Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AJM] komunikat na komputerze
nie mylisz się OLIO- olej officina- warsztat tak w wolnym tłumaczeniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety drogi kolego poźku ...Izabela myje wyłącznie 16 Z tego powodu iż robi to sutkami 18 wiadomo 2 cale więcej do obrobienia :polew: to i ja się łapie na 16''
-
[B5 AJM] Padnięty czujnik albo termostat
czujnik w ajm_ie masz (jak stoisz przodem do auta, silnika) to w tylnej części silnika po tej stronie co turbo, EGR itd. widać go nawet bez zdejmowania osłony. na rysunku-nr 1 to ten czujnik o który pytasz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman chciałbyś :polew:
-
[B5 AFN] Problem z immobilizer'em
może to ta usterka co Spedyt naprawiał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to jest dalszy ciąg historyjki Flyera co zdjęcie jest w temacie "użytkownicy pokażcie się" żebyście nie szukali to przekopiowałem tamto zdjęcie Poziu tak więc wyglada na to że ciemniejsza karnacja nie należy do flyer_rka :>
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
do podświetlenia tablicy rejestracyjnej mamy takie już zamontowane (osoby z wawa team_u) i efekt jest fajny, chdź Tosik coś mówił że misiaki się go czepiły za te żaróweczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom, wyglądasz groźnie jak się denerwujesz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryńka nie ma juz w avatarze dziaka, tylko swoje zdjęcie wiem!!! ale to było do poprzedniego avatarka i proszę tu bez głupich skojarzeń
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"bo to taka świnia z afryki"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryni dzik-avatarek to się chowa przy takiej świni, MorgothV8 dołożyłeś do pieca
-
[B5 AJM] Wskaźnik ilości średniego spalania paliwa na wyświetlaczu komputera
domyślam się że masz pół fisa a więc nie ustawisz średniego spalania na wyświetlaczu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy wybiera się ktoś dziś do Łodzi na pierwsze legalne nocne wyścigi równoległe?
-
180 km/h Skodą tatusia - chować kluczyki
u mnie była wersja z vw passatem też 180km/h z tym że po długiej prostej był zakręt a passat już tego nie wytrzymał i pięcu nastolatków w wieku od 16-20 lat zginęło na miejscu, kierowca miał prawo jazdy od trzech miesięcy....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobny tekst z smsa: Cześć, słuchaj jest afera- Urząd Skarbowy od nowego roku wprowadził podatek od nieudanego seksu .....Ja dostanę zwrot ale was te skur***ny zrujnują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie jest śmieszne proszę pana, poprostu ktoś mu wcześniej zrobił z auta banana :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy dostali chyba takie maile nie chyba a napewno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
link nie działa został wyj.. przeniesiony do działu Sprzedam tu działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25537.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ot co .. cza by było pojechać na przegląd zawiechy Ale jesli jest Ok to opcja dobra :> jeśli ok to tak a jeśli spr amorów wyjdzie 50% a Twoich np 90% to kiepski pomysł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sedan a chyba do avanta to nie podchodzi poza tym ciekawe ile ma na tym zawiasie nalatane, bo żeby ktoś się nie przesiadł na sportowe które i tak będzie musiał za jakiś czas wymienić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapitalam dosyć szybko z wawy, pytam na cb czysto ? mówią=> czysto no to but, a za mną octavia... też daje ostro, lekko zwolniłem dogoniła mnie, jedzie dalej za mną, patrze w lusterko a tam niebieski kogucik na desce z przodu wymiękłem noga z gazu, no i tylko czekam kiedy mnie zatrzymają a oni gaz i mnie wyprzedzili, okazało sie że tylko jakiegos komendanta wieźli i przez najbliższe 70km miałem sponsorów...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej zapytaj czy już naprawił ukł kier. bo jak nie to sreberko będzie agresywne i ciężko utrzymać je na swoim pasie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znowu piłeś? Czy gorączka cię dopadła? sam już nie wiem mykam do wawy także uwaga na "czystego" avanta ps. Adrian było dzwonic na mój demoniczny numer bo tamten był nieaktywny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian :kox: :drool: :drool:
-
Strefa Śmiechu
http://studio.wp.pl/mid,64384,title,Blondynka-za-kierownica,wideo.html