Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał ja tyle km robię na spoty trójmiejskie... a Zdeniu coś koło 100 więc nie marudź tylko lej gnojówkę i śmigaj... nie narzekajcie ja do wawy na spota mam jakieś 80km (jeśli spot jest w promenadzie) jak sie przeniosą do fortu wola to jeszcze bedzie cała wawa do przejechania.
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
popieram kolegę, a te pierwsze to nie wiadomo jak na aucie wyglądaja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
a witamy, witamy
-
[A4 2002 r.] Problem z wycieraczkami - jak zdemont podszybie
sonnen_x posłałem Ci foty na maila. ps. może wrzucić do "warsztatu" tylko opis trzeba zrobic co i jak, bo widzę ze ta usterka często sie zdarza.
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
przeczyść kostkę, lub nią tylko porusz i skasuj błąd Vag_ie, jeśli da sie skasowac to bedzie ok, jeśli nie to szukaj przyczyny dalej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no skoro to na tylnej kanapie to rzeczywiście może to być zabawne ale sposób naprawdę sprawdzony... ps. to może pojedzie do zakładu mięsnego tam mają bardzo duuuże lodówy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do gumy to musisz wrzucić to do zamrażarki i sama odpadnie. tylko nie wiem czy dasz rade bo nie wiem jaka to część tapicerki, ja tak robiłem z jeans_ami i było ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja jestem w trakcie ściągania oczywiście piosenki żeby nie było...
-
Poszaleć audi po jeziorze :)
MorgothV8 co do q to przeczytaj co ma Oniak w podpisie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli co nie ma co jechać, no ja miałem jechać motorkiem ale jak będzie wiało tak jak dziś to nie da rady na nim usiedzieć apropo "Kanikuły" wsiadam wczoraj do auta i załącza się radio a tam co znajoma piosenka i po piosence mówią że to jest przebój lata! czyli Norbi wiedział co śpiewać
-
Co sądzicie o dzisiejszych zatrzymaniach???
Hugo pozamiatałeś, poranna dawka szydery jak trzeba leże i kwiczę :polew: no dokładnie. a co do polityki to szkoda gadać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak to ta co była ze mną na spocie (a raczej na zakupach w promenadzie ze swoim ojcem, a ze mną tylko wracała)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuniu no ze mną nie było by problemu, ale to jest dla koleżanki, ona szuka a ja pomagam, i chyba nie będzie chciała sie zgodzic... a w jakiej dzielnicy to masz>?
-
Dobre texty ze zlotu
odp. na OT: tak jakby trochę wyblakły.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy nie ma z was ktoś do wynajęcia mieszkania, pokoju w wawie? lub może jacyś wasi znajomi chcą wynająć?
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
tyle to ja na zegarach nie mam....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
troche sie słońce w tym odbija i dobrze nie widac ale chyba lepiej, ja wczoraj słyszałem na spocie co nie co o tych lampach (np.te chromy to ma jak ze stadionu....) a dziś już widze ze chromów nie ma.
-
SPOTY RADOMSKIE
mój nik czytajcie tak "Krzyniek" (jak będę mógł to zmienie ten "!" na "i") i odmienia sie normalnie Krzyńka, krzynio itd... a no i jak macie specjalnie pode mnie robić to też doliczcie jakąś sensowną godzienę co bym dojechał i wrócił do domu o sensownej porze a nie tak jak ostatnio "pociemaku" z nożem na gardle bo nic widac nie było
-
Dobre texty ze zlotu
a właśnie mi się przypomniało; Tomaszust na Cb do Kaśki w drodze do Lidzbarka Warmińskiego "Kaśka masz ładny przód...." :naughty: oczywiście chodziło o autko....
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
no przy 4300 to zmieniałem biegi w olsztynie jak z Kaśką ze świateł startowaliśmy, ale nigdy więcej, silnik przedmuchałem że hej....
-
nasze hobby / co lubimy
też sie tym interesuje, poza tym to motocykle i samochody, lubę bardzo jeździć itd.
-
Kto mi ściągnie sima z Nokii 6300
a w tej noki nie da sie kodem ściągnąć?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak odziedziczył już przed zlotem w Kaletce. no spocik fajny, Motor dzięki za pomoc przy autku, a Ci trzej "muszkieterowie" (goście co sie szybko zmyli) to chyba z Piotrkowa przybyli, co do stroju jednego z nich nie będę sie wypowiadał....
-
SPOTY RADOMSKIE
zróbcie spota w niedziele bo w sobotę to nie wiem.... a teraz wale do wawy może jeszcze sie załapie na spota.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet, nie wiem czy by sie mój szwagier zgodził ale jak chcesz to mogę go zapytać żeby tam sie do gościa odezwał i obczaił co i jak.