Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem bo za moszczanką jechałem 40 km/h Kszzzyniek ty to normalnie prawie kaskader jestes nie przesadzajmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szybki jak błyskawica Ale burza była konkret burza ...?? no ja to uciekałem przed trzema czy czterema, ale czadu dawało z nieba
-
[B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
teoretycznie to oznacza sprawdzenie światła stopu, no to jak naciśniesz pedał hamulca i puścisz to kontrolka nie gaśnie ?
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
pompę paliwa ??? w AJM_ie (PD-ki) to życzę powodzenia :gwizdanie:ajm ma słaby dół więc 190KM to dla niego trochę przydużo pogadaj z kolegą Tukan_em na chwilę obecną ma w swoim ajm_ie zrobione 166,7PS/316,7Nm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co byłeś na tym Bemowie czy nie ? nie byłem dałem sobie na wstrzymanie, jeździłem moto i spier przed burzą- Naklejka klubowa 3d
taki kraj wniosek prosty te naklejki powinny być tak zrobione aby naklejać je od wewnątrz auta chodź jak się znajdzie "gupek" to i szybę wybije- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a powiedzcie co tam dziś jest na Bemowie- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
i tak się chyba zrobi Maniusiek28 możesz podać wymiary swojego IC, drugie pytanie czy może być tak zamontowany jak u Ciebie teraz, bo wcześniej miałeś odwrotnie a chyba nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie.- Strefa Śmiechu
trzeba czytać co jest pod filmikiem napisane ""Sędzia Sergej Szmolik opuszczał boisko po meczu białoruskiej ekstraklasy piłkarskiej Lokomotiw Witebsk - Naftan Nowopołock przy pomocy lekarzy, uskarżając się na ból pleców. Później okazało się, że był pijany."" :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4- Powołanie do czynnej służby...
też mi się wydaję ze już pozamiatane. wniosek taki że Ci co powinni się obawiać muszą uprzedzić rodzinę o nie odbieraniu niczego z wku :gwizdanie:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie anglik- Nowicjusz - wątek powitalny
również witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba jeszcze nie widziałeś ostro domyślam się :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać, któryś miał wytrysk i serwer im stanął :gwizdanie: ostro :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pseprasam ;( To jeszcze się zalogować na forum smyrających się po napletach gejów i psieplosic tam ok, tylko strona nie chce się załadować- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
tak to bym w życiu nie zamawiał. trzeba znaleźć kogoś w usa, niech kupi i wyśle. i przesyłka będzie duuuuuużo tańsza. goście liczą za przesyłkę do polski prawie 200$ a kompletny FMIC na ebayu ok 130$ co do cen to właśnie zauważyłem, to może coś z niemiec(trochę drogo) lub anglii tu mam kogoś więc można by spróbować.- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niestety nie- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
no i jak panowie z zamówieniem fimc_a ze stanów, gadałem ze szwagrem z niemiec i on mówi że to duże ryzyko jest, u niego trzech kolegów już sie przejechało, jeden z laptopem, kamerą i trzeci właśnie z fimc_iem kasa poszła a oni nic nie wysłali, bo przecież i tak do nich nie pojedziesz :gwizdanie: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.