Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dokładnie tak
  2. stary filmik a co do jazdy na jednym kole przy dużej prędkości to w tvn turbo był program "uliczni szaleńcy i tam tez po autostradzie jeździli i wyprzedzali na jednym kole, dodatkowo miał zamontowane pod silnikiem światełka że jak postawił na koło to one były jak normalne, był widoczny :gwizdanie:
  3. tu się tylko witamy! reszta w stosownym dziale.....
  4. witamy na forum
  5. witamy na forum
  6. słupek materiałem jest oklejony (klej np. budapren) materiał zakupiony u tapicerza, coś jak materiał na cienkiej gąbce ważne aby był bardzo rozciągliwy, przy dwóch, trzech zegarach jest problem z dokładnym dopasowaniem, przy jednym wyglądało by to zupełnie inaczej. materiał jest ok ale jak zwykle jest jakieś ale, tzn widać gdzie jest zbytnio naciągnięty i po prostu nie wytrzymał i odkleił się od gąbki, dlatego widać takie zmarszczki co do tej masy to jest to szpachlówka do plastiku.
  7. na 100% podadzą
  8. temp oliwy i ciśnienie turbodoładowania, EGT nie mam.
  9. słupek jest na 3 choinkach a tu to co ja zrobiłem a nie mam czasu opisać
  10. kaczor parsknął śmiechem.... jak dla mnie to na razie Wojtek bije wszystkich na łeb http://pl.youtube.com/watch?v=Cef-xQ3Tdjc
  11. takiej sprężynki nie idzie kupić, tylko cała klameczka pozostaje szrot lub dorobienie
  12. musisz zdemontować cały boczek (jedna śrubka z przodu drzwi druga z tyłu-wszystko przy szybie, jak obejrzysz to znajdziesz, potem jedna w uchwycie do zamykania, wyjmujesz pół uchwytu a tam jeszcze dwie śrubki odkręcasz je a potem całość do góry) z drzwi a potem już będziesz miał z górki w klamce złamała się sprężynka na forum jest spory temat o tym :gwizdanie:
  13. a czy A.. nie ma nic z tym wspólnego.....? :gwizdanie:
  14. no i poszło :> tylko są 3 błędy Control Module Part Number: 7H0 937 049 K Component and/or Version: BORDNETZ SGVER 1.0 1901 Software Coding: 0000101 Work Shop Code: WSC 02756 3 Faults Found: 01598 - Drive Battery Voltage 002 - Lower Limit Exceeded 01598 - Shareware Version. To Decode all DTCs 001 - Please Register/Activate 00538 - Shareware Version. To Decode all DTCs 014 - Please Register/Activate tylko nie mogę znaleźć błędu 1598 jak ktoś coś może powiedzieć to dzięks dodam że gość w vw podłączał radio, radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka, trzeba włączać i wyłączać ręcznie i od tamtej pory nie działa centralny z pilota(baterie w pilocie-ok)
  15. tomaszust i do reszty co rzuca palenie to idąc tropem tego http://www.joemonster.org/filmy/10412/Czy_tobie_tez_niechciane_erekcje_rujnuja_zycie_rodzinne to dobrze że rzucacie bo inaczej moglibyście mieć problemy z "wackiem" ten specyfik jest na bazie nikotyny a ona itd.... :gwizdanie:
  16. albo cegłe...ja podobno jaram regularnie jak się na panny przyglądam uuu to nie dobrze :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.