Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dokładnie, ciekawe jak by to napisali może "rodzynek wśród " może jak dam radę to i ja wpadnę na spota.
  2. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust nawet sobie nie wyobrażasz jak Kaśka jechała (znaczy ja też) od Płońska do Wawy, szkoda że nie wracaliście z nami. a jak tam wam się dłuższy pobyt udał?
  3. f*ck nic nie napisali o thali :polew: bo nie pojechałeś nią do Olsztyna... jakby była pewnie dali by wzmiankę
  4. text na CB uważajcie na srebrną skodę oktawię.... by kierowca tira. (czyżby czytał nasze forum wcześniej i znał zdanie klubowiczów/forumowiczów na temat skody???)
  5. rozmowa z Tomaszust: a Ty jaki masz silnik 1.8 LPiGi Power i w towarzystwie zawiecha, co to jest to "LpiDzi pałer" jakiś chip_s????
  6. było coś kiedyś na forum o tym, chyba Murzyn pisał że ten zwykły jest lepszy
  7. Kiedy Jacek z Plackiem alias Lech z Jarkiem ukradli już księżyc, na ich drodze stanęła czarownica z kotem na ramieniu. Chłopcy wiedzieli już wtedy, że świadków przestępstwa trzeba się pozbywać.Nie mieli tyle odwagi by zabić stojących im na drodze. Dlatego Lech wziął czarownicę, a Jarosław kota.
  8. my do wawy jechaliśmy na dwa autka, tak spokojnie czasem 140km/h czasem 70km/h. ale od Płońska Kaśka jechała pierwsza i było bardzo ostro (koleżanka co była ze mną powiedziała że to co wyczynaliście z Kasia to już była przesada, dodam tylko że wcale sie nie odzywała na tym odcinku drogi, bała sie jak cho****a, a potem jeszcze Kaśki sąsiadki bardzo duży pies ją wystraszył) może niech Kaśka sie wypowie. co do stronki 666 to sa fajne cyferki... mój numer kom sie kończy na ....666 i jest ok
  9. Brynia miała podobnie, tylko nie szła na trzeciego a chowała sie za tira
  10. a w wywiadach mówi że jak to on w życiu codziennym po woli nie jeździ... (może powinien mówić że jeździ "prawie" powoli...) to wtedy ściemnia. wyprzedzał że tak powiem "na siłę"
  11. fakt zgadza sie niebieskie subaru na blachach NO... to byl łon ale przypomina mi sie rajd polski ostatni na start podjeżdza Hołek ludzie leca a my " a kto to to jest (jakas babka) "to Hołek Holek " a my " a to Polak ?" my tez go widzieliśmy, dosyć szybko jechał. a rozjechałem (zabiłem) jedną wiewiórkę, przepraszam nie dało sie jej ominąć
  12. Juz powinno byc OK. jest ok.
  13. nie pamiętam dokładnie rozmowa na Cb, (chyba Norbi) Mi navi pokazuje w lewo... -a mi w prawo... to ku....a przekręć monitor i będzie w tą samą stronę... - a faktycznie literki mam do góry nogami...
  14. święta prawda. My (Krzyn!ek, Kaśka) spoko dotarliśmy do swoich domków. ale była jazda widzę też że już najlepsza fota ze zlotu została udostępniona (bezdymne programy) szacuneczek za organizacje i atmosferę zlotu.
  15. fajne :oklaski:
  16. ja mojego przedmuchałem ostatnio trochę bo mi escort wszedł na opinie... ale dałem sobie na wstrzymanie bo droga z zakrętami i wsie, droga od Kołbieli do Siennicy ( MorgothV8 bedzie wiedział gdzie)
  17. może w czasie szaleństw ONO rolników nie ma....
  18. Pogratulować proszę od całego Klubu :> tak zrobie, przy najbliższej okazji
  19. może pomoże, temat jest w "Warsztat" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html
  20. jest aktywna, M@rcus napisał "Kontrolkę od świateł mijania dodali z pierwszym liftingiem" ja mam po tzw, drugim lifcie i kontrolka jest.
  21. pare tematów niżej masz to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15821.0.html
  22. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Czym one się różnią (oprócz wyglądu)? zobacz tu masz wszystkie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3407.0.html
  23. tu http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=11 masz pokazaną wymianę w passacie w audi podobnie, gdzieś były zdjęcia ale nie mogę ich znaleźć. mam na kompie jakieś swoje ale robione fonem i sa bardzo małe. ale jakby co to mogę Ci wysłać
  24. Tylko ten znaczek nie teges no znaczek jakiś taki dziwny.... pre_pl piszemy o skoda vs. audi a o cb był temat główny z którego wyjąłem ten fragment o porównaniu...
  25. tego tekstu ONO nie chciałem wczoraj wpisywac w pierwszym poście, czekałem aż ktoś to przypomnie w trakcie dyskusji. i prosze jest ;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.