Treść opublikowana przez krzyniek
-
Fotoradar w Żuku - gruba przesada
żadna przesada, w Niemczech to normalne np że fotoradar jest zamontowany w bagażniku jakiegoś kombiaka który dyskretnie stoi zaparkowany przy drodze, kilka razy już widziałem w vw passacie a gościu tylko wychodził i czyścił szybkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyjąłem słupek przedni kierowcy i zonk ten co kupiłem na pasuje kuźwa to po lifcie nawet słupki są inne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga ładnie żeś Pozia wsypał no ale wszystko wcześniej czy później się wyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba jego .... czy tak go sponiewierali że zapomniał :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozazdrościł :th: Ja to mam nieodpartą ochotę..żeby sie nastukać .. ale czym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
każdy tak mówi.... ale to do następnego razu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Trochę polityki - sondaż na Onet.pl
internauci to ludzie siedzący z piwem i oglądający głupawe filmiki -któryś kaczor to powiedział chyba Jarek ( nie pamiętam) to skąd taki wynik dla pis ??? czyli forum nasze się "upolitycznia"
-
[ALL B5] k bus a concert
na tej stronie znajdziesz opis kostki na wyjściu z radyjka http://studio24.prv.pl/ kablomania> iso om> szukasz na stronce swojego radia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian na forum u nas znalazłem
-
Montaż tempomatu A4 B5
- manetka (przełącznik, a ten co podałeś w linku nie podejdzie Ci do a4, na mój gust to do a6, sprawdziłem to na pewno od a6 i numer pewnie ma 8L0 953 513 J 01C) - wiązka kabelków -wtyczka przeczytaj temat wszystko jest napisane wyżej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Awaryjne zamykanie szyberdachu ?
a korbką się nie da zamknąć ? trochę info masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_korbka_do_szyberdachu-t12537.0.html
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
to będzie ciekawe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian za wysoko montujesz
-
Apple iPod nano
dokładnie tak, bez tego ani rusz przy zgrywaniu zdjęć pobrać możesz np tu http://www.apple.com/pl/downloads/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[ALL B5] Korbka do szyberdachu
korbka jest wpięta w pokrywę od bezpieczników, a obok włącznika szyberdachu powinna być klapka którą otwierasz i tam wkładasz korbkę ps. kotlecika odgrzałeś :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
jak z wawy na Gdańsk się wylatuje to jest podobny tylko pomarańczową farbą zamalowany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Montaż tempomatu A4 B5
a jest to ori tempomat czy ktoś dokładał ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ???? Na to jest tylko jedna rada. Musisz zrobić tak jak ja - poodkręcać wszystkie palniki w kuchence... właśnie miałem pisać wymień dyszę w kuchence na większe albo rozpal też w piekarniku [br]Dopisany: 08 Maj 2008, 20:27 _________________________________________________ taki wyskalowany do 12 promili :gwizdanie:
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
no radio to by się przydało w sumie mogliśmy kupić coś innego