Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. wszyscy byli trzeźwi nie tylko Oniak więc nie ma co pokazywać
  2. dokładnie Lukas mam nadzieje że dobrze się ze mną jechało (do wawy chyba w 3.5 h dolecieliśmy ) też już w domku, po drodze jeszcze jedną vectrę miałem i jeden aktywny fotoradar.
  3. dzięki, no to i ja ruszam powoli do wawy
  4. witamy na forum a4
  5. suli nie ma problemu ja mogę jednego wziąć a drugi np z Tosikiem i gra muzyka
  6. poczekaj na nas, tylko nie wiem o której tam dolecimy z wawyu nas pogoda mam nadzieje że z nami się nie zabierze :gwizdanie:
  7. a ja wolę taki http://pl.youtube.com/watch?v=sFZwcgoBxv8
  8. zdjęcie robiła pewnie Angge, poziek gdzieś pewnie leży z tyłu :gwizdanie:
  9. no wlasnie smiac mi sie chce jak widze ludzi co maja anteny pozawijane w jakies raklamowki itp. przeciez to kompletnie mija sie z celem. folia na lakierze powoduje ze stawiajac magnes ktory lubi "lapac" jakies opilki, kamienie itp nie wbijac tego w lakier tylko w folie, do tego sciagajac antene zawsze lekko ja przesuwany bo ciezko tak oderwac w prostej linii , i jak antena lekko sie zsuwa to nie rysuje dachu tylko folie. a jak masz cos naklejone/obwiazane/przyczepione do anteny to lepiej juz nie miec nic bo to nic nie da. opilki sie przymagnesuja do anteny przez taka folie wiec stawiasz ten syf na lakier, jak antena sie przesuwa to razem z folia czyli tez rysuje lakier. tylko folia naklejona na lakier spowoduje ze po jej zdjeciu nie ma sladu (ja mialem naprawde ostro poorana folie a po zdejeciu i zmyciu kleju nie ma sladu). a przezroczysty kwadracik albo koleczko jest prawie nie widoczne... dokładnie tak moskal a dlaczego ma wyglądać dziwnie ?
  10. http://www.joemonster.org/filmy/4696/Jej_pierwszy_striptiz
  11. a ten willson (magnes też ok 10cm średnicy) co mam to podobnie jak Flyer pisze trzyma się sprawdzone do 200km/h przy dłuższej(wręcz bardzo długiej 5h-autostrada) jeździe też się trzyma ok. dodam jeszcze że mam naklejoną taką specjalną folię na dachu ale to nie przeszkadza.
  12. może Malik coś doradzi co do dystansów z tego co pamiętam to robił na zamówienie tylko nie pamiętam gdzie
  13. a to chyba jeszcze nie jest najgorsze, widziałem Lanosa => (zrobionego) na ibizę
  14. kolejna kwestia .. gdzie macie zamontowane radyjka CB w B5 ... mają w tych półeczkach pod kierownicą, ja osobiście mam między tunelem środkowym a fotelem pasażera i całe radyjko jest pod ręką, często je wyjmuję więc nie montowałem na stałe
  15. no to już wiem dlaczego jesteś takki cichy.. :gwizdanie: krótko Cię trzyma co ... :gwizdanie:
  16. współczuje
  17. to co tak od 10:30 do 11 czekamy czy 11:30 ?
  18. chyba trza będzie się wybrać na zakupy co do pierwszego podpunktu to widziałem już jak babce koleżanka albo ktoś przypadkowy wrzucił paczkę prezerwatyw, widok miny tej pani przy kasie bezcenny !!!
  19. dobry wieczór, też witamy
  20. jak metrówka to polecam WILSON LITTLE will
  21. przesadzacie panowie :gwizdanie: czasem chodziło jak na korbę ale śmiga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.