Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no 3 zlokalizowałem już ciekawe tylko czy uda mi się ją wyjąć
-
[B5 AFN] Woda na dywaniku kierowcy
pod ECU nie ma dodatkowego ujścia wody, ujście jest jedno pod aku a drugie pod serwem. jeśli leci Ci woda pod ECU to mechanior musiał Ci coś źle spasować. innej możliwości nie ma.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cze, widać że jesteś żółtodziobem na dodatek takim co nie czyta regulaminu... tu się witamy a pytanie zadaj w stosownym dziale.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman ile trzeba śrubek odkręcić żeby wyjąć lampę? nie robie wersji uk tylko jak składałem w piątek to się o ząbek kopnąłem tak jak już wcześniej pisałem , i głupio tak z krzywą kierą jeździć dla mnie to może być i torwar i promka byle wyjść z pod ziemi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra kiera przełożona a z lampą daje sobie na wstrzymanie dziś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poćwiczysz wyjmowanie mnie to teraz zajmuje 18 sekund i jedno pierdnięcie no to idę ćwiczyć, no i poduchę jeszcze muszę wykręcić bo się kopnąłem o jeden ząbek na wieloklinie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
orientuje się ktoś może jaka żaróweczka idzie do kierunku w zespolonej lampie valeo? bo mi się jedna skończyła a nie chce dwa razy lampy wykręcać, bo inaczej nie da się do niej dobrać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to uchyl szybki będzie chłodniej :gwizdanie: a poważnie (strzelam) to pewnie klapa się zacięła
-
[B5 AJM] Wiązka tempomatu
zrobię opis tylko muszę jeszcze raz odkręcić poduchę i kiere przełożyć bo kopsnąłem się o jeden ząbek i przy okazji zobaczyć jakie kabelki z których pinów wychodzą z manetki bo nie zapisałem tego miałem gotową wiązkę z kostką i tylko szybko podpiąłem.
-
Jaka srednica glosnikow w drzwiach w A4 B5
sorka za OT ale chętnie przygarnę ten system po wyrzuceniu go z Twojego auta
-
Zaobrączkowaliśmy się
forum jak widać uzależnia..... Yelo gratulacje !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zanim oni na to wpadną, to nagroda rozpłynie się po naszym krwiobiegu :polew: ostro chłopaki gracie :gwizdanie: Adecneo co ten Twój paździoch sedan już nie nadaje się na avatara? Adrian nagraj mi płytkę <prosi>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty zawsze tylko o swoim koledze to już robi się nudne a tam jest napisane "Grycana" :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wiązka tempomatu
adadur zamontowałeś już ? bo ja wczoraj walczyłem i udało się opiszę Ci zaraz wolnym czasem co i jak.
-
[B5 AHU] Co oznaczają kody centralnego zamka ?
+008192 - Funkfernbedienung aktivieren - aktywacja pilota w kluczyku +000256 - Heckklappenlogik - Heckklappe- klapa bagażnika, logik _ nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie więcej aut do upalania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
butla wody to chyba mało, z tego co się orientuje to ostatnio była promocja i robili vagowanie za 99.99zł a na spota wpadaj śmiało [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 10:50 _________________________________________________Krzyniek czy ja określiłem wielkość butli oj wiem że nie ale już nie chciałem pisać nic o wielkości bo mogły by byc dziwne skojarzenia wpadaj śmiało, nawet ja mogę spróbować Ci auto vagiem potraktować jeśli mi bateria wytrzyma a i uważajcie bo będę się lansował po mieście to żeby mi któryś pod koła nie wlazł
-
[ALL B5] Ściemniacz oświetlenia - gdzie?
a o to chodzi, bo myślałem że chcesz ręcznie tak jak w zegarach ściemniać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
butla wody to chyba mało, z tego co się orientuje to ostatnio była promocja i robili vagowanie za 99.99zł a na spota wpadaj śmiało
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:55 _________________________________________________Tak luzem masz włożone czy jakos mocowałes???? masz fotke ???? pewnie luzem, tez tak miałem z poprzednim modelem 510xl... ml0dy nie bałeś się kupić radia bez homologacji?
-
[ALL B5] Ściemniacz oświetlenia - gdzie?
od górnej lampki? a to jest coś takiego ? ściemniacz jest od zegarów i całej deski rozdzielczej ale od lampki w podsufitce to nie słyszałem jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie nie było więc nie wiem jak go tam chłopaki upychali, ale niech przyjedzie jeszcze raz to dopilnujemy żeby było inaczej :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust "a dac w ryj? moge dać... " :polew: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:00 _________________________________________________ tak w każdy widzisz po takim miłym przyjęciu na forum to już Cię nic nie zaskoczy więc śmiało wpadaj na spota
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
a ja was zaskoczę jak robiłem pierwszy przegląd w kraju i gościu (starszy pan diagnosta) zobaczył ile mam przejechane km to powiedział: o to długo jeszcze będzie Ci służyła tylko musisz o nią dbać nie powiem że o zawieszeniu (mit krąży wszędzie) nie wspominał ale powiedział że to wszystko przez to jakie mamy drogi.