Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. angge sławek nas/Ciebie inwigiluje
  2. sam sobie dał !!! miał w podpisie pod avatarem [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:39 _________________________________________________zresztą dalej ma
  3. raggaman, następny spotowicz :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:28 _________________________________________________a Angee ja już z redżim na pw pisałem (i wózek nawet mam ale ...) także wie co robię jutro
  4. angee jemu wózek jest potrzebny a nie jakiś las
  5. angee wiem czytam to i owo :gwizdanie:
  6. Yyyyyhy.. poważnie mówię, ale co tam się urodziło ? mów co i jak to coś się wymyśli:)
  7. witaj na forum, i życzę Ci mniej problemów z autem, ps poczytaj w odpowiednim dziale było już o podobnych problemach
  8. to w serii jest -30? a nie -20??? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:53 _________________________________________________ Panie Krzyniek .. co jutro robisz ? kręgosłup mnie boli i nogi i w ogóle do lekarza pójdę chyba
  9. e to redżi ich kładzie wszystkich po kolei powiedz tylko żeby pjedyńczo podchodzili [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:48 _________________________________________________ Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest. na jego miejscu to bym na 2 sekundy wpadał na spota a potem na randkę wiem bo widziałem i naprawdę warto !!!! więc musimy mu wybaczyć
  10. no spoko .... :gwizdanie:
  11. widać kto często na spoty przyjeżdża :polew:
  12. Tak i oficjalnie zostałeś ich twarzą zespołu ! sratatatatata
  13. ragga dobre jesteś ich menadżerem?? :gwizdanie:
  14. kolega chciał, a mi wcięło wszystkie zapamiętane zakładki ja jak na razie to jeszcze nie mam z czym
  15. thx Poziu :th:
  16. witaj, wpadaj na spociki warszawskie, oj chyba może być audiczka która będzie szybsza od twojej :gwizdanie:
  17. mógłby ktoś podać linka do tej stronki wyścigi 1/4 mili co Norbi i Poziek startowali?
  18. ok, ale do uchwytów montażowych jest 700mm http://cgi.ebay.de/Ladeluftkuehler-Iveco-Daily-NEU_W0QQitemZ140062713366QQihZ004QQcategoryZ61230QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247
  19. stawiam na padnięty czujnik cieczy chłodzącej,
  20. opuszczone miejsce zawsze robi wrażenie a całe miasto to już w ogóle thx za fajną stronkę to może kiedyś zorganizujemy wycieczkę klubową
  21. witaj, pytania to w odpowiednim do tego dziale
  22. a jak się zastanawiałem jakie wskaźniki kupić to "ktoś" tu z forum polecał AUTOGAUGE, mówił że Norbi ma i jest oki, itd. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.