Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. To pierwsze zdjęcie, to dwie poduszki powietrzne? dobrze kombinujesz :gwizdanie:
  2. Ginetta G33 roadster
  3. Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. Chcesz o tym porozmawiać ? : odp winna być następująca "bardzo kur... jego mać chętnie"
  4. tylko wiesz jak ten Twój indywidualny spocik wypada w restauracji to nie mów na głos że kelnerka Ci trawę przyniosła :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 18:27 _________________________________________________Norbi wpadaj może będzie ta eSa w avancie
  5. http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,10037626,wiadomosc.html?ticaid=460b6 a niektóre komentarze internautów to jak zwykle
  6. Ba Solaris Urbino zajbisto maszyno Racja ..jak kobieta baterii nie zajeździ to juz muszą być dobre Jak narazie to Ty Panie jesteś jeden flakon do mnie Na spota to nie łaska ? ja flakonik ... hm,.... :gwizdanie: kuźwa już kupiłem go ale wiesz człowiek nie wielbłąd ... pić musi no i wypiłem, trza chyba hurtem brać bo zawsze braknie
  7. Ja tam na Twoim miejscu bym pownikał sie poźniej okaże że Twoja pojdzie w rytm piosenki Kasi Klich ..."znów sie zepsułeś i wiem co zrobie zamienie Cieeebie na lepszy model .." ostro panowie jedziecie ragga jak dziewczyna jest zadowolona to muszą być dobre więc je kupuj :gwizdanie: zapomnieliście wspomnieć żeby nowi z pustymi rękoma nie przyjeżdżali (jakiś flakon, krówka)
  8. ale pasy mieli zapięte i dobrze :th:
  9. jasne .... to Ty go wylansowałeś na forum więc to Twoja brocha
  10. po znaczku na masce to najbardziej pasuje MG
  11. W wawie to jeszcze kultura, poza miastem to sztacheta mozesz zarobic jechałem tak z flagą niemiecką do Lbn ok 25km - to gościu mało mnie z drogi nie zepchnął
  12. tak :th: a dokładnie to Adler Rennlimousine Competition 1937 teraz TY ps. europa dokładnie niemcy
  13. wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh cosik mi się wydaje że co to niektórych będzie lączyć nie tylko miłość do a4 :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. i tak trzymać panowie :th:
  15. to dobra droga do rozwiązania zagadki :th: jednym słowem ciepło :cwaniak1:
  16. nie wiem jak podpowiedzieć bo powiem jedno i szybko zgadniecie, powiem drugie i to samo :gwizdanie: powiem tak to bardzo stare autko
  17. nie do końca bo czwarty z nich to immo -masz może problemy z odpalaniem autka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.