Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
kupiłem nowy na ebay Lieferumfang: Zawartość: 1x GRA Hebel (original VAG-Hebel) -1x manetka (ori vag manetka) 1x GRA Kabelbaum -1x gra wiązka kabli (z jednej strony kostka z drugiej piny,końcówki metalowe) 1x farbige Bebilderteb Einbauanleitung mit einem Auszug vom Stromlaufplan Ihres Motors und mit dem nötigen Login Code des Motorsteuergerät Montagematerial (5x Kabelbinder, 1x Schneidverbinder (nur bei uns im Lieferumfang)) -1x kolorowe zdjęcia z opisem montażu do tego "schemat elektryczny(połączenia)" + potrzebne kodowanie, materiały do montowania (5x opaska,1x końcówka kabla)
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
OT: nie on spamuje, nabija posty....
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
...najpewniej to od brudnego filtra kabinowego było - jak nic to właśnie ten filtr... nie ma to jak rzeczowa odpowiedź
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty, info w dziale Zlociki i spociki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do tańca http://www.youtube.com/watch?v=Hq9D7srN2fg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jasne....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja aż tak się nie przyglądałem widać kto na co patrzy :tongue4: [br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 16:43 _________________________________________________ a może tez widziałeś :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=04TVXlyhvVU&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"jest gracjan jest zabawa" :polew: [br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 11:53 _________________________________________________ Najlepsza sieć fotoradarów a najgorsze drogi, nic nie poradzimy na to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kufa.........
-
Strefa Śmiechu
1. Niemozliwe jest polizanie wlasnego lokcia 2. Ponad 75% osób, które to czytaja beda próbowac polizac swój lokiec - to jest naprawde niemozliwe! 3. Gdy mocno kichasz mozesz zlamac sobie zebra 4. Gdy próbujesz powstrzymac kichniecie naczynia krwionosne w mózgu lub szyi moga peknac a Ty umarlbys/umarlabys 5. Gdy kichasz z otwartymi oczyma galki oczne moga zostac wypchniete 6. Budowa ciala swini uniemozliwia jej spojrzenie w niebo 7. 50% ludnosci na swiecie nigdy nie otrzymala ani nie wykonala telefonu 8. Szczury i konie nie moga wymiotowac 9. Zalozenie sluchawek tylko na jedna godzine powoduje wzrost ilosci bakterii w Twoim uchu o 700% 10. Zapalniczke wynaleziono wczesniej niz zapalki 11. Kwakanie kaczki nie powoduje echa i nikt nie wie dlaczego 12. W swoim zyciu, w czasie snu zjadasz okolo 70 insektów i 10 pajaków 13. Dokladnie jak odciski palców, odcisk jezyka jest niepowtarzalny 14. Gdybys krzyczal/a nieprzerwanie 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbys/wyprodukowalabys energie potrzebna do zaparzenia filizanki kawy 15. Orgazm swinii trwa 30 minut (w moim nastepnym zyciu chce byc swinia) 16. Gdy uderzasz glowa w mur spalasz 150 kalorii (ciagle mysle o swinii) 17. Karaluch bez glowy zyje prze 9 dni zanim umrze z glodu 18. Niektóre lwy parza się do 50 razy w ciagu dnia (mimo wszystko zostaje przy swinii; jakosc przed iloscia) 19. Motyle liza swoje stópki 20. Slonie sa jedynymi ssakami, które nie potrafia skakac..... (i chyba dobrze) 21. Kocie siki fosforyzuja w ciemnosci 22. Oko strusia jest wieksze niz jego mózg
-
Strefa Śmiechu
skoda robi jakiś nowy system navi http://halbot.haluze.sk/?id=4010
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
adadur ja zakupiłem kompletny tempomat GRA i będę rezał ale dopiero pod koniec marca także postaram się zrobić fotostory i opisik
-
Jaką nokię kupić ??
100% racja ALE tylko ORYGINAŁ podpisuje się pod tym obiema rękoma 6310i jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dla nich to pewnie po 400 i punkciki w gratisie
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
oglądałem to i to prawda, już nie pamiętam dokładnie przy jakiej odległości za tirem było najmniejsze spalanie ale jak już auto było zbyt blisko tira to znów spalanie wzrastało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
może "Lufa"
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
w ajm - nie ustawia się kąta wtrysku !!! czemu ?? bo to są PD (pompowtryskiwacze)
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
w ajm - nie ustawia się kąta wtrysku !!!
-
[ALL B5] Przeróbka kostek radia oryginal na standard
na tej stronce znajdziesz opis kabelków wyjść z ori radia http://studio24.prv.pl/
-
Strefa Śmiechu
dam tu bo nie mogłem znaleźć tematu ciekawe filmiki o audi http://www.autokrata.pl/ogien/3226/audi_i_pies/
-
[B5 AEB] Ośka na quattro
na którymś z forum czytałem jak chłopak zapytał się w jakimś warsztacie czy mu przerobią, mechanik popatrzył i powiedział 50tyś .....
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,712132,6[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 11:58 _________________________________________________ słyszałem ten tekst w rozmowie kierowców dwóch osobówek na cb http://www.smog.pl/wideo/16865/spostrzegawczy_kamerzysta/
-
[B5 AJM] Moje Audi
dać na wyciśnięcie soku... :gwizdanie: a tak to fajny avancik, czekam na zdjęcia środka