Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to dzis zaczęło się od podziękowań-które były za wczoraj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew: hehe dobre teksty walicie dzisiaj kto by pomyślał a zaczęło się tylko od podziekowań :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmmmmm, ktoś przeszkodził w złym momencie ??? to tak delikatnie mówiąc buuu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedz za co Wszyscy z chęcią to przeczytają niestety nie mogę :kox: to takie małe cosik :gwizdanie: no Kasiu niestety ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasia dzięki!!!! wiesz za co
-
Garwolin i okolice spot........
spocik jest w każdy wtorek! no chyba że wypadną jakieś święta czy coś w tym rodzaju :gwizdanie: ale tak to nie ma opcji żeby nie było. o 18-stej to nie za bardzo mi pasi ale o 20-stej to praktycznie każdego dnia.(prócz piątku-Determinator) to powiedz które nie działa i się poprosi modów, admin o skasowanie
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=GpMxbRPAaQs
-
Fotoradary - kolejny pomysł
Taaa... bardzo ciekawe ..kolego mniej filmów Albo odstawić dragi Na wtorkowym Warszawskim spocie - jeden z kolegów [?] miał chyba naklejony czarny paseczek na tej naklejce na szybie , ktory zasłaniał pierwszą literke numeru tez w sumie dobry patent .. a jeden w ogóle nie miał tej naklejki
-
Garwolin i okolice spot........
kurde kolego trzeba napisać coś konkretnego np.gdzie kiedy i o której! wczoraj byłem na spociku w wawie, więc jak chcesz jechac np. z tydzień to daj znać. ps. czy mi się wydaje czy masz założone dwa konta na forum??
-
[B5 ANB] Schemat sterowanie tempomatem
nie wiem czy Ci pomogę ale tu http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65289 masz opis z tym że to jest do tdi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli ten co wygra to jednocześnie przegra no chyba że ma mocną głowę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie lubię jeździc na koncu bo można przypał zrobić przypadkiem i wjechać klubowiczowi w bagaźnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: Nie... poczekam aż mi na uszko szepniesz w moim pokoju w Wiśle :drool: nie wiem czy Przemek się zgodzi :gwizdanie: Norbi nie ganiała Cię cywilna vectra? na cb mówili ze gdzies tam się kręci.... grupowy powrót przez wawe spoko troche ciasno tylko było ;)
-
[B5 AJM] Termostat?
mozna też sprawdzić kodami klimatronika jak się wskazania pokrywaja na zegarach i na klimatroniku do ok70stC to termostat padł a jak już od małych wartości temperatury są rozbieżne to czujnik do wymiany.
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/15685/jak_nie_nalezy_uzywac_pilki_lekarskiej/
-
Prawdopodobnie będzie więcej zabójców za kierownicą
to i ja napisze (byc może kiedyś już pisałem) do kumpla dzwoni jego ojciec zeby jechac otworzyć sklep bo przyjedzie spóźniony dostawca ciężarówką, pojechaliśmy, czekamy, podjeźdza, zatrzymał sie, otwiera drzwi i ... wypadł z kabiny, podbiegamy z kumplem-myśłeliśmy ze zasłab lub coś w tym stylu a on tylko zamruczał ze nic mu nie jest i że jak stali w korku to wypili 3/4 we dwóch. a co do jazdy na gazie to tu gdzie mieszkam też że jest taki gościu nie ma prawka, ciągle pijany a co najgorsze to jeździ audi naszczęcie nie a4 ale b4 to też audi, z tego co zauwazyłem to on ma więcej szczęścia niż rozumu.
-
Garwolin i okolice spot........
od Garwolina w stronę na Łuków.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hola hola panowie.... czy ja o czymś nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman kliknij na link a dowiesz się kim jest Greacjan
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
parę razy wycieczka do wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miedzy 15, a 16 to nie ma zadnej roznicy... 17 to dopiero zauwazalny efekt. Przyzwyczaiłam się, że Flyer wiecznie marudzi i krytykuje, więc sie nie przejmuje jego zdaniem no własnie nie przejmuj się, to fan Gracjana
-
Garwolin i okolice spot........
hej. już kiedyś założyłem wątek spocik Garwolina i okolic i niestety nikogo nie było na forum rozdałem kilka kaledarzyków i dalej nic...
-
Garwolin i okolice spot........
Zapraszamy na najbliższy spot ,,,,, parking Tesco godzina ,,,,,
-
Nasza Klasa - profil klubu
Krzysztof Pazura