Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj to coś wyrezamy jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić.. tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke" Hyhy a ja myslalem ze u nas ceremonia przyjecia jest gorsza hahahaah. jak widac nie, ale chłopaka straszą...
-
[B6 ALT] gdzie mozna zamontowac CB
wiesz jak długo sie zastanawiałem co to jest za słowo proponuje sobie mozille lub tym podobną przeglądarke zainstalować i będzie Ci byki sprawdzać przed wysłaniem wiadomości :th:a co do samego radia to spróbuj je wsadzić pod kierownice, tam jest taka półka dość spora. nie wiem jakie cb ma Anioł ale mu tam wlazło radio w tą półeczkę wchodzi Unident 510xl i 520xl, a jak masz inne to może między fotel pasażera a tunel środkowy włóż. a jak chcesz dowiedzieć sie więcej i zobaczyć co i jak to zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1995.15.html
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ono jakoś wytrzyma no to czekamy na informacje. swoją drogą to tak sie dyskusja rozwinęla że nie wiem na co teraz zagłosowac...
-
Panowie i Panie w kuchni...
zgadzam się, dziś nic nie ma bez podtekstów :polew:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja mam presidenta new alaska zasięg jest wyśmienity (nie wiem jak sprawdzić na jaką odległość łapie hehe) i cioram nią o garaż najlepiej pogadać z kimś kto np jedzie w przeciwnym kierunku,
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
mój szwagier nawet w niemczech się o to pytał w aso (dla mnie) i powiedzieli mu żeby na szrocie poszukał, bo tu to tylko całość. też już jakiś czas kombinuje ale jak narazie pozostaje luźna klameczka
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
widze że to wszystkich dopada
-
[ALL] G12 - płyn do chłodnic
G12 to koncentrat, po rozcieńczeniu daje taką samą cene jak ten Twój niebieski,a skoro ori można mieć za taką samą cenę.... no dokładnie a Norbi_ego to złapiesz chyba jak się zatrzyma na parkingu ....
-
Panowie i Panie w kuchni...
nie obrażaj się, na zlocie dostaniesz jakiś afrodyzjak na poprawę humoru temat założony przez Niunię dobrze sie rozwijał, myślę że będzie jeszcze ciąg dalszy
-
Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl
Brzmi to jak jakis fragment ksiazki.... bo kolega DeeJay_Kill pisze ładne poematy
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
niekoniecznie musi byc no tak jak wszystko jest robione na życzenie kupującego.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
+powinno na maskownicach głośników być napisane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Fort Wola...to ja dotre do was ok 21.... nie no zrobmy w Promenadzie...plis..... ja tez bym był jeszcze za promenadą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może jest jakaś "babcia" na forum której sie to nie spodobało a tak na serio to pewnie z ABW lub CBŚ_u to zrobili o babci to fajny gryps jest w strefie śmiechu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to kieruneczki ..... malik to pewnie specjalnie wyrezał
-
Strefa Śmiechu
osobiście widziałem z napisem ambulans w DE ale nie miałem czym foty zrobic.
-
Fajki w TDi - jak zrobić, żeby się błyszczały???
gdzieś czytałem na forum tylko nie wiem czy naszym czy Akp, że rureczki można przytrzeć bardzo drobnym papierem ściernym
-
TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".
alvaro oj tak troche żartowałem ps. no ale z tych dwóch kawałków to trzeba opłaty zrobic itd... Napiszcie jak coś będzie wiadomo kiedy was oglądać w Tvn Turbo a i ładnie wyeksponowac naklejki klubowe i rameczki
-
Navi Plus - mapa PL
myślę że jakbyś pojechał dziś na spota do promki to prawdopodobnie dowiedział byś sie co i jak, i być może by Ci pomogli.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
co do piętrowych łóżek to nie jest to dobry pomysł a wręcz może byc bardzo niebezpieczny w "niektórych" stanach szczególnie po bardzo "płynnej" integracji
-
[B5 ADR] Głośnik Nokia pod kolumną kierowniczą???
i to jest ten ósmy głośniczek o który koledzy pytają w poście "gdzie te 8 głośników w B5"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panie Motor czy żaróweczki będą do odebrania dziś na spocie?
-
Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
To jest centralka do zamka centralnego. a dokładniej mówiąc pompka centralnego zamka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lub przywozić rozkładane krzesełka....