Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie
-
Strefa Śmiechu
To pierwsze zdjęcie, to dwie poduszki powietrzne? dobrze kombinujesz :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ginetta G33 roadster
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. Chcesz o tym porozmawiać ? : odp winna być następująca "bardzo kur... jego mać chętnie"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko wiesz jak ten Twój indywidualny spocik wypada w restauracji to nie mów na głos że kelnerka Ci trawę przyniosła :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 18:27 _________________________________________________Norbi wpadaj może będzie ta eSa w avancie
-
ach Ci niemcy :/ więcej w linku
http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,10037626,wiadomosc.html?ticaid=460b6 a niektóre komentarze internautów to jak zwykle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ba Solaris Urbino zajbisto maszyno Racja ..jak kobieta baterii nie zajeździ to juz muszą być dobre Jak narazie to Ty Panie jesteś jeden flakon do mnie Na spota to nie łaska ? ja flakonik ... hm,.... :gwizdanie: kuźwa już kupiłem go ale wiesz człowiek nie wielbłąd ... pić musi no i wypiłem, trza chyba hurtem brać bo zawsze braknie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam na Twoim miejscu bym pownikał sie poźniej okaże że Twoja pojdzie w rytm piosenki Kasi Klich ..."znów sie zepsułeś i wiem co zrobie zamienie Cieeebie na lepszy model .." ostro panowie jedziecie ragga jak dziewczyna jest zadowolona to muszą być dobre więc je kupuj :gwizdanie: zapomnieliście wspomnieć żeby nowi z pustymi rękoma nie przyjeżdżali (jakiś flakon, krówka)
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
ale pasy mieli zapięte i dobrze :th:
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
Yates i jak poszło ????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jasne .... to Ty go wylansowałeś na forum więc to Twoja brocha
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
po znaczku na masce to najbardziej pasuje MG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W wawie to jeszcze kultura, poza miastem to sztacheta mozesz zarobic jechałem tak z flagą niemiecką do Lbn ok 25km - to gościu mało mnie z drogi nie zepchnął
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak :th: a dokładnie to Adler Rennlimousine Competition 1937 teraz TY ps. europa dokładnie niemcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh cosik mi się wydaje że co to niektórych będzie lączyć nie tylko miłość do a4 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to nie ta bajka
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak trzymać panowie :th:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to dobra droga do rozwiązania zagadki :th: jednym słowem ciepło :cwaniak1:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie wiem jak podpowiedzieć bo powiem jedno i szybko zgadniecie, powiem drugie i to samo :gwizdanie: powiem tak to bardzo stare autko- [ALL B5] Prosze o anlize błędów
nie do końca bo czwarty z nich to immo -masz może problemy z odpalaniem autka ? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.