Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest duża ale i zwinna gościowi z liścia walnąłem to mu palce się za uszami zawinęły :gwizdanie: także daję radę piłkę lekarską w szkole podnosiłem jedną ręką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uważaj..... a dać w ryj ? mogę dać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:cwaniak1: ok :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: albo z wózka widłowego :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no skoro to tak wygląda to to nie jest demokracja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? Jak ktos chce prawdziwy wpierdl to niech fiknie do oniaka... z dyńki będzie lane z miejsca... a to tylko z dynki wchodzi w grę ? bo różne są gusta i może ktoś sobie nie życzy z dynki tylko np z buta :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? buuuuuahahaha nie ja jadę popatrzeć jak Ty dostajesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpierdl sie szykuje ? skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1 opcja: pisze posta (czyt spamuje ) 2 opcja: zakochany-spać nie może
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i udanego zakupu- Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- [ALL] Koty pod maską
kot to jeszcze nie jest duży problem, ja miałem mysz która pozostawiła po sobie ślady obecności dobrze że to tylko wyciszenie silnika pogryzła a nie jakieś kabelki instalacji, uff- [ALL] CB RADIO przebicie
podłączenie po aku jest dobrym rozwiązaniem i zalecanym, a to na pewno tylko z CD? może to też i instal. gazowa zakłóca.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie świat zwariował Co się z tymi Kobietami porobiło ;( Gdzie te czasy co kiedyś Ty no nie narzekaj, dobrze jest :> Do średniowieczny księżniczek tęsknisz? Nieeeee.. One się nie depilowały ! Ale ostatnio zauważyłem, że Moja chyba popada w alkoholizm - piwko, winko, piwko :gwizdanie: Ale przynajmniej mam kompana i nie muszę pić "do lustra" zdziwisz się jak Cię kiedyś przepije :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu może dlatego że wczoraj zatrzymano parę pań na dwóch gazach, jedna 2,5 i dziecko do przedszkola wiozła, a druga to coś mówili że 3,5 i traktorkiem pomykała po drodze i facet sie wkurzył zadzwonił po miśków bo jej nie mógł wyprzedzić- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek trza się było uczyć a nie pić- to nie dziw się że Cię skręca :gwizdanie: pozdrów panią A.- [ALL B5] [1,9 TDI] Gotowy FMIC - pytanie ??
ale jak będzie za dużo to ciężko będzie się przez tą kopalnię przekopać - Nowicjusz - wątek powitalny