Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. wpadaj to coś wyrezamy jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić.. tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke" Hyhy a ja myslalem ze u nas ceremonia przyjecia jest gorsza hahahaah. jak widac nie, ale chłopaka straszą...
  2. wiesz jak długo sie zastanawiałem co to jest za słowo proponuje sobie mozille lub tym podobną przeglądarke zainstalować i będzie Ci byki sprawdzać przed wysłaniem wiadomości :th:a co do samego radia to spróbuj je wsadzić pod kierownice, tam jest taka półka dość spora. nie wiem jakie cb ma Anioł ale mu tam wlazło radio w tą półeczkę wchodzi Unident 510xl i 520xl, a jak masz inne to może między fotel pasażera a tunel środkowy włóż. a jak chcesz dowiedzieć sie więcej i zobaczyć co i jak to zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1995.15.html
  3. Ono jakoś wytrzyma no to czekamy na informacje. swoją drogą to tak sie dyskusja rozwinęla że nie wiem na co teraz zagłosowac...
  4. zgadzam się, dziś nic nie ma bez podtekstów :polew:
  5. ja mam presidenta new alaska zasięg jest wyśmienity (nie wiem jak sprawdzić na jaką odległość łapie hehe) i cioram nią o garaż najlepiej pogadać z kimś kto np jedzie w przeciwnym kierunku,
  6. mój szwagier nawet w niemczech się o to pytał w aso (dla mnie) i powiedzieli mu żeby na szrocie poszukał, bo tu to tylko całość. też już jakiś czas kombinuje ale jak narazie pozostaje luźna klameczka
  7. widze że to wszystkich dopada
  8. G12 to koncentrat, po rozcieńczeniu daje taką samą cene jak ten Twój niebieski,a skoro ori można mieć za taką samą cenę.... no dokładnie a Norbi_ego to złapiesz chyba jak się zatrzyma na parkingu ....
  9. nie obrażaj się, na zlocie dostaniesz jakiś afrodyzjak na poprawę humoru temat założony przez Niunię dobrze sie rozwijał, myślę że będzie jeszcze ciąg dalszy
  10. Brzmi to jak jakis fragment ksiazki.... bo kolega DeeJay_Kill pisze ładne poematy
  11. niekoniecznie musi byc no tak jak wszystko jest robione na życzenie kupującego.
  12. +powinno na maskownicach głośników być napisane
  13. jak Fort Wola...to ja dotre do was ok 21.... nie no zrobmy w Promenadzie...plis..... ja tez bym był jeszcze za promenadą
  14. może jest jakaś "babcia" na forum której sie to nie spodobało a tak na serio to pewnie z ABW lub CBŚ_u to zrobili o babci to fajny gryps jest w strefie śmiechu
  15. to kieruneczki ..... malik to pewnie specjalnie wyrezał
  16. osobiście widziałem z napisem ambulans w DE ale nie miałem czym foty zrobic.
  17. gdzieś czytałem na forum tylko nie wiem czy naszym czy Akp, że rureczki można przytrzeć bardzo drobnym papierem ściernym
  18. alvaro oj tak troche żartowałem ps. no ale z tych dwóch kawałków to trzeba opłaty zrobic itd... Napiszcie jak coś będzie wiadomo kiedy was oglądać w Tvn Turbo a i ładnie wyeksponowac naklejki klubowe i rameczki
  19. myślę że jakbyś pojechał dziś na spota do promki to prawdopodobnie dowiedział byś sie co i jak, i być może by Ci pomogli.
  20. co do piętrowych łóżek to nie jest to dobry pomysł a wręcz może byc bardzo niebezpieczny w "niektórych" stanach szczególnie po bardzo "płynnej" integracji
  21. i to jest ten ósmy głośniczek o który koledzy pytają w poście "gdzie te 8 głośników w B5"
  22. panie Motor czy żaróweczki będą do odebrania dziś na spocie?
  23. To jest centralka do zamka centralnego. a dokładniej mówiąc pompka centralnego zamka.
  24. lub przywozić rozkładane krzesełka....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.