Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. polecam lekturkę tego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22551.0
  2. No, wykopania, to akurat bałbym się najmniej Wicu nie strasz bo nie będziemy mieli nowego autka do upalania
  3. pytam bo czy przypadkiem ona nie jest nakręcana na gwint
  4. a co rozumiesz przez pojęcie ściągnąć???
  5. do góry można zmienić stan licznika vagiem, bo np jak CI w aso wymienią licznik na nowy to potem programuja stan ze starego licznika
  6. widocznie coś go bardzo uwierało :gwizdanie:
  7. oj bo Morgoth miał telefon z "warsztatu" dokładnie taki jak tu http://bramkasms.wp.pl/zgrywusy.html?ticaid=4561c kliknąć na Warsztat
  8. wiedziałem..... Krzyniu. Podjadę w którąś niedzielę jak będę wracał z Lublina. Bedzie dobrze. "cfaniak" po po drodze będzie miał ....[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:43 _________________________________________________MorgothV8 chyba już dzwonili z warsztatu .... to kiedy odbierasz autko :gwizdanie:
  9. no to już niewiele zostało do końca Twojego terminu, bo mamy je jakoś od początku grudnia, a nawet wcześniej [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 07:07 _________________________________________________ Daj no linka do tego przedmiota Gdzie kupił i za ile? Niech powie ? Przyłączam się do prośby niestety linka wam nie podam bo kolega Motor kupował je dla nas a my tylko montowaliśmy na spociku
  10. poponuje poczytać i pooglądać foty, powinno coś rozjaśnic w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6072.0
  11. wiedziałem.....
  12. zaraz zrobicie ankiete co do wyboru imienia
  13. macie jakiś nowy klub Gratulacje m@riucha
  14. no to rezaj lampy i jak już będą gotowe to daj znać Tomek nie wiem ile jest od Janek (janków ) ale myślę że nie więcej jak ok60-70km.
  15. ok 90st to już powinieneś mieć po ok 8km bylejakiej jazdy!!! więc termostat do wymiany skoro na klimatroniku pokazuje Ci tylko 60st.
  16. muszę policzyć policzyłem jest ich 6szt. i podświetlają całą tablice czy tylko fragment? całą nawet aż za bardzo :gwizdanie: zrobimy fotkę na spocie to zobaczysz sam
  17. siemka i zapraszamy na spoty do FW w miarę możliwości
  18. fajna ale już była :gwizdanie: juz bym wolał Twoją B5 wiecznie brudną z sercem na szybie :rotfl1: teraz jest czysta no może ma małe kropki brudu... :gwizdanie:
  19. fajna ale już była :gwizdanie: Lukas bo tu może jest fuj opcja tylko gościu źle napisał
  20. dokładnie tak, raggaman zobaczymy na spocie co i jak
  21. jeśli chodzi o moduł komfortu to jest w podłodze, taka czarna "skrzyneczka" pod nogami pasażera
  22. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    spoko ja zawsze patrzę na temat no chyba że w temacie nie ma to dopiero na profil
  23. ładny wykres tej Dacii FW (FW -fort wola)
  24. a jak poprosisz pana na diagnostyce to ustawi CI za free lub za jak to się mówi "piwko" bo samemu to można sobie tylko namieszać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.