Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zgram, to zamieszczę foty... sam zobaczysz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale normalnie fajne autka przyjeżdżają na spoty "składaczki", "klepaczki" :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak na razie nic podpowiedź jest taka: to jest podchwytliwe, proste aż banalne, musicie skojarzyć pewne fakty z... (nie mogę powiedzieć) :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Czy będzie wojna ?
święta racja- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to przypomnij sobie nazwę bo jesteś blisko- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
zaraz wkleję montowałem zegar ciśnienia doładowania :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________ jak coś nie teges to poprawię- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TA..zajade przy okazji na stadion po nowe buty i dres do zdjęć Tak na serio to przydało by sie pare fajnych zdjęć po delikatnych zmianach zmieniłeś przedni pas ..... na ten od diesla :gwizdanie:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Panhard 24BT :gwizdanie:- Montaż tempomatu A4 B5
tak jak Ci już pisałem na gg kupiłeś manetkę od a6, oddaj ją i dla sprzedającego za wprowadzanie kupujących w błąd- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no i co można ? można jacekm uznaję odpowiedź a dokładnie to studebaker hawk coupe `62 ps. miałem dać następną podpowiedź "że taka nazwa ostatnio padła przy którymś z poprzednich aut"- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
i znów pudło dobra wykorzystałeś literki które nie pasują więc zostało między R a W- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak dotąd nikt nie trafił nie jest to trudne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 12:45 _________________________________________________podpowiedź: jego nazwa zaczyna się na literkę która znajduje sie między K a W- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fota była już wczoraj na AKP w strefie śmiechu,a także parę innych fajnych- [B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
to dobra droga- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie [br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 11:02 _________________________________________________to amerykaniec- Profesor Geremek nie żyje...
widać był bardzo potrzebny tam na górze [ * ]- [B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
pompy nie muszę wymieniać?? czyli ta którą mam teraz wystarczy?? Jaki jest koszt takiej turbinki z BRD? Czy IC z ARL na przodzie dobrym rozwiązaniem? Z rozluźnieniem wydechu co się wiąże? pompy nie bo masz pompowtryski (PD) i to je wymieniasz na wydajniejsze kosz turbiny zależy czy nówka czy regenerowana, co do IC to bym zrobił tak jak niektórzy koledzy z klubu mają, centralny z przodu rozluźnienie wydechu = wybebeszenie katalizatora- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i życzę udanego zakupu - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili