Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. no 3 zlokalizowałem już ciekawe tylko czy uda mi się ją wyjąć
  2. pod ECU nie ma dodatkowego ujścia wody, ujście jest jedno pod aku a drugie pod serwem. jeśli leci Ci woda pod ECU to mechanior musiał Ci coś źle spasować. innej możliwości nie ma.
  3. cze, widać że jesteś żółtodziobem na dodatek takim co nie czyta regulaminu... tu się witamy a pytanie zadaj w stosownym dziale.
  4. raggaman ile trzeba śrubek odkręcić żeby wyjąć lampę? nie robie wersji uk tylko jak składałem w piątek to się o ząbek kopnąłem tak jak już wcześniej pisałem , i głupio tak z krzywą kierą jeździć dla mnie to może być i torwar i promka byle wyjść z pod ziemi :gwizdanie:
  5. dobra kiera przełożona a z lampą daje sobie na wstrzymanie dziś
  6. poćwiczysz wyjmowanie mnie to teraz zajmuje 18 sekund i jedno pierdnięcie no to idę ćwiczyć, no i poduchę jeszcze muszę wykręcić bo się kopnąłem o jeden ząbek na wieloklinie
  7. orientuje się ktoś może jaka żaróweczka idzie do kierunku w zespolonej lampie valeo? bo mi się jedna skończyła a nie chce dwa razy lampy wykręcać, bo inaczej nie da się do niej dobrać.
  8. to uchyl szybki będzie chłodniej :gwizdanie: a poważnie (strzelam) to pewnie klapa się zacięła
  9. zrobię opis tylko muszę jeszcze raz odkręcić poduchę i kiere przełożyć bo kopsnąłem się o jeden ząbek i przy okazji zobaczyć jakie kabelki z których pinów wychodzą z manetki bo nie zapisałem tego miałem gotową wiązkę z kostką i tylko szybko podpiąłem.
  10. sorka za OT ale chętnie przygarnę ten system po wyrzuceniu go z Twojego auta
  11. forum jak widać uzależnia..... Yelo gratulacje !!!!
  12. Zanim oni na to wpadną, to nagroda rozpłynie się po naszym krwiobiegu :polew: ostro chłopaki gracie :gwizdanie: Adecneo co ten Twój paździoch sedan już nie nadaje się na avatara? Adrian nagraj mi płytkę <prosi>
  13. Ty zawsze tylko o swoim koledze to już robi się nudne a tam jest napisane "Grycana" :gwizdanie:
  14. adadur zamontowałeś już ? bo ja wczoraj walczyłem i udało się opiszę Ci zaraz wolnym czasem co i jak.
  15. +008192 - Funkfernbedienung aktivieren - aktywacja pilota w kluczyku +000256 - Heckklappenlogik - Heckklappe- klapa bagażnika, logik _ nie wiem
  16. będzie więcej aut do upalania
  17. było :tongue4:
  18. butla wody to chyba mało, z tego co się orientuje to ostatnio była promocja i robili vagowanie za 99.99zł a na spota wpadaj śmiało [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 10:50 _________________________________________________Krzyniek czy ja określiłem wielkość butli oj wiem że nie ale już nie chciałem pisać nic o wielkości bo mogły by byc dziwne skojarzenia wpadaj śmiało, nawet ja mogę spróbować Ci auto vagiem potraktować jeśli mi bateria wytrzyma a i uważajcie bo będę się lansował po mieście to żeby mi któryś pod koła nie wlazł
  19. a o to chodzi, bo myślałem że chcesz ręcznie tak jak w zegarach ściemniać
  20. butla wody to chyba mało, z tego co się orientuje to ostatnio była promocja i robili vagowanie za 99.99zł a na spota wpadaj śmiało
  21. [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:55 _________________________________________________Tak luzem masz włożone czy jakos mocowałes???? masz fotke ???? pewnie luzem, tez tak miałem z poprzednim modelem 510xl... ml0dy nie bałeś się kupić radia bez homologacji?
  22. od górnej lampki? a to jest coś takiego ? ściemniacz jest od zegarów i całej deski rozdzielczej ale od lampki w podsufitce to nie słyszałem jeszcze
  23. mnie nie było więc nie wiem jak go tam chłopaki upychali, ale niech przyjedzie jeszcze raz to dopilnujemy żeby było inaczej :gwizdanie:
  24. tomaszust "a dac w ryj? moge dać... " :polew: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:00 _________________________________________________ tak w każdy widzisz po takim miłym przyjęciu na forum to już Cię nic nie zaskoczy więc śmiało wpadaj na spota
  25. a ja was zaskoczę jak robiłem pierwszy przegląd w kraju i gościu (starszy pan diagnosta) zobaczył ile mam przejechane km to powiedział: o to długo jeszcze będzie Ci służyła tylko musisz o nią dbać nie powiem że o zawieszeniu (mit krąży wszędzie) nie wspominał ale powiedział że to wszystko przez to jakie mamy drogi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.