Treść opublikowana przez krzyniek
-
Sobieszewo - LIVE
wszyscy byli trzeźwi nie tylko Oniak więc nie ma co pokazywać
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
dokładnie Lukas mam nadzieje że dobrze się ze mną jechało (do wawy chyba w 3.5 h dolecieliśmy ) też już w domku, po drodze jeszcze jedną vectrę miałem i jeden aktywny fotoradar.
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
dzięki, no to i ja ruszam powoli do wawy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
suli nie ma problemu ja mogę jednego wziąć a drugi np z Tosikiem i gra muzyka
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
poczekaj na nas, tylko nie wiem o której tam dolecimy z wawyu nas pogoda mam nadzieje że z nami się nie zabierze :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja wolę taki http://pl.youtube.com/watch?v=sFZwcgoBxv8
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
zdjęcie robiła pewnie Angge, poziek gdzieś pewnie leży z tyłu :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
no wlasnie smiac mi sie chce jak widze ludzi co maja anteny pozawijane w jakies raklamowki itp. przeciez to kompletnie mija sie z celem. folia na lakierze powoduje ze stawiajac magnes ktory lubi "lapac" jakies opilki, kamienie itp nie wbijac tego w lakier tylko w folie, do tego sciagajac antene zawsze lekko ja przesuwany bo ciezko tak oderwac w prostej linii , i jak antena lekko sie zsuwa to nie rysuje dachu tylko folie. a jak masz cos naklejone/obwiazane/przyczepione do anteny to lepiej juz nie miec nic bo to nic nie da. opilki sie przymagnesuja do anteny przez taka folie wiec stawiasz ten syf na lakier, jak antena sie przesuwa to razem z folia czyli tez rysuje lakier. tylko folia naklejona na lakier spowoduje ze po jej zdjeciu nie ma sladu (ja mialem naprawde ostro poorana folie a po zdejeciu i zmyciu kleju nie ma sladu). a przezroczysty kwadracik albo koleczko jest prawie nie widoczne... dokładnie tak moskal a dlaczego ma wyglądać dziwnie ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/4696/Jej_pierwszy_striptiz
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
a ten willson (magnes też ok 10cm średnicy) co mam to podobnie jak Flyer pisze trzyma się sprawdzone do 200km/h przy dłuższej(wręcz bardzo długiej 5h-autostrada) jeździe też się trzyma ok. dodam jeszcze że mam naklejoną taką specjalną folię na dachu ale to nie przeszkadza.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może Malik coś doradzi co do dystansów z tego co pamiętam to robił na zamówienie tylko nie pamiętam gdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to chyba jeszcze nie jest najgorsze, widziałem Lanosa => (zrobionego) na ibizę
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
kolejna kwestia .. gdzie macie zamontowane radyjka CB w B5 ... mają w tych półeczkach pod kierownicą, ja osobiście mam między tunelem środkowym a fotelem pasażera i całe radyjko jest pod ręką, często je wyjmuję więc nie montowałem na stałe
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no to już wiem dlaczego jesteś takki cichy.. :gwizdanie: krótko Cię trzyma co ... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
współczuje
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
to co tak od 10:30 do 11 czekamy czy 11:30 ?
-
[ALL] Sposób na nude - w markecie i w windzie - kto spróbuje?
chyba trza będzie się wybrać na zakupy co do pierwszego podpunktu to widziałem już jak babce koleżanka albo ktoś przypadkowy wrzucił paczkę prezerwatyw, widok miny tej pani przy kasie bezcenny !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
dobry wieczór, też witamy
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
jak metrówka to polecam WILSON LITTLE will
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przesadzacie panowie :gwizdanie: czasem chodziło jak na korbę ale śmiga