turbo- Audi Rs2 i Honda RC51!!!
stary filmik a co do jazdy na jednym kole przy dużej prędkości to w tvn turbo był program "uliczni szaleńcy i tam tez po autostradzie jeździli i wyprzedzali na jednym kole, dodatkowo miał zamontowane pod silnikiem światełka że jak postawił na koło to one były jak normalne, był widoczny :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
tu się tylko witamy! reszta w stosownym dziale.....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
słupek materiałem jest oklejony (klej np. budapren) materiał zakupiony u tapicerza, coś jak materiał na cienkiej gąbce ważne aby był bardzo rozciągliwy, przy dwóch, trzech zegarach jest problem z dokładnym dopasowaniem, przy jednym wyglądało by to zupełnie inaczej. materiał jest ok ale jak zwykle jest jakieś ale, tzn widać gdzie jest zbytnio naciągnięty i po prostu nie wytrzymał i odkleił się od gąbki, dlatego widać takie zmarszczki co do tej masy to jest to szpachlówka do plastiku.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na 100% podadzą- [B5 AFN] Wyłączniki oświetlenie w przednich drzwiach
w zamku- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
temp oliwy i ciśnienie turbodoładowania, EGT nie mam.- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
słupek jest na 3 choinkach a tu to co ja zrobiłem a nie mam czasu opisać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kaczor parsknął śmiechem.... jak dla mnie to na razie Wojtek bije wszystkich na łeb http://pl.youtube.com/watch?v=Cef-xQ3Tdjc- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B5] jak wymontować plastik wokół klamki
takiej sprężynki nie idzie kupić, tylko cała klameczka pozostaje szrot lub dorobienie- [ALL B5] jak wymontować plastik wokół klamki
musisz zdemontować cały boczek (jedna śrubka z przodu drzwi druga z tyłu-wszystko przy szybie, jak obejrzysz to znajdziesz, potem jedna w uchwycie do zamykania, wyjmujesz pół uchwytu a tam jeszcze dwie śrubki odkręcasz je a potem całość do góry) z drzwi a potem już będziesz miał z górki w klamce złamała się sprężynka na forum jest spory temat o tym :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy A.. nie ma nic z tym wspólnego.....? :gwizdanie:- [inne] vw transporter T5 2005
no i poszło :> tylko są 3 błędy Control Module Part Number: 7H0 937 049 K Component and/or Version: BORDNETZ SGVER 1.0 1901 Software Coding: 0000101 Work Shop Code: WSC 02756 3 Faults Found: 01598 - Drive Battery Voltage 002 - Lower Limit Exceeded 01598 - Shareware Version. To Decode all DTCs 001 - Please Register/Activate 00538 - Shareware Version. To Decode all DTCs 014 - Please Register/Activate tylko nie mogę znaleźć błędu 1598 jak ktoś coś może powiedzieć to dzięks dodam że gość w vw podłączał radio, radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka, trzeba włączać i wyłączać ręcznie i od tamtej pory nie działa centralny z pilota(baterie w pilocie-ok)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust i do reszty co rzuca palenie to idąc tropem tego http://www.joemonster.org/filmy/10412/Czy_tobie_tez_niechciane_erekcje_rujnuja_zycie_rodzinne to dobrze że rzucacie bo inaczej moglibyście mieć problemy z "wackiem" ten specyfik jest na bazie nikotyny a ona itd.... :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo cegłe...ja podobno jaram regularnie jak się na panny przyglądam uuu to nie dobrze :gwizdanie: - Nowicjusz - wątek powitalny