Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. 31 lat, 5 miesięcy i 24 dni mam czas do 2039r szpital • wojna • powietrze
  2. tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu oj krzyniu musisz mi to wybaczyc...... spieszylam sie...... już wybaczyłem mam nadzieję że się nie powtórzy, znaczy ten pośpiech
  3. a kto jeździ z tyłu
  4. tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu
  5. bo Tosik to złota rączka jest i szuka dziury w całym :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:31 _________________________________________________ Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki itd. krzyniek nieeee... ......ja grzeczna dziewczynka jestem...... Angee tego nie wiem mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna :gwizdanie:
  6. Znaczy jak a ta pani co spierniczała z drogi to co??? pierwszy raz widziałem żeby ktoś tak szybko do tyłu chodził
  7. dobrze słyszałeś
  8. jest o ile będzie to ori zmieniarka, mp3 jak podłączysz to będziesz musiał zmieniać utwory na odtwarzaczu.
  9. nasunął mi się ciekawy pomysł czytają Twoją wypowiedź, mianowicie sprężynkę można podebrać od spinaczy do przypinania prania jest ich kilka rodzajów i myślę że coś da się dopasować jak sprawdzę dokładnie to dam znać
  10. domjenick poduchy co 10 lat powinny być wymieniane. kolega napewno już zdał ten egzamin, swoją drogą to niezłego kotleta odgrzałeś, (sami archeolodzy na forum się ujawniają)
  11. Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki itd.
  12. krzyniek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    temat mocno ewoluował :gwizdanie:
  13. wiedziałem że się ktoś czepnie tego
  14. ale ono mi się bardzo podoba...... Tosik jak Ty będziesz tak jeździł to :doh1:
  15. jak mi niunia odpali
  16. mam nadzieję pocisk hm... to tylko strzała małe kawasaki niech ktoś weźmie ze sobą kabelki rozruchowe i wrazie czego pożyczy pare amper
  17. sciemniasz .. chciałeś pośmigać bzykolotem ,a aku i oponka to tylko zbieg okoliczności :cwaniak1: nie ukrywam że chciałem bo ostatnio nawet go w garażu odpalałem żeby go przepalić i posłuchać tego dźwięku ale jazda kuźwa to jest niebezpieczna o tej porze roku u nas a właśnie reanimuje aku i nie wiem czy dam radę na spota jechać
  18. qrw... ale nie fart w niuni umarł aku a w drugim aucie 2xprzebite koło i musiałem jeździć dziś na motocyklu ale :kox:
  19. krzyniek odpowiedział(a) na piechlik temat w Audi A4 B5
    może mi ktoś napisać jaki nr ma manetka do ajm z 2000r. bo mam do kupienia komplecik z kabelkami itd i nie wiem czy przypasi
  20. rezałem dziś swoją sprężynke ale ona jest chyba zabardzo wypracowana i nie trzyma klameczki tak jak powinna
  21. Flyer Ty to jak już walniesz jakieś zdjęcie a jakie masz fele do sprzedania 17_stki?? A i Michał jak tam konkurs na brudnego paździocha, bo ide myć auto i nie wiem czy mu cykać następne foty
  22. 22-latek bał się rodziców... http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,9625687,wiadomosc.html?rfbawp=1202138319.543&ticaid=454d1
  23. właśnie tez się zastanawiam, byłem w aucie chciałem rozebrac obudowe kierownicy i zobaczyć ale niestety nie mam takiego długiego wkrętaka i dziś chyba nic z tego nie będzie kolega Murzyn może cos wie, pisałem z nim kiedys na pw na temat tempomatu. jak już coś będę wiedział to napisze.
  24. krzyniek odpowiedział(a) na robertr6f temat w Audi A4 B5
    sama nie zgaśnie, trzeba vag_iem skasować błąd.
  25. ja bym obstawiał brak instalacji, przynajmniej tak było u mojego kolegi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.