Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kuźwa to widzę że jest czego żałować chrzaniona gorączka nie miała się kiedy przyczepić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
sex a kierowcy
artukuł spoko, a te komentarze internautów :polew:
-
Domykania el. szyb z oryginalnego pilota i ele. lusterka
ad1 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18219.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje, ja niestety poległem (ponad 38stopni gorączki) szkoda że vag_a nie można podłączyć i błędów wykasować :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powie ktoś dokąd idziecie na ta impre? tam żeby mniej wiecej wiedzieć co, gdzie i o której
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taki bajer zapytaj któregoś z kolegów...... Flyer gratuluje klopeczki swojego czasu tez miałem, prawda że jest ps. mógłby mi ktoś przybliżyć jakieś info na temat jutrzejszego wyjścia A4Team?
-
[B5 AJM] złacze czujniki zuzycia klockow hamulcowych ?
koledze raczej chodzi o to że rozpadła mu się kostka do której podłącza się kabelek z wtyczką od klocków.
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
za skode to mógłby wylecieć całkiem z forum
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
1AJ- masz ASR/ABS i EDL - electronic differential lock -elektroniczna blokada dyferencjału (tak przynajmniej to przetłumaczyłem.
-
Przerywający wyswietlacz klimy
polecam przeczytać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1285.html
-
[B5 AFN] Jak ryglowac drzwi
właśnie miałem pisać że nie wszyscy go mają
-
[B5 AFN] Jak ryglowac drzwi
raz jak pociągniesz za klamkę to "wypychasz" rygiel, ponowne pociągnięcie za klamkę powoduje otwarcie drzwi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
tez skłaniam się ku tej opcji
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
a gdzie opcja że np. kogoś przepił (za dużo może) i towarzystwo nie wytrzymało :gwizdanie:
-
Wybór CB radia :)
w większości mają CB.i nie raz słychać jak kierowcy im "dokładają" przez CB tomash77 powiedz czy nie szumi Ci 510xl bo mi albo coś się rozregulowało albo nie wiem ale coś ostatnio zaczął mi szumieć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i udanych poszukiwań
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam takie problemu jak Ty ja tez nie, co najwyżej to za dużo mówię :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spota.
-
[B6 ALL] Jakie maja oznaczenie zarowki do podswietlenia rejestracji w B6 ?
prawdopodobnie to C5W 36mm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam czyste ręce :D czyste ok, aby tylko nie lepkie