Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno jest film nagrany
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
model to ford pickup. a tuning .... :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to jest Ford z 1939r ale ten na zdjęciu to jest po tuningu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DarkMind jak piszesz że działała wcześniej to ją po prostu włącz a potem włóż kluczyk i włącz zapłon, a potem go wyłącz i wyjmij kluczyk i powinno się wyłączyć. no chyba że w rns-e jest inaczej niż w innych radiach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepiej we wtorek :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a to znana marka? czy też jakaś zapomniana ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Duesenberg?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hihi, no i zoba tutaj : http://blog.cardomain.com/blog/2008/06/hater-fodder-ev.html to następca carbonu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem wiem, to taki żarcik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr ładne podsumowanie ps. nie było mnie chwilę i już 3str. gorącego tematu do czytania
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to może coś ze stajni Austin Healey? tylko mi nie pasuje przód
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
powiedz jeszcze że czerwony i już będę wiedział :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 11:54 _________________________________________________to jest znana marka? coś tak mi wygląda jakieś lata `50?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do pro 520xl to jest ok. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 13:51 _________________________________________________nosfer tu masz za 190zł http://www.allegro.pl/item396744646_mega_okazja_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk.html a ja ostatnio zakupiłem zestaw z taką antenką http://www.allegro.pl/item393662075_uniden_pro_520_wilson_nowe_szybko_.html i jest ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
klasyk jest zajebiaszczy :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja to czekam na jakąś małą nawet tycią podpowiedź bo w końcu całkiem oślepnę od wpatrywania się w auta, a przejrzałem już dużo i tego czerwonego czegoś nigdzie nie ma- [B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?
a w żaden wężyk od podciśnienia się nie da?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj no po prostu złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:- Wygrywasz w totka i co?...
z miejsca to ja chce rs4 w budzie b5 a co z resztą kasy zrobić to by się trzeba było zastanowić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chce odpowiadać za Pozia ale coś mi się wydaje że on wychodzi z założenia jak mój były instruktor od nauki jazdy "u mnie można przyświrować tylko raz"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi przodem, a reszt go goni dokładnie, oby nie tak jak ostatnio się ganiali- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja już widzę tą jazdę kolumną :tongue4: - Nowicjusz - wątek powitalny