Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Garwolin i okolice nowa Vectra prawdopodobnie bordowa-jeszcze jej osobiście nie widziałem tylko słyszałem o niej na CB. świeżo dostali i już są bardzo aktywni, w najbliższym czasie postaram się bardziej sprecyzowac namiary. Mińsk Mazowiecki i okolice srebrna Vectra 3.2bt WM 32786
  2. na to składa się kilka czynników nie tylko alkohol, zazwyczaj to alkohol jest główną przyczyną, ale dochodzi do niego jeszcze towarzystwo ( np.no co nie spr. ile poleci twoje autko) czasem to autko od rodziców, więc trzeba "przedmuchac" silnik, zmęczenie wiadomo człowiek przyzwyczajony jest w nocy spać a po tych dwóch pifkach wcześniej i głośnej muzie to organizm poprostu nie daje rady.
  3. nie wszystkie bezpieczniki są w każdym aucie, ilośc bezpieczników zależy od wyposażenia danego auta. odczytaj kody z wlepki we wnęce koła zapasowego i będziesz wiedział jakie masz wyposażenie w aucie. co do ogrzewania siedzeń to przy climatroniku powinieneś mieć takie pokrętła jak to do ustawiania świateł, jak nie ma to raczej nie ma grznia pupci..
  4. widocznie temperatura na zew nie była powyżej +5 kierunek i siła nawiewu regulują się same tylko wtedy jak damy klime na "Auto"
  5. Mam nadzieje ze nie bede jechal z przeciwka!! Jak bedziesz na biby wyjezdzal to pisz na forum - PLIS !! :polew: nie róbcie sobie żartów to powazny problem dziś oglądałem na tvn turbo jak gościu chyba astrą przyłożył w tył skręcającego w lewo golfa i wypchał go na pas dla ruchu w przeciwną stronę a tam merc sprinter przyłożył mu z drugiej strony. bilans z golfa dwoje ciężko rannych, jeden zabity a gościu z astry ponad 1,5 promila nawet nie draśnięty. moim zdaniem golf stojąc na jezdni miał skręcone koła w lewo czego się nie powinno robić i tego (przynajmniej z tego co pamiętam uczyli na nauce jazdy że robić nie wolno) ale to temat do innej dyskusji. także albo kup jakiś porządny sprzęt albo nie jeździj po
  6. ja powiem/potwierdze opinię marinero Yamaha to dobry sprzęt. szwagier ma, bardzo dobra jakość dźwieku, a ten suboofer-jak dla mnie rewelka, ale nie można zbytnio przesadzac bo zaraz sąsiad wpada ja narazie zbieram kase na coś takiego
  7. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    boją się może dla tego (nie wiem jak jest teraz) ale jakiś czas temu słyszałem że u rolnika podczas kontroli jak wykryli że jeździł na czeronym to mu cofneli dopłate obszarową na ile to jest prawda a na ile plotka to nie wiem. co do paliwka z tirów to też czasem kupuje jak jest okazja ale teraz kierowcy boją się sprzedawac "oszczędności" bo policja się z nich wzięła.
  8. polski vag jest ok jeśli nie będziecie robic nic co kolega lukaszr wam powyżej napisał
  9. Przyszedł Jasio ze szkoły i mówi do taty: - Dostałem piątkę i w mordę! - Za co dostałeś piątkę? - Bo pani zapytała się mnie ile jest 7x6, a ja powiedziałem, że to jest 42! - A za co w mordę?! - Bo pani zapytała się mnie ile jest 6x7! Tata: - Przecież to jest jeden ch..! - Też tak powiedziałem :gwizdanie:
  10. To chyba prawidłowo u każdego człowieka tak trzymać nom
  11. piechlik myślę że to powinno Ci pomóc http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65289
  12. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no coś takiego
  13. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    co do traktorów to u mojego wuja na wsi to na palcach można policzyc ilu jeździ na ori dieslu nie wiem jak to im się opłaca bo przecież jest zwrot akcyzy dla rolników w jakiejś wysokości, z tego co słyszałem to po tym zwrocie ori diesel wychodzi w podobnej cenie co opał.
  14. witamy na forum
  15. potwierdzam, w dolnym temperatura
  16. Poziek nie dostaje po du... sam widziałem w niedziele pod Ma... i bardzo dobrze daje sobie radę, no tylko hamulce mogły by szybciej zatrzymywać jego autko na parkingu ten lanos znaczy ibiza, cho***a wie co to było, normalnie nieżle wyrezane...
  17. wygląda tak http://upload4.postimage.org/1562511/photo_hosting.html (mam nadzieje że link zadziała)
  18. Zapraszamy. A to gdzie można zobaczyć w nazwie wątku (doprecyzowując parking dolny przy komisie). Shit. dopiero z pracy wychodzę wiec dzisiaj już się nie wyrobie Tak na przyszłość - do której można sie Was tam spodziewać jakbym w przyszłym tygodniu znowu miał problem z dojazdem na czas ?? Pozdrawiam pewnie do 22 lub jak nas nie wyproszą... ja ostatnio jak dotarłem to towarzystwo się już powoli zawijało... ale byłem ps... jak smakowały zapiekanki?
  19. witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.