Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Samochody z videoradarami
Garwolin i okolice nowa Vectra prawdopodobnie bordowa-jeszcze jej osobiście nie widziałem tylko słyszałem o niej na CB. świeżo dostali i już są bardzo aktywni, w najbliższym czasie postaram się bardziej sprecyzowac namiary. Mińsk Mazowiecki i okolice srebrna Vectra 3.2bt WM 32786
-
Alkomat drogi czy tani ?
na to składa się kilka czynników nie tylko alkohol, zazwyczaj to alkohol jest główną przyczyną, ale dochodzi do niego jeszcze towarzystwo ( np.no co nie spr. ile poleci twoje autko) czasem to autko od rodziców, więc trzeba "przedmuchac" silnik, zmęczenie wiadomo człowiek przyzwyczajony jest w nocy spać a po tych dwóch pifkach wcześniej i głośnej muzie to organizm poprostu nie daje rady.
-
[B5 AJM] brak bezpieczników w aucie
nie wszystkie bezpieczniki są w każdym aucie, ilośc bezpieczników zależy od wyposażenia danego auta. odczytaj kody z wlepki we wnęce koła zapasowego i będziesz wiedział jakie masz wyposażenie w aucie. co do ogrzewania siedzeń to przy climatroniku powinieneś mieć takie pokrętła jak to do ustawiania świateł, jak nie ma to raczej nie ma grznia pupci..
-
[B5 1Z] PROBLEM Z KLIMATYZACJA
widocznie temperatura na zew nie była powyżej +5 kierunek i siła nawiewu regulują się same tylko wtedy jak damy klime na "Auto"
-
Alkomat drogi czy tani ?
Mam nadzieje ze nie bede jechal z przeciwka!! Jak bedziesz na biby wyjezdzal to pisz na forum - PLIS !! :polew: nie róbcie sobie żartów to powazny problem dziś oglądałem na tvn turbo jak gościu chyba astrą przyłożył w tył skręcającego w lewo golfa i wypchał go na pas dla ruchu w przeciwną stronę a tam merc sprinter przyłożył mu z drugiej strony. bilans z golfa dwoje ciężko rannych, jeden zabity a gościu z astry ponad 1,5 promila nawet nie draśnięty. moim zdaniem golf stojąc na jezdni miał skręcone koła w lewo czego się nie powinno robić i tego (przynajmniej z tego co pamiętam uczyli na nauce jazdy że robić nie wolno) ale to temat do innej dyskusji. także albo kup jakiś porządny sprzęt albo nie jeździj po
-
Kino domowe - co polecacie?
ja powiem/potwierdze opinię marinero Yamaha to dobry sprzęt. szwagier ma, bardzo dobra jakość dźwieku, a ten suboofer-jak dla mnie rewelka, ale nie można zbytnio przesadzac bo zaraz sąsiad wpada ja narazie zbieram kase na coś takiego
-
Historia Taniej Ropki
boją się może dla tego (nie wiem jak jest teraz) ale jakiś czas temu słyszałem że u rolnika podczas kontroli jak wykryli że jeździł na czeronym to mu cofneli dopłate obszarową na ile to jest prawda a na ile plotka to nie wiem. co do paliwka z tirów to też czasem kupuje jak jest okazja ale teraz kierowcy boją się sprzedawac "oszczędności" bo policja się z nich wzięła.
-
[B5 APU] VAG - czyli gdzie się udać ?
polski vag jest ok jeśli nie będziecie robic nic co kolega lukaszr wam powyżej napisał
-
Strefa Śmiechu
Przyszedł Jasio ze szkoły i mówi do taty: - Dostałem piątkę i w mordę! - Za co dostałeś piątkę? - Bo pani zapytała się mnie ile jest 7x6, a ja powiedziałem, że to jest 42! - A za co w mordę?! - Bo pani zapytała się mnie ile jest 6x7! Tata: - Przecież to jest jeden ch..! - Też tak powiedziałem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chyba prawidłowo u każdego człowieka tak trzymać nom
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
piechlik myślę że to powinno Ci pomóc http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65289
-
Historia Taniej Ropki
no coś takiego
-
Historia Taniej Ropki
co do traktorów to u mojego wuja na wsi to na palcach można policzyc ilu jeździ na ori dieslu nie wiem jak to im się opłaca bo przecież jest zwrot akcyzy dla rolników w jakiejś wysokości, z tego co słyszałem to po tym zwrocie ori diesel wychodzi w podobnej cenie co opał.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
[B5 AHU] pytanie o licznik ??
potwierdzam, w dolnym temperatura
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek nie dostaje po du... sam widziałem w niedziele pod Ma... i bardzo dobrze daje sobie radę, no tylko hamulce mogły by szybciej zatrzymywać jego autko na parkingu ten lanos znaczy ibiza, cho***a wie co to było, normalnie nieżle wyrezane...
-
[ALL] 1/2 FIS
wygląda tak http://upload4.postimage.org/1562511/photo_hosting.html (mam nadzieje że link zadziała)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapraszamy. A to gdzie można zobaczyć w nazwie wątku (doprecyzowując parking dolny przy komisie). Shit. dopiero z pracy wychodzę wiec dzisiaj już się nie wyrobie Tak na przyszłość - do której można sie Was tam spodziewać jakbym w przyszłym tygodniu znowu miał problem z dojazdem na czas ?? Pozdrawiam pewnie do 22 lub jak nas nie wyproszą... ja ostatnio jak dotarłem to towarzystwo się już powoli zawijało... ale byłem ps... jak smakowały zapiekanki?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum