Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. może być, tylko nie takie "zalepmordę" tylko takie kruche
  2. ja też jest różnica, widać auto wcześniej
  3. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    sorrka nie chce mi się pisać własnymi słowami spróbuj go włączyć tak jak w inst. jak nie będzie działał to będziemy szukać usterki
  4. no i wszystko jasne
  5. powinni również podwyższyć wiek zdających na minimum 20 lat Dlaczego ? Ja mam 20lat i prawko od 18. Lepiej pozabierac tym dziadziusia 80 letnim. tak jak to jest u naszych zachodnich sąsiadów, jak spowoduje wypadek powyżej jakiegoś tam wieku( w tej chwili nie pamiętam) to traci prawko dożywotnio, a dostaje bezpłatny bilet na komunikację miejską sorka za ot :gwizdanie:
  6. tomaszust będzie w Radomiu na weekend?
  7. Mysle ze te dwa lusterka które masz przy drzwiach plus to w kabinie powinny dac rade a ja myślę że czujki cofania by wystarczyły ... kamera: droga opcja i musisz sie koncentrować na obrazie z niej a nie na cofaniu
  8. te od rejestracji pasują do środka ale jest jasnnooo co do 3 miesięcznych ledów to chyba nieprawda :gwizdanie: moje (zresztą jak wszystkich którzy wtedy je montowali) mają już więcej jak pół roku i dalej pracują
  9. czy to takie nowe zabezpieczenie przed kradzieżą całego auta
  10. no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki ja proponuje zabrac, ze soba jeszcze kierowce moze sie przydac mówisz ze od razu próba kubeczków nie no kubkiem to jeszcze nie piłem ale to chyba to samo co szklaną :gwizdanie:
  11. na pewno jak wsadzisz ledy będzie jaśniej, i jeśli nie będą to ledy rozpraszające wiązkę światła to będą one Ci świecić punktowo tak jak ma to miejsce w podświetlaniu rejestracji, zajrzyj był temat o ledach w podświetlaniu nr rej. a jak nie to na spocie zobaczysz na żywca kilku z nasz ma jeszcze te ledy :gwizdanie:
  12. może to ford falcon
  13. kolego wojtusania jeśli cierpi to tylko i wyłącznie przez własny brak rozsądku!!! i z naszej strony nie jest to żadna zazdrość to co tu piszemy. ps.proponuje zamknąć wątek bo zrobi sie nieciekawie
  14. i jest jeszcze łączenie pod zegarami i nad ... bo ten materiał wcale się nie rozciągał zaraz załaduje foty
  15. ragga słupek byłby gotowy do założenia ale nie wiem czy zakładać czy poprawiać bo tapicera to ze mnie nie będzie \
  16. ferrari było ok, tyle że z kierowcą coś nie halo.... :gwizdanie:w ogóle to on tam miał pewnie 70km/h
  17. on to niech "zabiera zabawki i wynocha z piaskownicy" nie bawi się z nami... :polew:
  18. bo grunt to mieć podejście do kobiet... facet miał podejście od strony salonu to podejrzewam że to jakaś naiwna blachara była :gwizdanie:
  19. to ja powiem tyle że kolega A3 ma plany na duże mody swojego auta, ale chyba lepiej będzie dla niego a na pewno dla innych jak zostanie przy tym co ma w serii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.