Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W XXI wieku wpada sie w wieku 17 lat Po 25 roku , życia to sie uznaje że sie znalazło właściwą "przystań" :cwaniak1: raczej wpadka to jest od 15-19 i po 25 roku życia więc tu wszystko w normie :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przykro mi, ale nie wiem czy będę dziś na 100% Smoczyca ma jeszcze ajm_a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie że jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie tak :th:
-
[B5] stycznik odcinający pompę paliwa po przełączeniu na LPG
można sobie samemu zrobic, ale chyba nie myślisz że na publicznym forum ktoś Ci napisze gdzie ma to zamontowane
-
[B5 ADR] Przedni podłokietnik
zapytaj marinero z tego co pamiętam to on ma granatowy środek (ja też) i rezał podłokietnik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19722.0
-
Strefa Śmiechu
http://studio.wp.pl/mid,2689,title,wyjazd-z-parkingu,wideo.html http://studio.wp.pl/mid,2667,title,wypadki-w-wodzie,wideo.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja kobieta jest lepsza .. 3 łyki redsa i zasypia i znów Cię ktoś objechał pewnie masz zbyt "wąskie opony" i za małą przyczepność
-
Strefa Śmiechu
http://studio.wp.pl/mid,2610,title,fiat-vs-porsche,wideo.html http://studio.wp.pl/mid,40382,title,pogon-za-Porsche,wideo.html i blondynka na stacji paliw http://studio.wp.pl/wideo.html?title=Blondynka+na+stacji+%3A%29&mid=61763
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to Ty jesteś jak ten eLPiGi power
-
Strefa Śmiechu
http://www.gt.hopto.org/~marcas/google/?g=A4-klub.pl+
-
[B5 ADR] jak podpiąć interfejs OBD2 do OBD1
z OBDII, będzie łączyło
-
[B5 AJM] Sensor AIRBAG
a vag_iem błędy sprawdzał ten mechanik? może np jest gdzies "niedostyk" w kostce a to że było -20 i wtedy się zaświeciła kontrolka to tylko przypadek
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
nie mów tak bo ktoś naprawdę tak zrobi :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było git Milo bylo Was poznac :) jak jechałem to taka mgła jak ch ch i więcej jak 140km/h nie dało jechać, widoczność do 15m + jeszcz mróz -4 a za***iście autko zamarzło raggaman :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w wawie jest gościnnie i nie na spociku bo to we wtorki... tylko na spotkaniu :drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co miśki o 20:30?? W arkadi, a dokładnie to już w lokalu czy na parkingu...???
-
[b5 1z] jak zdemontowac plastik przy przyciskach elektr. szyb.
musisz zdjąć tapicerkę, instrukcja demontażu tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5949.0.html i dostać się tam od środka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok, to dzwoń tylko uważaj bo ......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nareszcie ale jak teraz wygląda ej to i wieczorem też będziesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No racja :th: to pogadajcie i napiszcie info ide umyć auto ps. pomysł z arkadią jest mój :cwaniak1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też, tylko nie wcześniej jak o 20-stej byłbym w wawie
-
[B5 ADR] licznik
a o co chodzi w tym poście? czy tu jest ukryte jakies pytanie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniu ja to nadal jestem na TAk......ale cos chetnych malo.......i jakos temat ucichl...... wiec.....jak cos to piszcie...kto by mial ochote....to mozna jutro wieczorkiem gdzies smignac.... Ja na godzine - dwie moge wyskoczyć no nie wiem czy coś wypali bo nikt się nie odzywa
-
[B5 ADR] kratki w slupkach
czujka klimy jest między radiem a panelem klimatronika i w lampce sufitowej do oświetlania wnętrza.