Treść opublikowana przez krzyniek
-
Strefa Śmiechu
co to są mieszane uczucia? to jest wtedy jak Twoja teściowa wpada Twoim nowym audi w przepaść
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzik zmienił postac :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stawiam na kaca chodź ja jak nigdy dziś go nie miałem a wczoraj nieźle dałem w palnik
-
[B5 AJM] mój samochodzik
masz rację grill taki trochę nie bardzo, ale felunia super, tez chce taka :drool:
-
Strefa Śmiechu
Sory za OT ale normalnie NIE DO WIARY!!!!!! jak dla mnie to ktoś skopał organizację ruchu (budowę tego wjazdu,skrzyżowania) to jest autostrada więc zjazdy co jakieś ok30km, wiec 30+30=60km a tak to 1km pod prąd i już jedzie swoje, wiem bo jeździłem swego czasu takim dużym autkiem i w sumie to nie raz to widziałem na żywo i nie tylko takie manewry
-
[B5 ADR] czujka poziomu plynu spryskiwacza
jak jest cały fis to jest kontrolka, jak nie ma fisu to nie ma żadnej kontrolki i żadnego powiadomienia
-
[B5 ADR] Kontrolka Airbagu
zajrzyj pod fotel a zobaczysz kolorowe kostki (od poduchy u mnie z tego co pamiętam jest żółta) , mniej więcej tak pośrodku siedziska
-
Zakup baterii do laptopa
Mad_MAX uprzedziłeś mnie właśnie miałem o tym pisac.
-
Zakup baterii do laptopa
to dobra rada, ten lapek co ja kupiłem, to poprzednia użytkowniczka tak nie robiła i teraz mam że trzyma tylko 15min
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co chcesz tam kupić ? i kiedy?
-
Strefa Śmiechu
a widzieliście jakie mają konkursy??? trzech panów a reszta same kobiety na widowni i show nie wkleje tego filmiku bo chyba jest za ostry...
-
[B5 ADR] Jak Zdemontować Klamke Wewnętrzną od strony Pasażera
moim zdaniem trzeba zdjąć całą tapicerkę tj: dwie śrubki na górze koło szyby (jedna z przodu druga z tyłu) + śrubka w uchwycie i pod uchwytem zamykania drzwi i to wszystko, potem podnosisz całość do góry i musisz ściągnąć jeszcze ciegno od klamki otwerania drzwi, i uważać na instalację elektryczną.
- Mustang Bullitt
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/87786/Fatalny_wypadek_kelnerki
-
Mustang Bullitt
oki, to wydam instrukcje dla szwagra, napisz mi który to rocznik
-
Mustang Bullitt
oniak jak to nie zbyt pilne to wyślę szwagra do ASO w niemczech, i zobaczymy co mu tam powiedzą.
-
Zakup baterii do laptopa
panowie też się przyłączę, moja bat trzyma ok 15min planuje zakup takiej http://www.komputronik.pl/szukanieproste.php?szukaj=1&prodElem=5&catElem=10&position=0&cText=&ss=bateria+IBM+thinkPad+T30&podp=1 co o tym sądzicie? opłaci się?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja na siekierkowskiej widziałem srebrnego passata na nr WK... (dalej nie pamiętam ) całe szczęście że jeden jechał szybciej ode mnie bo by się to dla mnie kiepsko skończyło .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
walnie każdemu po kropeczce i zaraz będzie spokój z upalaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prosze dopisac do listy ja tam bardzo nie skatuje mu furki a to dlatego że jeźdźę dieslem i chyba nie umiem katowac aut tak czy siak 4 min mi wystarczy ps. Malik fajny avatar_ek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://youtube.com/watch?v=NJegt30aNxg
-
[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?
na mój gust to tak jak piszesz zaoszczędzili i musisz kupic nowe z automatem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie chodzi o ich umiejętności tylko nieodpowiedzialność. to też miałem na myśli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no niestety taka mamy policję, umiejętności policjantów nie idą w parze z techniką którą mają do dyspozycji i to za pieniądze podatników
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza się ... :th: zobaczcie pościg za bmw, bilans bmw uciekło, mondeo rozbite. http://gazetaolsztynska.wm.pl/Wypadek-policyjnego-mondeo,39127