Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. hallo, Adaś to ma brata bliźniaka??? bo widziałem dziś w Łomiankach w megance gościa tak podobnego do niego jak choroba...
  2. pewnie dużo, kiedyś wklejany był link do rs6 też rozpołowionego ale tam nikt nie zginął.
  3. witam w nowym roku, Ci co wczoraj przesadzili - współczuje sam ledwie dochodzę do siebie, nie ma to jak woda-najlepszy przyjaciel człowieka po
  4. coś słyszałem że ma padać...ale śnieg z deszczem
  5. witaj na forum
  6. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    myślę podobnie, kolorystycznie super wyglądają :drool: ciekawe jak na autku się będa prezentować
  7. tak tylko dodaj jeszcze że potrzeba do tego min dwóch osób, bo jak mu sie pozagina podsufitka to efekt rozbiórki będzie opłakany.
  8. domel-x to nie sa już kody wyposażenia. 1301 to u Ciebie Leergewicht -waga pustego 6,9 4,3 5,3 142 verbrauchswerte/CO2-emission (Verbrauch- zużycie, werte-wartości; CO2-emission- emisja dwutlenku węgla ale to oczywiste.)
  9. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a ja słodycze, szalik i .... (resztę ocenzurowano )
  10. a czy z okazji świąt nie został on zawieszony?
  11. Tak też myślałem właśnie. Kury też tam masz ??? Co wiejskie żarcie to wiejskie więc podzieliłbyś się jest chyba zakaz wypuszczania kur poza kurnik więc Malik ma jeden obowiązek mniej
  12. Hugo to jak wczoraj walnął pięścią w stół to normalnie zapadła taka cisza i konsternacja, że nikt nie mógł z siebie wydusić ani słowa - bardzo dobrze, bo ktoś tu musi mieć autorytet i trzymać wszystko w ryzach (ale walnąłem wazelinkę ) no dokładnie... lizus
  13. Cudownych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech nastrój tych dni pozostanie jak najdłużej a miłość i ciepło rodzinne będą codziennością w 2008 roku! Niech nadchodzący Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od mijającego, aby przyniósł więcej uśmiechu na naszych twarzach, więcej optymizmu i wiary w lepsze jutro! Wytrwania w swych postanowieniach, realizacji planów i spełnienia marzeń życzy Krzyniek
  14. a ja ostatnio (we wtorek) widziałem porsche niemieckiej Polizei, ale maszyna :drool: tylko ten kogut na dachu jakiś taki mało areodynamiczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.