Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. wszystkiego najlepszego
  2. co do 17965 to jest to przekroczona górna granica doładowania tu jest troche ale tam są też zrobione logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14131.0.html
  3. mrugający klimatronik informuje o błędach więc tak jak Hack pisze podłącz Vag_a
  4. to co posłałem Kasi na pw wkleje i tu może jeszcze sie komuś przyda http://www.ruv.de/de/download/service/pdf/bussgeldkatalog2004.pdf w tabelach jest: geschwindigkeit - wykroczenie prędkości innerorts - w mieście ausserorts - poza miastem a Kaśka bo zapomniałem od nowego roku mają wprowadzić jakieś zmiany ale to już tak na przyszłość mówie
  5. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    a skasowales blad po przeczyszczeniu?? samo przeczyszczenie nic nie pomoże trzeba skasować błąd vag_iem i wtedy sprawdzić czy nie zaświeci się ponownie.
  6. witaj kolega pewnie też jest w a3-club.net
  7. Najwyżej ja mu pożyczę, zrobimy szybką przekładkę pod maxi, muszę widzieć tą konfrontacje, bo się już dłuższy czas zbiera. a to chyba przełożymy na czas nieokreślony :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. Norbi wszystkiego naj najlepszego i gratulacje nowego auta-softu :oklaski: Tosik jak mamy stanąć na kresce to zapodaj sobie jakieś zimówki, bo inaczej się nie próbujemy, ja wczoraj w tym zakręcie się ledwie trzymałem tych moich zimowych kołach
  9. nie mają homologacji czyli chwyt markietingowy
  10. witaj i zapraszamy na spociki
  11. o TY niedobry, koledze chcesz załatwić ostrzeżenie ps. ostrzeżenie to może Tobie by się należało za blokowanie innych aut na drodze publicznej a tym samym stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 09:24 _________________________________________________ Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo. Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też. Ja wiem dobrze o tym i dlatego poprosiłem. A ucieczka z miejsca konfrontacji z Tosikiem na tyłach promenady to chyba powód dobry. co do konfrontacji to wczoraj miałem złe przeczucia, ale co się odwlecze to nieuciecze może Tosik zjawisz sie pod Max.. w niedziele? a jak nie to jeszcze będzie niejedna okazja.
  12. ok Tosik na Twoim miejscu też bym tak tłumaczył że to aparat :gwizdanie:
  13. Tosik, Kaśka .... coście tacy "niewyraźni"
  14. krzyniek odpowiedział(a) na martino35 temat w Audi A4 B5
    dioda mi inną oporność jak żarówka i komputer zapala kontrolke
  15. krzyniek odpowiedział(a) na martino35 temat w Audi A4 B5
    co do kontolki od żarówek to czy przypadkiem nie masz gdzieś diody zamiast żarówki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.