Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. czyli jedyne co będzie można przypalić na spocie (oczywiście kto chce) to oponki
  2. strzała zapraszamy na spociki warszawskie :>
  3. oj działo się.... widzę że co niektórzy wzięli/dostali urlop :gwizdanie: Tomaszust dobre postanowienie
  4. dobry początek
  5. A taaa, Dzidka to ja znam. Mocny jest. A czemu piszesz "co do beemek"? To rozmawialiśmy o beemkach, czy jak, bo nie pamiętam? no filmik wkleiłeś jak wydachował beemkę paląc gumę
  6. Tomek co do beemek http://www.joemonster.org/filmy/2811/Jak_Dzidek_rozwalil_nie_swoje_BMW
  7. już dziś o tym wspominałem że Poź poprawiał [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 20:51 _________________________________________________Brynia wiem że budujesz dom ale jeśli to Ukcio w bagażniku to już przesada :gwizdanie:
  8. ja wiedziałem że Poziek ma w garażu diesla :> i wydało się
  9. sławequ (zajfajnie odmienia się te Wasze nicki :gwizdanie:) zmieściłeś samą esencję w tym zdaniu, krótko zwięźle i na temat pewnie nie tylko TY tak myślisz ps. to może jednak będę za tym żeby Ci nie blokowali dostępu do tematu spotów wawy
  10. wzruszyła mnie twoja historia...i pisz tak dalej na publicznych forach są zapewne osoby na forum co zaczęły jeździć bez prawka duuuużo dużo wcześniej niż A3
  11. a tu sam Norbi jak widać jest bardzo żwawo A3 niestety sie nie załapał na fotę
  12. Nosfer fajne są takie "zdjątka" też mam kilka
  13. A3 nie dość że jest droga to jeszcze przez drogę dla rowerów przeleciał :gwizdanie: Poź widzę że ortografię poprawiasz
  14. zdradź tajemnicę, co Ci się robi ? ch ch ch Cię strzela czy jak ?
  15. opis widziany na gg "Widząc wariata jadącego 220km/h krew mnie zalewa.... z trudem go wyprzedzam" :gwizdanie:
  16. nie wiem czy zamknięcie na pewno jest (tak jak redżi pisze) Warszawski Bazar Motocyklowy
  17. tomku znów stare jak .... :gwizdanie: hamulce działają ok
  18. skalarx tylko jak dla mnie to trochę nisko wyszło
  19. Wiec nie mialo prawa sie zapowietrzyc,ale nowe klocki musza sie dotrzec wiec na poczatku moze byc miekki hamulec oktrochę je przyszlifowałem (chyba za mało) bo tarcze mają już delikatny rant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.