Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi nie kozacz bo Cię zkilluje i dopiero będzie
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
to z pierwszej edycji, no i Taktuś nie odkleił folii ustalającej, tylko nalepił wszystko :gwizdanie: On ma chyba tą najklejkę z pierwszej edycji , drukowanej na drukarce w domu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaś przychodzi ze szkoły do domu i chwali się mamie: - Mamo, pani w szkole mnie dzisiaj wyróżniła! - Tak? A za co? - Powiedziała, że nasza klasa to debile, a ja największy!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dokładnie za proste :gwizdanie: to nie Jaguar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to tak reasumując to czym ten murzyn teraz jeździ? a odbiegając od tematu Malik masz super-fajnego avatara :drool:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a teraz to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiedz nam co murzyn ma w aucie ...? bo 1,9 asz (swap) w napędzie na jedną ośkę to furrrrory nie robi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to taka kwota, to nie możesz tego darować!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i zapraszamy na spociki warszawskie, więcej info w dziale zlociki i spociki
-
BMW X6
ciekawe czy juz dlubniete ... jak ma być dłubnięte tak jak na jednym z forum czytałem(ok 480/700) to
-
BMW X6
może oniaka ojciec jechał :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Kaiser Darrin 1954
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust o jakiej kwocie mówisz ?? [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 08:28 _________________________________________________Norbi znaczy się pozdrowić murzyna od Ciebie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] wyświetlacz temperatury miedzy zegarami
była to opcja chyba był podobny temat :gwizdanie: a tu masz jak to zrobić samemu http://www.a4-klub.pl/smf/oryginalny_termometr_w_liczniku-t8481.0.html
-
[ALL] Co daje kasowanie błedów ?
Amen zadnen Amen .... tylko bujda na resorach ... poważnie ? jak widać człowiek się cały czas uczy i dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- [ALL] Co daje kasowanie błedów ?
błędy są dotąd dokąd ich vagiem nie skasujesz.- Strefa Śmiechu
jakby ktoś miał problemy z montażem stożka to to powinno pomóc http://img378.imageshack.us/img378/448/nissansmallxg9.jpg- Audi TT wśród 20 najbrzydszych samochodów
każdemu zdarzają się takie rodzynki :gwizdanie:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford panel- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znalazłem tylko to "podobno" to 1.8T Q (207KM) - Nowicjusz - wątek powitalny