Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ja bym stawiał na elektryka. bo to dziwne żeby pompka się sama uruchamiała, musi dostawać jakiś sygnał.
  2. wiciu dobrze że nie oglądałeś "samego życia""klanu""na wspólnej""plebani" a jeden to jeszcze ujdzie
  3. nom zdjęcie jest, to :kox: :drool: co do opon to tak jak Oniak piesze że w ciągu dwóch najbliższych tygodni. bo na moich letnich wieczorami kiepsko się jeździ.
  4. cześć i też pozdro
  5. można najpierw na spocie zobaczyć ale czy to coś pomoże...
  6. 00525 - Oxygen Sensor (G39) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent *Sonda Lambda-G39 – niskie napięcie – 00555 - Oxygen (Lambda) Sensor 2 (G108) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent *Sonda Lambda2-G108 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent *Elektrozawór 1 przewietrzania filtra z węglem aktywnym-N80 co do tego to jak dla mnie to albo lambdy nie łącza albo padły. 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - *Wyłączenie przez pompę zamka centralnego. 01361 - Switch for Anti-Theft Alarm: Close 29-00 - Short to Ground *Włącznik układu przeciwkradzieżowego DWA: zamknąć z adresem 08 jest jakiś błąd połączenia. a w reszcie nie znalazł błędów.
  7. ej no co Wy tak jedziecie tirom, chyba nie znacie sprawy od drugiej strony (a dobrze by było poznać) tam też się zdarzają kierowcy w kapeluszach którym się nigdzie nie śpieszy,i przez to to wyprzedzanie, druga sprawa to np. to że litwini, estończycy itd,jeżdżacy na zachód nie wsiadają do aut które mają poniżej 500KM. także tak jak i w osobówkach tak i tam zdarzają się takie asy że strach pomyśleć ale są też kulturalni, tacy co robią to z zamiłowaniem a nie bo szef kazał mu jechac,a miał mieć np wolne. co do rolników to zimą nie będa jeździć. w porównaniu do lat ubiegłych to sprzęt i odpowiedzialność rolników trochę uległa poprawie.
  8. + wystające lub zapadnięte studzienki, -za wysokie krawęźniki, -brak przewidywalności u innych (nie wszsystkich) kierowców, -a reszta to tak jak koledy pisali już nie będę powtarzał. ps.Keżor co do używania lusterek wstecznych to najlepiej widac jak jeździ się motocyklem, kierowcy autek wcale nie patrzą.
  9. nie mogłem dziś jechac na spota
  10. :drunk: Przyłączam sie myslę że nikt się nie obrazi jak też sie przyłączę do tych życzeń wszystkiego naj naj najlpszego.
  11. tak źle koledze życzycie, czy to tylko to dmuchanie na zimno
  12. no jak chcesz to mogę Ci skołowac pare naklejej
  13. a ten pażdzioch nie ma 4x4 i reszty systemów Malik nie robi rezanka.... kupuje nowego paździocha
  14. jak ktoś potrafi się ślizgać to i ośka mu wystarczy. ps. nie wiem czy oglądaliście filmik jak robią drift traktoerm na śniegu.
  15. znaczy sie co robił??? bo ja mógłbym spróbować ( chodz najlepszy jestem w tylnonapędowcach, ale ośką przednią tez mogę spóbowac...
  16. bardzo dobra decyzja :th: lepiej dmuchac na zimne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.