Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. podobno jest film nagrany
  2. model to ford pickup. a tuning .... :gwizdanie:
  3. to jest Ford z 1939r ale ten na zdjęciu to jest po tuningu :gwizdanie:
  4. DarkMind jak piszesz że działała wcześniej to ją po prostu włącz a potem włóż kluczyk i włącz zapłon, a potem go wyłącz i wyjmij kluczyk i powinno się wyłączyć. no chyba że w rns-e jest inaczej niż w innych radiach
  5. najlepiej we wtorek :gwizdanie:
  6. a to znana marka? czy też jakaś zapomniana ?
  7. hihi, no i zoba tutaj : http://blog.cardomain.com/blog/2008/06/hater-fodder-ev.html to następca carbonu
  8. wiem wiem, to taki żarcik
  9. lukaszr ładne podsumowanie ps. nie było mnie chwilę i już 3str. gorącego tematu do czytania
  10. to może coś ze stajni Austin Healey? tylko mi nie pasuje przód
  11. powiedz jeszcze że czerwony i już będę wiedział :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 11:54 _________________________________________________to jest znana marka? coś tak mi wygląda jakieś lata `50?
  12. co do pro 520xl to jest ok. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 13:51 _________________________________________________nosfer tu masz za 190zł http://www.allegro.pl/item396744646_mega_okazja_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk.html a ja ostatnio zakupiłem zestaw z taką antenką http://www.allegro.pl/item393662075_uniden_pro_520_wilson_nowe_szybko_.html i jest ok
  13. klasyk jest zajebiaszczy :kox:
  14. ja to czekam na jakąś małą nawet tycią podpowiedź bo w końcu całkiem oślepnę od wpatrywania się w auta, a przejrzałem już dużo i tego czerwonego czegoś nigdzie nie ma
  15. a w żaden wężyk od podciśnienia się nie da?
  16. oj no po prostu złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:
  17. z miejsca to ja chce rs4 w budzie b5 a co z resztą kasy zrobić to by się trzeba było zastanowić
  18. nie chce odpowiadać za Pozia ale coś mi się wydaje że on wychodzi z założenia jak mój były instruktor od nauki jazdy "u mnie można przyświrować tylko raz"
  19. Norbi przodem, a reszt go goni dokładnie, oby nie tak jak ostatnio się ganiali
  20. to ja już widzę tą jazdę kolumną :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.