Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jutro koniec świata???
w 2012 to mamy mieć Mistrzostwa i to dopiero może być "katastrofa"
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi pijany chłop do domu. Zamknął drzwi i na całe gardło z progu krzyczy: - Przyszedłeeeeeemm! Ostrym ruchem nogi, zrzuca lewego buta, ten ulatuje w koniec korytarza, potem, zrzuca prawego, który zostawiwszy na suficie ślad podeszwy, pada na podłogę. Silnie klnąc pod nosem, i czepiając się rękoma ścian, przechodzi do kuchni,gdzie wywraca stół, taborety i bije naczynia. - Ja kuurrwa przyszedłemmmm! Następnie, przechodzi do pokoju, zrzuca z półek wszystkie książki, wywraca telewizor, bije kryształową wazę. I znowu na całe gardło: - W domuu jestemmm! Przechodzi do sypialni, zrywa z łóżka prześcieradło, rzuca je na podłogę i depcze nogami. - Przyszedłeeemm... W domuuu jeestemmm! Nareszcie opadłszy z sił, pada plecami na łóżko i wzdycha: - Jak za***iście być kawalerem....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poniżej zera ? o kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: się nie śmiej tylko czytaj bo sam pewnie nie wiesz :tongue4:
-
Audi po tuningu
to było do przewidzenia :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co na to wszystko pani Nosfer_owa ? :gwizdanie:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
widzę że stosujecie hard core_owe metody rzucania palenia..... a filmik
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
lampa z II liftingu (fotę pożyczyłem z działu Gadżety klubowe) http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f65852efc06e8750
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
z doświadczenia wiem że jak auto zacznie się palić to ta gaśnica na niewiele się zdaje a gdzie ją zamontujecie to już zależy od widzimisię użytkownika, ja w avancie mam w lewym schowku w bagażniku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto wczoraj zdawał egzamin na prawko?? http://moto.wp.pl/kat,89554,wid,10350181,wiadomosc.html?ticaid=46984
-
Audi po tuningu
czepiacie się szczegółów wszędzie zdarzają się takie rodzynki a jak wiadomo na świecie poj****ów nie brakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i właśnie dlatego tam zajrzałem, spodziewałem się jakiś akcji, demonstracji, wielkich avatarów ze sloganami.. A tam w sumie nic wielkiego i do tego oprawa graf. forum jak dla mnie niezbyt fajna Tak głośno u nas o tym ostatnio, że aż trzeba było się przekonac.. Hugo kandydat na brązową kropkę :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Nas podburza tylko jest jeszcze jeden agent :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktoś się będzie wybierał ? http://www.sss.org.pl/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to musi hamować- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedy.....???- [B5 ACK] jakie wartości bezpieczników 16 41 42
po to że się pewnie świeciła kontrolka abs_u i nie potrafił w inny sposób usunąć usterki- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to zrób na tym serwerze http://www.postimage.org/ po załadowaniu foty pierwszy link z trzech wklej na forum będzie miniaturka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedziałem że taki wpis się pojawi zobaczcie ford to sprytne auto http://studio.wp.pl/i,Samoobrona,mid,113163,wideo.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co tak cicho??? wszyscy się boją że przygarnął kropka w spotach chyba nie dają :gwizdanie:- Formuła 1 2008
było by ciekawie ale to pewnie tylko plotki- Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,853748,9,- Potrzebne mieszkanie dla 2 studentek w Gdańsku
zapytaj na spotach 3M może chłopaki coś więcej będą wiedzieli http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_0809_kazda_sroda_godz_2000_sopot_pod_aso_gajos-t584.1830.html- Nowicjusz - wątek powitalny
darekn333- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za zbedne OT w technicznych dzialach. napisał przecież Hornet że za 12 pkt regulaminu ..... - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.