Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    pod podłączyć vag i odczytac błędy.
  2. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    raczej nie
  3. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    jak chcesz dojśc co jest nie tak jak nawet nie wiesz jaki błąd się zapisał teraz to może być tylko zgadywanka.... najpierw podłączyć trzeba autko pod vag
  4. no to dziwne, u mnie się świeci cały czas nie ważne czy w polsce czy zagranicą.
  5. rozrząd co 90tyś km ale można zrobic to trochę wcześniej, napewno nie zaszkodzi. polecam przeczytać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3774.html
  6. w sumie racja Morgoth musisz wyrezać tą swoja a-ósemkę żeby się mieściła
  7. dają po zębach a co drugi nie świeci.... czy się nie zmieścił na fotce?
  8. to tak jak marinero pisze trzeba sprawdzić połączenia kabli, jeźeli chodzi o wzmacniacz anteny to jest razem z anteną.
  9. a może bardziej o to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9945.html w faq jest dużo na temat klimatyzacji.
  10. hej. tu się witamy reszta w stosownym temacie "dziagnostyka vag"
  11. a jakie masz to radio, Concert? i czy nie było wymieniane na jakieś inny model z audi? bo pod temat "wygrzewania procka" to chyba nie podchodzi bo wtedy są w ogóle problemy z regulacją głośności a tak jak piszesz u ciebie raz grają a raz nie.
  12. co do oznaczeń literowych o jest tak: Pierwszy znak opisuje z jakimi elementami pojazdu związana jest usterka P - układ napędowy, B - karoseria, C - układ jezdny, U - komunikacja sieciowa.
  13. witaj i życzę owocnych poszukiwań
  14. wszystko jest w dziale faq http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,70/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4306/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html
  15. ja jak rozbierałem u siebie to zrobiłem tak jak piszesz Zdemonotwałem podszybie, zdjąłem wycieraczki i odkręciłem obudowe (wierzchnią część) od komputera i po krótkiej gimnastyce udało się wyjąć mechanizm. mam parę zdjęc robionych tel ale zawsze coś, jak chcesz to daj znać, bo nie wiem czy je wklejać na forum co by go nie zaśmiecac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.