Treść opublikowana przez krzyniek
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Wisła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 ADP] Problem z pompką zamka centralnego
ja bym stawiał na elektryka. bo to dziwne żeby pompka się sama uruchamiała, musi dostawać jakiś sygnał.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiciu dobrze że nie oglądałeś "samego życia""klanu""na wspólnej""plebani" a jeden to jeszcze ujdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom zdjęcie jest, to :kox: :drool: co do opon to tak jak Oniak piesze że w ciągu dwóch najbliższych tygodni. bo na moich letnich wieczorami kiepsko się jeździ.
-
Strefa Śmiechu
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć i też pozdro- [B5 ABC] Prośba o analize błędów
można najpierw na spocie zobaczyć ale czy to coś pomoże...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć.- [B5 ABC] Prośba o analize błędów
00525 - Oxygen Sensor (G39) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent *Sonda Lambda-G39 – niskie napięcie – 00555 - Oxygen (Lambda) Sensor 2 (G108) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent *Sonda Lambda2-G108 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent *Elektrozawór 1 przewietrzania filtra z węglem aktywnym-N80 co do tego to jak dla mnie to albo lambdy nie łącza albo padły. 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - *Wyłączenie przez pompę zamka centralnego. 01361 - Switch for Anti-Theft Alarm: Close 29-00 - Short to Ground *Włącznik układu przeciwkradzieżowego DWA: zamknąć z adresem 08 jest jakiś błąd połączenia. a w reszcie nie znalazł błędów.- co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
ej no co Wy tak jedziecie tirom, chyba nie znacie sprawy od drugiej strony (a dobrze by było poznać) tam też się zdarzają kierowcy w kapeluszach którym się nigdzie nie śpieszy,i przez to to wyprzedzanie, druga sprawa to np. to że litwini, estończycy itd,jeżdżacy na zachód nie wsiadają do aut które mają poniżej 500KM. także tak jak i w osobówkach tak i tam zdarzają się takie asy że strach pomyśleć ale są też kulturalni, tacy co robią to z zamiłowaniem a nie bo szef kazał mu jechac,a miał mieć np wolne. co do rolników to zimą nie będa jeździć. w porównaniu do lat ubiegłych to sprzęt i odpowiedzialność rolników trochę uległa poprawie.- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
+ wystające lub zapadnięte studzienki, -za wysokie krawęźniki, -brak przewidywalności u innych (nie wszsystkich) kierowców, -a reszta to tak jak koledy pisali już nie będę powtarzał. ps.Keżor co do używania lusterek wstecznych to najlepiej widac jak jeździ się motocyklem, kierowcy autek wcale nie patrzą.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mogłem dziś jechac na spota- ŻYCZENIA DLA HUGO :)
:drunk: Przyłączam sie myslę że nikt się nie obrazi jak też sie przyłączę do tych życzeń wszystkiego naj naj najlpszego.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak źle koledze życzycie, czy to tylko to dmuchanie na zimno- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak chcesz to mogę Ci skołowac pare naklejej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ten pażdzioch nie ma 4x4 i reszty systemów Malik nie robi rezanka.... kupuje nowego paździocha- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak ktoś potrafi się ślizgać to i ośka mu wystarczy. ps. nie wiem czy oglądaliście filmik jak robią drift traktoerm na śniegu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znaczy sie co robił??? bo ja mógłbym spróbować ( chodz najlepszy jestem w tylnonapędowcach, ale ośką przednią tez mogę spóbowac...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo dobra decyzja :th: lepiej dmuchac na zimne- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Nowicjusz - wątek powitalny