Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. W XXI wieku wpada sie w wieku 17 lat Po 25 roku , życia to sie uznaje że sie znalazło właściwą "przystań" :cwaniak1: raczej wpadka to jest od 15-19 i po 25 roku życia więc tu wszystko w normie :>
  2. przykro mi, ale nie wiem czy będę dziś na 100% Smoczyca ma jeszcze ajm_a
  3. a właśnie że jest
  4. dokładnie tak :th:
  5. można sobie samemu zrobic, ale chyba nie myślisz że na publicznym forum ktoś Ci napisze gdzie ma to zamontowane
  6. zapytaj marinero z tego co pamiętam to on ma granatowy środek (ja też) i rezał podłokietnik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19722.0
  7. http://studio.wp.pl/mid,2689,title,wyjazd-z-parkingu,wideo.html http://studio.wp.pl/mid,2667,title,wypadki-w-wodzie,wideo.html
  8. Moja kobieta jest lepsza .. 3 łyki redsa i zasypia i znów Cię ktoś objechał pewnie masz zbyt "wąskie opony" i za małą przyczepność
  9. http://studio.wp.pl/mid,2610,title,fiat-vs-porsche,wideo.html http://studio.wp.pl/mid,40382,title,pogon-za-Porsche,wideo.html i blondynka na stacji paliw http://studio.wp.pl/wideo.html?title=Blondynka+na+stacji+%3A%29&mid=61763
  10. to Ty jesteś jak ten eLPiGi power
  11. http://www.gt.hopto.org/~marcas/google/?g=A4-klub.pl+
  12. krzyniek odpowiedział(a) na tomi-n temat w Audi A4 B5
    a vag_iem błędy sprawdzał ten mechanik? może np jest gdzies "niedostyk" w kostce a to że było -20 i wtedy się zaświeciła kontrolka to tylko przypadek
  13. nie mów tak bo ktoś naprawdę tak zrobi :>
  14. Było git Milo bylo Was poznac :) jak jechałem to taka mgła jak ch ch i więcej jak 140km/h nie dało jechać, widoczność do 15m + jeszcz mróz -4 a za***iście autko zamarzło raggaman :bicz3:
  15. w wawie jest gościnnie i nie na spociku bo to we wtorki... tylko na spotkaniu :drunk:
  16. to co miśki o 20:30?? W arkadi, a dokładnie to już w lokalu czy na parkingu...???
  17. musisz zdjąć tapicerkę, instrukcja demontażu tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5949.0.html i dostać się tam od środka.
  18. ok, to dzwoń tylko uważaj bo ......
  19. Nareszcie ale jak teraz wygląda ej to i wieczorem też będziesz?
  20. No racja :th: to pogadajcie i napiszcie info ide umyć auto ps. pomysł z arkadią jest mój :cwaniak1:
  21. ja też, tylko nie wcześniej jak o 20-stej byłbym w wawie
  22. krzyniek odpowiedział(a) na piozar11 temat w Audi A4 B5
    a o co chodzi w tym poście? czy tu jest ukryte jakies pytanie?
  23. krzyniu ja to nadal jestem na TAk......ale cos chetnych malo.......i jakos temat ucichl...... wiec.....jak cos to piszcie...kto by mial ochote....to mozna jutro wieczorkiem gdzies smignac.... Ja na godzine - dwie moge wyskoczyć no nie wiem czy coś wypali bo nikt się nie odzywa
  24. czujka klimy jest między radiem a panelem klimatronika i w lampce sufitowej do oświetlania wnętrza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.