Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hallo, Adaś to ma brata bliźniaka??? bo widziałem dziś w Łomiankach w megance gościa tak podobnego do niego jak choroba...
-
Szczecin - 2 osoby zgineły , mam nadzieję że to nikt z klubu...
pewnie dużo, kiedyś wklejany był link do rs6 też rozpołowionego ale tam nikt nie zginął.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam w nowym roku, Ci co wczoraj przesadzili - współczuje sam ledwie dochodzę do siebie, nie ma to jak woda-najlepszy przyjaciel człowieka po
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś słyszałem że ma padać...ale śnieg z deszczem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
oz canova
myślę podobnie, kolorystycznie super wyglądają :drool: ciekawe jak na autku się będa prezentować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Ankieta o samochodach na zaliczenie do szkoły...
wypełniłem pozdrawiam
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
tak tylko dodaj jeszcze że potrzeba do tego min dwóch osób, bo jak mu sie pozagina podsufitka to efekt rozbiórki będzie opłakany.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5] Fabryczny alarm - przy otwieraniu nie migają kierunkowskazy
raczej nie
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
domel-x to nie sa już kody wyposażenia. 1301 to u Ciebie Leergewicht -waga pustego 6,9 4,3 5,3 142 verbrauchswerte/CO2-emission (Verbrauch- zużycie, werte-wartości; CO2-emission- emisja dwutlenku węgla ale to oczywiste.)
-
Co dostaliscie pod choinke :)
a ja słodycze, szalik i .... (resztę ocenzurowano )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy z okazji świąt nie został on zawieszony?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak też myślałem właśnie. Kury też tam masz ??? Co wiejskie żarcie to wiejskie więc podzieliłbyś się jest chyba zakaz wypuszczania kur poza kurnik więc Malik ma jeden obowiązek mniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo to jak wczoraj walnął pięścią w stół to normalnie zapadła taka cisza i konsternacja, że nikt nie mógł z siebie wydusić ani słowa - bardzo dobrze, bo ktoś tu musi mieć autorytet i trzymać wszystko w ryzach (ale walnąłem wazelinkę ) no dokładnie... lizus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Składamy życzenia świąteczne
Cudownych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech nastrój tych dni pozostanie jak najdłużej a miłość i ciepło rodzinne będą codziennością w 2008 roku! Niech nadchodzący Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od mijającego, aby przyniósł więcej uśmiechu na naszych twarzach, więcej optymizmu i wiary w lepsze jutro! Wytrwania w swych postanowieniach, realizacji planów i spełnienia marzeń życzy Krzyniek
-
pirat - tvn turbo dzis:)
a ja ostatnio (we wtorek) widziałem porsche niemieckiej Polizei, ale maszyna :drool: tylko ten kogut na dachu jakiś taki mało areodynamiczny