Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie, ciekawe jak by to napisali może "rodzynek wśród " może jak dam radę to i ja wpadnę na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust nawet sobie nie wyobrażasz jak Kaśka jechała (znaczy ja też) od Płońska do Wawy, szkoda że nie wracaliście z nami. a jak tam wam się dłuższy pobyt udał?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
f*ck nic nie napisali o thali :polew: bo nie pojechałeś nią do Olsztyna... jakby była pewnie dali by wzmiankę
-
Dobre texty ze zlotu
text na CB uważajcie na srebrną skodę oktawię.... by kierowca tira. (czyżby czytał nasze forum wcześniej i znał zdanie klubowiczów/forumowiczów na temat skody???)
-
Dobre texty ze zlotu
rozmowa z Tomaszust: a Ty jaki masz silnik 1.8 LPiGi Power i w towarzystwie zawiecha, co to jest to "LpiDzi pałer" jakiś chip_s????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było coś kiedyś na forum o tym, chyba Murzyn pisał że ten zwykły jest lepszy
-
Strefa Śmiechu
Kiedy Jacek z Plackiem alias Lech z Jarkiem ukradli już księżyc, na ich drodze stanęła czarownica z kotem na ramieniu. Chłopcy wiedzieli już wtedy, że świadków przestępstwa trzeba się pozbywać.Nie mieli tyle odwagi by zabić stojących im na drodze. Dlatego Lech wziął czarownicę, a Jarosław kota.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
my do wawy jechaliśmy na dwa autka, tak spokojnie czasem 140km/h czasem 70km/h. ale od Płońska Kaśka jechała pierwsza i było bardzo ostro (koleżanka co była ze mną powiedziała że to co wyczynaliście z Kasia to już była przesada, dodam tylko że wcale sie nie odzywała na tym odcinku drogi, bała sie jak cho****a, a potem jeszcze Kaśki sąsiadki bardzo duży pies ją wystraszył) może niech Kaśka sie wypowie. co do stronki 666 to sa fajne cyferki... mój numer kom sie kończy na ....666 i jest ok
-
Dobre texty ze zlotu
Brynia miała podobnie, tylko nie szła na trzeciego a chowała sie za tira
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
a w wywiadach mówi że jak to on w życiu codziennym po woli nie jeździ... (może powinien mówić że jeździ "prawie" powoli...) to wtedy ściemnia. wyprzedzał że tak powiem "na siłę"
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
fakt zgadza sie niebieskie subaru na blachach NO... to byl łon ale przypomina mi sie rajd polski ostatni na start podjeżdza Hołek ludzie leca a my " a kto to to jest (jakas babka) "to Hołek Holek " a my " a to Polak ?" my tez go widzieliśmy, dosyć szybko jechał. a rozjechałem (zabiłem) jedną wiewiórkę, przepraszam nie dało sie jej ominąć
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Juz powinno byc OK. jest ok.
-
Dobre texty ze zlotu
nie pamiętam dokładnie rozmowa na Cb, (chyba Norbi) Mi navi pokazuje w lewo... -a mi w prawo... to ku....a przekręć monitor i będzie w tą samą stronę... - a faktycznie literki mam do góry nogami...
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
święta prawda. My (Krzyn!ek, Kaśka) spoko dotarliśmy do swoich domków. ale była jazda widzę też że już najlepsza fota ze zlotu została udostępniona (bezdymne programy) szacuneczek za organizacje i atmosferę zlotu.
-
Ballada o miłości...
fajne :oklaski:
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
ja mojego przedmuchałem ostatnio trochę bo mi escort wszedł na opinie... ale dałem sobie na wstrzymanie bo droga z zakrętami i wsie, droga od Kołbieli do Siennicy ( MorgothV8 bedzie wiedział gdzie)
-
Poszaleć audi po jeziorze :)
może w czasie szaleństw ONO rolników nie ma....
-
zakup auta (ford)
Pogratulować proszę od całego Klubu :> tak zrobie, przy najbliższej okazji
-
[B5 ABC] ZMIANA LAMP NA TE PO LIFCIE JAK PRZEROBIC KOSTKI?
może pomoże, temat jest w "Warsztat" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html
-
[B5 AFN] Lampka kontrolna od swiatel
jest aktywna, M@rcus napisał "Kontrolkę od świateł mijania dodali z pierwszym liftingiem" ja mam po tzw, drugim lifcie i kontrolka jest.
-
[B5 AFN] Lampka kontrolna od swiatel
pare tematów niżej masz to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15821.0.html
-
Radio delta czy chorus?
Czym one się różnią (oprócz wyglądu)? zobacz tu masz wszystkie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3407.0.html
-
[B5 AEB] Kto sam wymieniał filtr przeciwpyłkowy - co odkręcić ?
tu http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=11 masz pokazaną wymianę w passacie w audi podobnie, gdzieś były zdjęcia ale nie mogę ich znaleźć. mam na kompie jakieś swoje ale robione fonem i sa bardzo małe. ale jakby co to mogę Ci wysłać
-
kto czyta Auto świat? bo.....
Tylko ten znaczek nie teges no znaczek jakiś taki dziwny.... pre_pl piszemy o skoda vs. audi a o cb był temat główny z którego wyjąłem ten fragment o porównaniu...
-
kto czyta Auto świat? bo.....
tego tekstu ONO nie chciałem wczoraj wpisywac w pierwszym poście, czekałem aż ktoś to przypomnie w trakcie dyskusji. i prosze jest ;)