Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli jedyne co będzie można przypalić na spocie (oczywiście kto chce) to oponki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała zapraszamy na spociki warszawskie :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj działo się.... widzę że co niektórzy wzięli/dostali urlop :gwizdanie: Tomaszust dobre postanowienie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry początek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A taaa, Dzidka to ja znam. Mocny jest. A czemu piszesz "co do beemek"? To rozmawialiśmy o beemkach, czy jak, bo nie pamiętam? no filmik wkleiłeś jak wydachował beemkę paląc gumę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek co do beemek http://www.joemonster.org/filmy/2811/Jak_Dzidek_rozwalil_nie_swoje_BMW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już dziś o tym wspominałem że Poź poprawiał [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 20:51 _________________________________________________Brynia wiem że budujesz dom ale jeśli to Ukcio w bagażniku to już przesada :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
heja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wiedziałem że Poziek ma w garażu diesla :> i wydało się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sławequ (zajfajnie odmienia się te Wasze nicki :gwizdanie:) zmieściłeś samą esencję w tym zdaniu, krótko zwięźle i na temat pewnie nie tylko TY tak myślisz ps. to może jednak będę za tym żeby Ci nie blokowali dostępu do tematu spotów wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wzruszyła mnie twoja historia...i pisz tak dalej na publicznych forach są zapewne osoby na forum co zaczęły jeździć bez prawka duuuużo dużo wcześniej niż A3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tu sam Norbi jak widać jest bardzo żwawo A3 niestety sie nie załapał na fotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer fajne są takie "zdjątka" też mam kilka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A3 nie dość że jest droga to jeszcze przez drogę dla rowerów przeleciał :gwizdanie: Poź widzę że ortografię poprawiasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdradź tajemnicę, co Ci się robi ? ch ch ch Cię strzela czy jak ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witomy
-
Strefa Śmiechu
opis widziany na gg "Widząc wariata jadącego 220km/h krew mnie zalewa.... z trudem go wyprzedzam" :gwizdanie:
-
czy sa na forum motocyklisci? [potrzebuje kupic kurtke skorzana Alpinestars]
nie wiem czy zamknięcie na pewno jest (tak jak redżi pisze) Warszawski Bazar Motocyklowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomku znów stare jak .... :gwizdanie: hamulce działają ok
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
skalarx tylko jak dla mnie to trochę nisko wyszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiec nie mialo prawa sie zapowietrzyc,ale nowe klocki musza sie dotrzec wiec na poczatku moze byc miekki hamulec oktrochę je przyszlifowałem (chyba za mało) bo tarcze mają już delikatny rant