Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Norbi nie kozacz bo Cię zkilluje i dopiero będzie
  2. to z pierwszej edycji, no i Taktuś nie odkleił folii ustalającej, tylko nalepił wszystko :gwizdanie: On ma chyba tą najklejkę z pierwszej edycji , drukowanej na drukarce w domu
  3. Jaś przychodzi ze szkoły do domu i chwali się mamie: - Mamo, pani w szkole mnie dzisiaj wyróżniła! - Tak? A za co? - Powiedziała, że nasza klasa to debile, a ja największy!
  4. dokładnie za proste :gwizdanie: to nie Jaguar
  5. to tak reasumując to czym ten murzyn teraz jeździ? a odbiegając od tematu Malik masz super-fajnego avatara :drool:
  6. powiedz nam co murzyn ma w aucie ...? bo 1,9 asz (swap) w napędzie na jedną ośkę to furrrrory nie robi :gwizdanie:
  7. jak to taka kwota, to nie możesz tego darować!!!
  8. witamy na forum
  9. witaj na forum i zapraszamy na spociki warszawskie, więcej info w dziale zlociki i spociki
  10. krzyniek odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    ciekawe czy juz dlubniete ... jak ma być dłubnięte tak jak na jednym z forum czytałem(ok 480/700) to
  11. krzyniek odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    może oniaka ojciec jechał :gwizdanie:
  12. tomaszust o jakiej kwocie mówisz ?? [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 08:28 _________________________________________________Norbi znaczy się pozdrowić murzyna od Ciebie :gwizdanie:
  13. była to opcja chyba był podobny temat :gwizdanie: a tu masz jak to zrobić samemu http://www.a4-klub.pl/smf/oryginalny_termometr_w_liczniku-t8481.0.html
  14. Amen zadnen Amen .... tylko bujda na resorach ... poważnie ? jak widać człowiek się cały czas uczy i dobrze
  15. błędy są dotąd dokąd ich vagiem nie skasujesz.
  16. jakby ktoś miał problemy z montażem stożka to to powinno pomóc http://img378.imageshack.us/img378/448/nissansmallxg9.jpg
  17. każdemu zdarzają się takie rodzynki :gwizdanie:
  18. znalazłem tylko to "podobno" to 1.8T Q (207KM)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.