Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    nie mylisz się OLIO- olej officina- warsztat tak w wolnym tłumaczeniu
  2. Niestety drogi kolego poźku ...Izabela myje wyłącznie 16 Z tego powodu iż robi to sutkami 18 wiadomo 2 cale więcej do obrobienia :polew: to i ja się łapie na 16''
  3. czujnik w ajm_ie masz (jak stoisz przodem do auta, silnika) to w tylnej części silnika po tej stronie co turbo, EGR itd. widać go nawet bez zdejmowania osłony. na rysunku-nr 1 to ten czujnik o który pytasz.
  4. raggaman chciałbyś :polew:
  5. może to ta usterka co Spedyt naprawiał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0
  6. a to jest dalszy ciąg historyjki Flyera co zdjęcie jest w temacie "użytkownicy pokażcie się" żebyście nie szukali to przekopiowałem tamto zdjęcie Poziu tak więc wyglada na to że ciemniejsza karnacja nie należy do flyer_rka :>
  7. do podświetlenia tablicy rejestracyjnej mamy takie już zamontowane (osoby z wawa team_u) i efekt jest fajny, chdź Tosik coś mówił że misiaki się go czepiły za te żaróweczki
  8. nom, wyglądasz groźnie jak się denerwujesz :gwizdanie:
  9. Bryńka nie ma juz w avatarze dziaka, tylko swoje zdjęcie wiem!!! ale to było do poprzedniego avatarka i proszę tu bez głupich skojarzeń
  10. "bo to taka świnia z afryki"
  11. Bryni dzik-avatarek to się chowa przy takiej świni, MorgothV8 dołożyłeś do pieca
  12. domyślam się że masz pół fisa a więc nie ustawisz średniego spalania na wyświetlaczu.
  13. czy wybiera się ktoś dziś do Łodzi na pierwsze legalne nocne wyścigi równoległe?
  14. u mnie była wersja z vw passatem też 180km/h z tym że po długiej prostej był zakręt a passat już tego nie wytrzymał i pięcu nastolatków w wieku od 16-20 lat zginęło na miejscu, kierowca miał prawo jazdy od trzech miesięcy....
  15. podobny tekst z smsa: Cześć, słuchaj jest afera- Urząd Skarbowy od nowego roku wprowadził podatek od nieudanego seksu .....Ja dostanę zwrot ale was te skur***ny zrujnują
  16. to nie jest śmieszne proszę pana, poprostu ktoś mu wcześniej zrobił z auta banana :>
  17. wszyscy dostali chyba takie maile nie chyba a napewno
  18. link nie działa został wyj.. przeniesiony do działu Sprzedam tu działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25537.0
  19. Ot co .. cza by było pojechać na przegląd zawiechy Ale jesli jest Ok to opcja dobra :> jeśli ok to tak a jeśli spr amorów wyjdzie 50% a Twoich np 90% to kiepski pomysł
  20. to sedan a chyba do avanta to nie podchodzi poza tym ciekawe ile ma na tym zawiasie nalatane, bo żeby ktoś się nie przesiadł na sportowe które i tak będzie musiał za jakiś czas wymienić
  21. zapitalam dosyć szybko z wawy, pytam na cb czysto ? mówią=> czysto no to but, a za mną octavia... też daje ostro, lekko zwolniłem dogoniła mnie, jedzie dalej za mną, patrze w lusterko a tam niebieski kogucik na desce z przodu wymiękłem noga z gazu, no i tylko czekam kiedy mnie zatrzymają a oni gaz i mnie wyprzedzili, okazało sie że tylko jakiegos komendanta wieźli i przez najbliższe 70km miałem sponsorów...
  22. lepiej zapytaj czy już naprawił ukł kier. bo jak nie to sreberko będzie agresywne i ciężko utrzymać je na swoim pasie
  23. Znowu piłeś? Czy gorączka cię dopadła? sam już nie wiem mykam do wawy także uwaga na "czystego" avanta ps. Adrian było dzwonic na mój demoniczny numer bo tamten był nieaktywny
  24. Adrian :kox: :drool: :drool:
  25. http://studio.wp.pl/mid,64384,title,Blondynka-za-kierownica,wideo.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.