Treść opublikowana przez krzyniek
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
najlepsze to te żółte progi, suszarka na skarpety i to coś z przodu hm... może do odgarniania śniegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jak wpadniesz na obwodnice to sprawdzisz sobie ile Twoj eLPiGi power poleci :> Angee a co z jutrem ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sztestuj Może akurat Ci sie poszczęści Wieczorkiem jak będzie mi się nudziło to na pewno sztestuje, a jak. Stówa na godzine z taką laską to jest prawdziwa okazja. A jak jeszcze za dwie stówy coś fajnego ma zrobić to nic tylko brać. Tomciu jak chcesz to pogę podać Ci nr który z eski rock spisałem (opowiem wam przy najbliższym sopcie o co lata, bo nie chce mi sie tego pisać)
-
[B5] Jak wymienic antene w avancie !!!
można sie dostać przez podświetlanie bagażnika- lampkę w podsufitce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to też miałem tu dać ale stwierdziłem że lepiej nie bo tu zaraz jakieś skojarzenia będą a tu prosze sam zainteresowany wkleja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie jest Wiciu a podryw może wyglądac tak http://pl.youtube.com/watch?v=IWUCKmsPvkk
-
Subaru szaleje na stoku
fajne ale już było
-
Nareszcie nowe auto, które mi się podoba
fajny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tak dalej pójdzie to będzie strach na spota jechac :gwizdanie: tylko żebyście nie wyglądali jak abs_y lub Ci panowe co kiedyś w promenadzie byli
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=1CJ7iaVOgK8 http://www.joemonster.org/art/8674/Absolutna-mistrzyni-w-samochodzie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T526211 i fajna stronka do poczytania http://www.bash.org.pl/latest/?page=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja nic o tym nie wiem bo to tajna misja
-
[B5 ADR] tempomat
jeśli napisał ze jest aktywowany to wnioskuje że aktywowany Vag_iem, no chyba że przez pojęcie aktywacji ma na myśli ręczne uruchomienie tempomatu manetką.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem no nic na dziś ja kończę, muszę mykać spac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom jeśli mamy a jeśli nie .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to ciekawe musze przyznać :gwizdanie: mam nadzieje że tym stwierdzeniem nie spędziłem Ci snu z powiek :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek a co Ty sie tak zdziwiłes, że sie wprosiłem na impre? :> wiedziałem wcześniej niż myślisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o choroba zapomniałem :doh1: to już jest pięć+letallec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już Cię liczyłem. Norbi, Lukas, Angee, Sławeq i ja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja to co? TY hm..... no gdzies zostałes policzony ale nie wpisany poprawiamy, to jest już pięć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już jest cztery osoby
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja najwyżej nie będę ale jestem na tak Adrian jak wróci z włoch to podejrzewam że też chętnie, a co z Kasią?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jak bez Ciebie przeciez dopiero Angee pyta cyt: "Co jest z wami dziki..." może się ktoś orientuje, firma w wawie która robi nadruki na kubki ( z tym że zależy mi na czasie)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i szybko nie minie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja moge piekarnik załatwic tylko kto ciasto "zagniecie"? Angee jakieś pomysły konkretne co do tej soboty? bo myślę że chętni się znajdą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no a Ty masz wersję z korbą... ale przeszło nie?