Treść opublikowana przez krzyniek
-
Airbag alarm
pod podłączyć vag i odczytac błędy.
-
Airbag alarm
raczej nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Airbag alarm
jak chcesz dojśc co jest nie tak jak nawet nie wiesz jaki błąd się zapisał teraz to może być tylko zgadywanka.... najpierw podłączyć trzeba autko pod vag
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Brak kontrolki oleju
no to dziwne, u mnie się świeci cały czas nie ważne czy w polsce czy zagranicą.
-
[B5 AKN] wymiana rozrządu - niejasności
rozrząd co 90tyś km ale można zrobic to trochę wcześniej, napewno nie zaszkodzi. polecam przeczytać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3774.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie racja Morgoth musisz wyrezać tą swoja a-ósemkę żeby się mieściła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dają po zębach a co drugi nie świeci.... czy się nie zmieścił na fotce?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Radio dziwnie gra.
to tak jak marinero pisze trzeba sprawdzić połączenia kabli, jeźeli chodzi o wzmacniacz anteny to jest razem z anteną.
-
[B5 AFF] Instrukcja obsługi klimatyzacji
a może bardziej o to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9945.html w faq jest dużo na temat klimatyzacji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej. tu się witamy reszta w stosownym temacie "dziagnostyka vag"
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Radio dziwnie gra.
a jakie masz to radio, Concert? i czy nie było wymieniane na jakieś inny model z audi? bo pod temat "wygrzewania procka" to chyba nie podchodzi bo wtedy są w ogóle problemy z regulacją głośności a tak jak piszesz u ciebie raz grają a raz nie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AJM] Wskaźniki - 3 błędy
co do oznaczeń literowych o jest tak: Pierwszy znak opisuje z jakimi elementami pojazdu związana jest usterka P - układ napędowy, B - karoseria, C - układ jezdny, U - komunikacja sieciowa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i życzę owocnych poszukiwań
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 ADR] jak wlączyc dodatkowe funkcje wyswietlacza klimatronik
wszystko jest w dziale faq http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,70/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4306/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html
-
[B5 AFN] Jak wymonotować mechzniam wycieraczek przednich ???
ja jak rozbierałem u siebie to zrobiłem tak jak piszesz Zdemonotwałem podszybie, zdjąłem wycieraczki i odkręciłem obudowe (wierzchnią część) od komputera i po krótkiej gimnastyce udało się wyjąć mechanizm. mam parę zdjęc robionych tel ale zawsze coś, jak chcesz to daj znać, bo nie wiem czy je wklejać na forum co by go nie zaśmiecac.