Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie do FW szczegóły w temacie spotów.
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
nie od spodu tylko na tylnej krawędzi drzwi czerwone światełko, a w środku podświetlanie na nagi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można powiedzieć że ono jest wypieszczone, wylizane
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
I wysoce prawdopodobne, ze takze mysliwym.. gajowym :polew: krzyniek kaczka ktora jest gajowym.. Tak poza tym, to nie ma juz funkcji gajowego.. :gwizdanie: oj to tak apropo tego spotu reklamowego no tak teraz to bardziej modna jest funkcja "gejowego".... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba z tej samej serii http://www.youtube.com/watch?v=uAKIuYoz6wc
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
o rozbiórce zegarów jest tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3925.0 a tu jak zrobić ori termometr http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
I wysoce prawdopodobne, ze takze mysliwym.. gajowym :polew:
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
oki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik to tak na przyszłość jakbyś komuś drzwi regulował to tu jest mała instrukcja (ze strefy śmiechu) http://www.livevideo.com/media/playvideo_fs.aspx?fs=1&cid=F4B5854611D141AFA19359F36DCDC74F
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
przybliż nam swój kierunek może być ciekawie
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
oj nie ma nie ma
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,687826,62 jakie to auto http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,685105,69 ciekawy sposób na znakowanko http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,677534,115 a tym zabezpieczeniem to nie wiem co chciał właściciel wyrazić http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,661953,184
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O której obwodnicy piszesz ? Gdzieś Garwolin okolice ? obwodnica Garwolina, ale śmigają nią wszędzie w okolicy, chyba zakup musi się szybko zwrócić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieee ? Tamtego chyba uruchomili ..pamiętasz tego w Majdanie co mowiłes ze nieaktywny mają taki przenośny, stawiają go albo w mieście przy psiarnii albo na innych wojewódzkich drogach co przechodzą przez garwolin, a co do tego w majdanie to jeszcze nie było tablic jak ostatnio jechałem ale już zaślepki były pozrywane z nich więc chyba niebawem zaczną cykać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty do FW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypij i później sie zastanawiaj... ostatnio jak tak zrobił to nie mógł pod Maximusa podjechać na wyścigi swoim a4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj ich widziałem jak kogoś trzymali przy wjeździe na obwodnice .Zgadza sie ..czarna vectra , kombi i czarne szybki ... teraz sie naplemniło tego tałatajstwa ... w nocy to juz wogole nie widać co jedzie Nawet w zadupiastym Radzyniu Podlaskim czatuje vectra srebrna w sedanie .. też ich w nocy widziałem, i nie byłem pewny jaki to kolor i co to dokładnie. kuźwa teraz nawet suszarki na kazdej wylotówce stoją! a nie wspominając o tym przenośnym fotoradarze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pomarzyć dobra rzecz wiedziałem ze to napiszesz ..zazdrosniku ha :> ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pomarzyć dobra rzecz
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
... No co przeciez ładnie cykaja Hyhy jak cykadele takie po Czernobylu :polew: może chodzi o ładne stukanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
Brak zdrowego rozsadku, ale pewnie jeszcze okaze sie bohaterem. Pewnie mu ktos wyszedl, albo wyjechal. Czy Wy nie widzicie ze chlopak naprawde przegial i nie mial na tyle doswiadczenia i wiedzy w prowadzeniu takich samochodow. Ma tylko nazwisko i nic wiecej. Jezdzi jak kazdy z Was. dobrze to ująłeś! co do kierowcy to nie wiemy kto kierował ale to jest pewne że kto by nie kierował to i tak wina będzie zwalana na tego który zginął gdyż on już się bronić nie może i nie będzie!!!
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
bardzo dobry odruch. a auto to sobie można sprawdzać na autostradzie jeśli jest pusta (lub bardzo mały ruch) ale nie w mieście gdzie w każdej chwili może np na jezdnię wtargnąć pieszy nawet za barierek i w niedozwolonym miejscu.
-
Tak prawdziwe ze az sie lezka kreci :P
to jest super i jakie życiowe