Treść opublikowana przez krzyniek
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
31 lat, 5 miesięcy i 24 dni mam czas do 2039r szpital • wojna • powietrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu oj krzyniu musisz mi to wybaczyc...... spieszylam sie...... już wybaczyłem mam nadzieję że się nie powtórzy, znaczy ten pośpiech
-
Co Cię denerwuje w audi A4
a kto jeździ z tyłu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo Tosik to złota rączka jest i szuka dziury w całym :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:31 _________________________________________________ Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki itd. krzyniek nieeee... ......ja grzeczna dziewczynka jestem...... Angee tego nie wiem mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znaczy jak a ta pani co spierniczała z drogi to co??? pierwszy raz widziałem żeby ktoś tak szybko do tyłu chodził
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze słyszałeś
-
CD lub mp3 do radia Audi Concert
jest o ile będzie to ori zmieniarka, mp3 jak podłączysz to będziesz musiał zmieniać utwory na odtwarzaczu.
-
[B5 ADR] gdzie kupić sprężynkę od klamki
nasunął mi się ciekawy pomysł czytają Twoją wypowiedź, mianowicie sprężynkę można podebrać od spinaczy do przypinania prania jest ich kilka rodzajów i myślę że coś da się dopasować jak sprawdzę dokładnie to dam znać
-
[B5 AHL] Air Bag problem 589,654,655,1212 + wylaczenie kontrolki
domjenick poduchy co 10 lat powinny być wymieniane. kolega napewno już zdał ten egzamin, swoją drogą to niezłego kotleta odgrzałeś, (sami archeolodzy na forum się ujawniają)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki itd.
-
Mustang Bullitt
temat mocno ewoluował :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedziałem że się ktoś czepnie tego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ono mi się bardzo podoba...... Tosik jak Ty będziesz tak jeździł to :doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak mi niunia odpali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam nadzieję pocisk hm... to tylko strzała małe kawasaki niech ktoś weźmie ze sobą kabelki rozruchowe i wrazie czego pożyczy pare amper
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sciemniasz .. chciałeś pośmigać bzykolotem ,a aku i oponka to tylko zbieg okoliczności :cwaniak1: nie ukrywam że chciałem bo ostatnio nawet go w garażu odpalałem żeby go przepalić i posłuchać tego dźwięku ale jazda kuźwa to jest niebezpieczna o tej porze roku u nas a właśnie reanimuje aku i nie wiem czy dam radę na spota jechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qrw... ale nie fart w niuni umarł aku a w drugim aucie 2xprzebite koło i musiałem jeździć dziś na motocyklu ale :kox:
-
[B5 AJM] Tempomat
może mi ktoś napisać jaki nr ma manetka do ajm z 2000r. bo mam do kupienia komplecik z kabelkami itd i nie wiem czy przypasi
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
rezałem dziś swoją sprężynke ale ona jest chyba zabardzo wypracowana i nie trzyma klameczki tak jak powinna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer Ty to jak już walniesz jakieś zdjęcie a jakie masz fele do sprzedania 17_stki?? A i Michał jak tam konkurs na brudnego paździocha, bo ide myć auto i nie wiem czy mu cykać następne foty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
22-latek bał się rodziców... http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,9625687,wiadomosc.html?rfbawp=1202138319.543&ticaid=454d1
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
właśnie tez się zastanawiam, byłem w aucie chciałem rozebrac obudowe kierownicy i zobaczyć ale niestety nie mam takiego długiego wkrętaka i dziś chyba nic z tego nie będzie kolega Murzyn może cos wie, pisałem z nim kiedys na pw na temat tempomatu. jak już coś będę wiedział to napisze.
-
[B5 ADR] air bag
sama nie zgaśnie, trzeba vag_iem skasować błąd.
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
ja bym obstawiał brak instalacji, przynajmniej tak było u mojego kolegi.