Treść opublikowana przez krzyniek
-
Zaświeciła się kontrolka kierownicy
elektromechaniczne wspomaganie kierowania
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
wkręcony, przykręcony nakrętką od środka i zalany klejem na gorąco, mam zdjęcie samej końcówki to jak zgram to wkleję.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
czekamy ... chetnie zobacze ten krociec ... sorka nie miałem czasu się wziąć i pozgrywać foty, o pisaniu czegokolwiek już nie wspomnę o to króciec
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i owocnego zakupu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Cichy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To sobie zrobiłeś kosztowne zdjęcie do dowodu 10 pkt i 500 zł za zdjęcie z fotoradaru :laghing2: ale to przenośnego musieli postawić bo ja tam stacjonarnego słupa nie widziałem, chyba że ostatnio coś się zmieniło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie wiesz w co wdepnąłeś ale spox Twój wybór
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie ja też http://www.a4-klub.pl/smf/paintball_warszawa-t2875.0.html mam tel do gościa co organizuje takie zabawy, wiec trzeba zebrać większa ekipę i poganiamy się w Modlinie
-
Zaświeciła się kontrolka kierownicy
ups ... no ja właśnie miałem tą na myśli
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
prawda
-
Zaświeciła się kontrolka kierownicy
pewnie "reifendruckverlust" :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
oki interesuje mnie jak dostałeś się przez blache do samej kabiny(np przez kolumne kierownicy czy jak??) seba1-2 podłączył się pod ECU bo w jego modelu dochodzi tam wężyk z ciśnieniem i przez obudowę ECU przeszedł z wężykiem do kabiny, ja natomiast musiałem dorobić króciec na dolocie i do niego podłączyć wężyk od zegara ale też przeciągnąłem go przez obudowę ECU i prawie go nie widać, w weekend wrzucę foty i opisze trochę co jak.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
opis z gg": "panie Boże o nic Cie nie proszę tylko te 6 cyferek w Duzym Lotku-35mln"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
sprzęt ten co poprzednio a to jak się wkurzyłem że nie ma statywu