Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. obie fajne i to Ty musisz zdecydować co chcesz, w końcu to TY i Twoja niunia będziecie na nich śmigać
  2. był gdzieś podobny temat ale nie mogłem go odszukać bo nie pamiętam czy to na naszym forum było czy na audi klub polska, tam właśnie gościu zdjął wykładzine i zrobił foty, bo pytał sie co to właśnie jest ten głośniczek w bagażniku, zresztą poszukaj, jest temat jak przerobić orginalny suboofer itd. powodzonka
  3. po wyjęciu wygląda on tak http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a5abf35ccfc6126 jak coś jeszcze znajdę to podeśle. a jest on montowany w bagażniku w lewym nadkolu.
  4. potwierdzam, był już podobny (taki sam temat)
  5. dobrze to napisałeś, ja też ju parę razy robiłem miejsce temu co hamował za mną i niestety raz ja zjechałem na pobocze (za margines) a gość przyłożył w tego co stał przede mną, tłumaczył sie że sie zagapił....
  6. dokładnie i do tego jeszcze dobre i szybkie auto od tatusia na weekend lub tylko na przejażdżkę, a dodać do tego jeszcze kolegów i nieszczęście gotowe.
  7. krzyniek odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem no dobra to dlaczego dostałem info ze aby dzialaly xenony w halogenach musze zamontowac przekaznik ? jak xenon ma 35W a zwykly halogen 55W czyli rezystor potrzebny czy mi sie zle wydaje moim zdaniem dobrze Ci sie wydaje
  8. tyrysta zupełnie przypadkiem trafił do jakiejś małej wioski, patrzy ładna okolica,pyta pierwszego lepszego gospodarza: -gospodarzu jakie macie tu atrakcje??? A była taka jedna ale za mąż wyszła.
  9. racja, ale nie wiadomo co jest lepsze..... ostatnio słyszałem wypowiedź (po jakimś wypadku motocyklisty, zginął na miejscu) że takim to powinni motory za darmo dawać, i organy od nich pobierać, i mniej by ich było itd.
  10. wstępnie 2, pokój 2-osobowy (jeśli można)
  11. chyba trzeba zdjąć cały boczek z drzwi, nie jest to trudne, nie pamiętam tylko czy 4 czy 5 śrubek jest do odręcenia
  12. czy trzeba mieć zezwolenia to nie wiem, co do niemiec to ja śmigałem z CB i było ok, kanał 28
  13. lub trzeba trochę oszczędzać i kupuic w ASO (jeśli nie ma innego wyjścia) ale tak jak koledzy napisali po obszyciu powinno być ok. ps. uzupełnij profil.
  14. mi się kiedyś włączyła kontrolka air bag_u jak chciałem przed wsiadaniem do auta odsunąć fotel do tyłu i pomyliłem dźwignie i fotel "katapultował" sie do góry, błąd skasowałem Vag_iem, i od tamtej pory jest ok, z tym że uważam żeby znów się nie pomylić
  15. krzyniek odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    racja trochę lubią wypić sobie
  16. z doświadczenia wiem że piszczy tez przy bramach na pilota itp. proponuje zakup CB
  17. ostatnio nie było spocika w radomiu, zresztą tak jak pisałem w spotach nie miałbym czym pojechać, wiec może na następny pojadę, mam Vag_a i mógłbym ci zdiagnozowac autko
  18. co do bajek.... http://macdac.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?322705
  19. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moja obecnośc na spocie sie już wyjaśniła, niunia nie ma przeglądu, wiec nie pojadę, pół miesiąca jeździłem bez przeglądu nawet o tym nie wiedząc, to samo jest z motocyklem życzę udanej imprezki, i dobrej pogody.
  20. a właśnie nie przyuważyłem co ma w opisie, sorka
  21. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    może to coś wniesie do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4698.0 ja miałem podobny przypadek z przednimi, zatarł sie sworzeń wycieraczki od kierowcy, psiknałem WD i kręciłem to poprzez zrobienie dźwigni bo o wybijaniu nie było co marzyć, poprostu to by popękało
  22. racja jest jeden zbiornik na płyn do wycieraczek przednich i tylnej, do tylnej jest poprowadzony przewodzik lewym nadprożem.
  23. Możesz spróbować, ale wątpię. Szkoda , że przed nie odłączyłeś aku,teraz trzeba podłączyć sie pod Vaga. to próbowanie niewiele pomoże a raczej nic więc lepiej od razu podłączaj pod Vag_a
  24. jak nazywa sie grecki kochanek? -Makutas Posampas. japoński biegacz? -Ganiasuki Nabosaka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.