Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powołanie do czynnej służby...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

babcia odebrała dziś pisemko z WKU - powołanie do czynnej służby wojskowej. przez ostatnie pół roku byłem uczniem Cosinusa, wyjąłem papiery i złożyłem (przez internet) do UAM Kalisz. dziś, tj 12.07 babcia odebrała wezwanie na 09.07 (nadane 02.07). coś jeszcze mogę zrobić czy już pozamiatane?

Opublikowano

witam,

babcia odebrała dziś pisemko z WKU - powołanie do czynnej służby wojskowej. przez ostatnie pół roku byłem uczniem Cosinusa, wyjąłem papiery i złożyłem (przez internet) do UAM Kalisz. dziś, tj 12.07 babcia odebrała wezwanie na 09.07 (nadane 02.07). coś jeszcze mogę zrobić czy już pozamiatane?

podziekuj babci :gwizdanie:

Opublikowano

to ty od 3 dni jestes w armii :cool1:

kocie zafajdany :evil:

:polew: :polew: :polew:

a tak powaznie,wezwania nie odebrales osobiscie,wiec chyba jeszcze da sie cos zrobic :mysli:,

Opublikowano

też mi się wydaję ze już pozamiatane. wniosek taki że Ci co powinni się obawiać muszą uprzedzić rodzinę o nie odbieraniu niczego z wku :gwizdanie:

Opublikowano

Pismo odebrane, więc tak jakbys odebrał bilet. Zawsze może ktoś podrzucić do jednostki jakąś A4 :wink4:

Prawnie to ty tera na lewiźnie "jesteś", tzn. dezerterem!!! A to już nie przelewki :disgust:

Opublikowano

Kiedy złożyłeś papiery i czy masz decyzje o przyjęciu do Kalisza?

Opublikowano

Zawsze ktos z rodziny może powiedzieć ze zaagranicą jestes :gwizdanie: teraz to w modzie jest :> a tak serio to "kiepsko" masz z tym wezwaniem :gwizdanie:

Opublikowano

Takie pisemka (sąd,WKU itp) muszą być odbierane osobiście.

Nie wiem dlaczego poczta wydała pismo babci.

Babcia niech idzie do WKU i powie, że wnuka nie ma i nie ma z nim kontaktu. Wyjechał na obóz wędrowny gdzieś w Europę i ona nie wie kiedy wróci :) (ewentualnie jakaś podobna bajka)

Jeżeli "załapiesz" sie na studia to możesz zawalczyć. Nie wiem kiedy będziesz miał info, że jesteś na liście studentów

Wtedy idziesz do WKU i starasz się o odroczenie.

Moze się uda

Opublikowano

skasowany za radą pre_pl :kox:

PS.

Sprawa nie jest tak beznadziejna jakby sie mogło wydawać pod warunkiem że zadziałasz błyskawicznie.... resztę znajdziesz na PW. Życze Ci powodzenia :good:

Opublikowano

coś ciekawego było

ło rany, radzę skasować ten post... naprawdę..

Opublikowano

Zanim go znajdą w UK to sprawa sie przedawni :polew:

Opublikowano

Zanim go znajdą w UK to sprawa sie przedawni :polew:

nie o nies'a mi chodziło....

Opublikowano

No ale mam być zawodowe podobno :gwizdanie:

Opublikowano

Lekarz też pewne w UK :) ale tak serio to lepiej wykasować[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 11:51 _________________________________________________

skasowany za radą pre_pl :kox:

PS.

Sprawa nie jest tak beznadziejna jakby sie mogło wydawać pod warunkiem że zadziałasz błyskawicznie.... resztę znajdziesz na PW. Życze Ci powodzenia :good:

Ale zostało w cytacie pre_pl :)

Opublikowano

Ale zostało w cytacie pre_pl :)

mam nadzieję że usunie to ze swojej wiadomości zanim ktoś nieodpowiedni się do tego dogrzebie :kox:

Opublikowano

a dlaczego nie chcesz isc do woja :palacz:,

siostrzeniec mojej zony ciagle jaral trawe,nic nie robil i wkur**al cala rodzine,

poszedl do woja i teraz tylko jara trawe i nic nie robi,

do teraz mowia ze wojsko nauczylo go zycia.

Opublikowano

a dlaczego nie chcesz isc do woja :palacz:,

siostrzeniec mojej zony ciagle jaral trawe,nic nie robil i wkur**al cala rodzine,

poszedl do woja i teraz tylko jara trawe i nic nie robi,

do teraz mowia ze wojsko nauczylo go zycia.

Ha ha :polew: :polew: wysli go do mojego ojca on go zmieni w tydzień :polew: będzie jarał kosiarką trawę :good:

Opublikowano

Ja kiedyś słuchałem reportażu w radiu, gdzie wypowiadali się goście co akurat przeszl ido rezerwy. Wniosek był jeden:

"Wojsko zmienia charakter. Kiedyś to nic nie robiłem a teraz to powiesze firanki jak mama poprosi. Wojsko zmienia ludzi"

Opublikowano

Ja też starałem się migac od wojska,a teraz po 14 latach od poboru dziękuję Bogu,że mnie wzięli,bo dzięki temu dostałem się na zawodowego i za dwa lata jeśli nic nie pozmieniają wybieram się na emeryturę :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.