Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia dzięki za pamięć i za życzenia, tomaszust, angge wam też dziękuję :> no to musimy coś
-
[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha
przed chłodnicą tak jak większość kolegów z forum ma, popatrz są opisy ze zdjęciami :gwizdanie:
-
[inne] vw transporter T5 2005
czy kabelkiem który mam do b5 i vag_iem 311-2 połączę się z autem jak w temacie?
-
[B5 ADR] Mechanizm przednich wycieraczek
nie wiem dokładnie o którym miejscu mocowania piszecie, ale z tego co pamiętam to tam jest mocowanie na wcisk i po prostu plastik się wyrobił/zużył
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: ja to chyba przyjade jednak na dwoch kolach ciekawe kto bedzie chcial wracac ja zawsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga poszczypię się jednak :> może wziąłbym w tym roku ale w następnym szykuje się dalszy wypad a do tego ma torby i będzie wygodniej jechać niż na ścigaczu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas sobie jak sobie ale innym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj spokój w Pilawie sobie kupili hondę cbr 900rr i dwa tygodnie mieli, jechali przez miasto dosyć szybko, pewna pani ich nie zauważyła i dupneli jej w auto, lecieli jak ptaki jeden wyżej od drugiego, dodam tylko że jedyne co mieli ze stroju motocyklisty to kaski skóra do kości poprzecierana itd..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba w tym roku zostanę jeszcze przy tym co mam, dziś jest piękna pogoda na upalanie dobrze że wczoraj trochę polataliśmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to właśnie ta jeździłem, to mojego kumpla, a dlaczego tak długo stoi na allegro pewnie dlatego że nie jest zarejestrowana w pl i się ludziska boją
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy przypadkiem nie byla ona z UK ? była