Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłeś po prostu jego zajączkiem. nie oni mają kulturę jazdy i tyle (jakby jechał u siebie po "autobanie" to byś tylko tył auta zobaczył) a u nas to już jak ktoś widzi rs_a to powinien zzapier****ć ile wlezie nie ... [br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 20:14 _________________________________________________ jaki dawco.... ja chwilowo go dosiadałem, no ale nie powiem kusi strasznie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas upalałem dziś suzuki gsx 750 `05 powiem Ci że fajna maszynka tylko jak dla mnie trochę mała śmiga fajnie jechałem jakieś 160, patrzę a licznik w milach jest do sprzedania jakby ktoś chciał za 20tyś
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: to chyba jedynie lewarek :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer pogadaj z Tosikiem z tego co pamiętam to on montował silniczki od punto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: znam takich fachoffcoofff, możesz iść z nim na browar to Ci poopowiada jeszcze sporo fajnych historyjek, lecz auta mu nie oddawaj w łapska znalazłem to info w necie, jednak ludzie w PL są jeszcze bardzo naiwni.... co do historyjki to jest całkiem niezła [br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 11:55 _________________________________________________Malik zdjęcia Twojego audi widziałem na gronie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak TDI się ściga nic nie widać :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=O9Gsr91s0n4&feature=related
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, ładnie się nam przedstawiłeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Piotrek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym nie ryzykował szkoda auta [br]Dopisany: 19 Lipiec 2008, 14:23 _________________________________________________może mi ktoś zweryfikować tą informację cyt " ekspert z serwisu twierdzi że kontrolka co jakiś czas się zapala po to żeby vagiem przeskanować system czy nie ma czasami błędów szczególnie związanych z poduszkami. Facet mówi że od 2000 roku audi tak mają ....."
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak :> jak się ma drogi równe jak stół w salonie i zero krawężników to czemu nie :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rafalekx no wreszcie :good: tero TY :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podpowiedź: "było już" :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
odsłaniam więcej [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 10:00 _________________________________________________dobra bo widzę że albo nie wiecie albo wam się nie chce zgadywać podpowiadać dalej czy nie ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga mail poszedł,sprawdź, jak coś nie teges to zmienię :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I nawet mamy dowody Melduj Krzyniu zaraportuje proszę bardzo jednym słowem mamy agenta/wtykę etc.... :polew:
-
Strefa Śmiechu
klientka nie dała się zgasić http://www.youtube.com/watch?v=Cg3Lb5x86Qs
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary ja czekam od 2 miesiecy i uruchamia sie sporadycznie ..ze 3 razy zainstaluj jeszcze raz, a liste kontaktów wrzuć na serwer i sobie później ściągniesz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeczekaj to.. krzyniu Pokazałbyś jeszcze zdjęcie rameczek.... ..... s.z.p.i.e.g.a. też będzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
'Dobra dobra . Wiesz gdzie foty wysłać Gdzie był ten wypadek ? wiem 34słupek między Gocław_iem a Puznówką zaraz za zakrętem jadąc od wawy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angge nie mam takiego ragga no to już jak tam sobie panienka uważa :gwizdanie: ps. ja nie o Twoim paździochu pisałem kuźwa jak wracałem do domu jak sie je***li, gościu wyciął dacha to całe szczęście że między drzewa trafił bo chyba nikt by nie przeżył a tak to karetki ich do szpitala zabrały. wyprzedzanie na trzeciego i trzy auta do kasacji - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.