Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B6 AKE] Zatrzaśnięta maska w A4
polecam lekturkę tego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22551.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, wykopania, to akurat bałbym się najmniej Wicu nie strasz bo nie będziemy mieli nowego autka do upalania
-
[ALL B6] Gałka zmiany biegów - zmiana
pytam bo czy przypadkiem ona nie jest nakręcana na gwint
-
[ALL B6] Gałka zmiany biegów - zmiana
a co rozumiesz przez pojęcie ściągnąć???
-
[B5 AFN] Czy nie jest zamieniony licznik ?
do góry można zmienić stan licznika vagiem, bo np jak CI w aso wymienią licznik na nowy to potem programuja stan ze starego licznika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widocznie coś go bardzo uwierało :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
oj bo Morgoth miał telefon z "warsztatu" dokładnie taki jak tu http://bramkasms.wp.pl/zgrywusy.html?ticaid=4561c kliknąć na Warsztat
-
Garwolin i okolice spot........
wiedziałem..... Krzyniu. Podjadę w którąś niedzielę jak będę wracał z Lublina. Bedzie dobrze. "cfaniak" po po drodze będzie miał ....[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:43 _________________________________________________MorgothV8 chyba już dzwonili z warsztatu .... to kiedy odbierasz autko :gwizdanie:
-
Urodziła się córka ! ! !
Gratulacie
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
no to już niewiele zostało do końca Twojego terminu, bo mamy je jakoś od początku grudnia, a nawet wcześniej [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 07:07 _________________________________________________ Daj no linka do tego przedmiota Gdzie kupił i za ile? Niech powie ? Przyłączam się do prośby niestety linka wam nie podam bo kolega Motor kupował je dla nas a my tylko montowaliśmy na spociku
-
[B5 AFN] Płyta pod silnik
poponuje poczytać i pooglądać foty, powinno coś rozjaśnic w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6072.0
-
Garwolin i okolice spot........
wiedziałem.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaraz zrobicie ankiete co do wyboru imienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
macie jakiś nowy klub Gratulacje m@riucha
-
Garwolin i okolice spot........
no to rezaj lampy i jak już będą gotowe to daj znać Tomek nie wiem ile jest od Janek (janków ) ale myślę że nie więcej jak ok60-70km.
-
[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem
ok 90st to już powinieneś mieć po ok 8km bylejakiej jazdy!!! więc termostat do wymiany skoro na klimatroniku pokazuje Ci tylko 60st.
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
muszę policzyć policzyłem jest ich 6szt. i podświetlają całą tablice czy tylko fragment? całą nawet aż za bardzo :gwizdanie: zrobimy fotkę na spocie to zobaczysz sam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty do FW w miarę możliwości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajna ale już była :gwizdanie: juz bym wolał Twoją B5 wiecznie brudną z sercem na szybie :rotfl1: teraz jest czysta no może ma małe kropki brudu... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajna ale już była :gwizdanie: Lukas bo tu może jest fuj opcja tylko gościu źle napisał
-
[B5 AFN] Róznica pomiędzy FIS a 1/2 FIS
dokładnie tak, raggaman zobaczymy na spocie co i jak
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
jeśli chodzi o moduł komfortu to jest w podłodze, taka czarna "skrzyneczka" pod nogami pasażera
-
[B5 AJM] komunikat na komputerze
spoko ja zawsze patrzę na temat no chyba że w temacie nie ma to dopiero na profil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładny wykres tej Dacii FW (FW -fort wola)
-
[ALL B5] Na jakiej wysokości powinny świecić światła mijania ?
a jak poprosisz pana na diagnostyce to ustawi CI za free lub za jak to się mówi "piwko" bo samemu to można sobie tylko namieszać.