Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. temat o immo jest w warsztacie http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2784&start=0 myśle że powinien coś wnieś do Twojej sprawy.
  2. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    spicik był fajjjjny, reszta wrażeń jutro ....
  3. sprawdź kody na naklejce we wnęce na koło zapasowe lub w książce serw. i wpisze je tu http://igorweb.org/equidec/Default.aspx a dowiesz się jakie wyposażenie posiada Twoje audi.
  4. tu masz namiary na kolegę Kapsla http://www.a4-klub.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=1530
  5. nie wiem czy to sie nadaje do tego tematu....ale napisze: pamietacie to http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6344 we wtorek oglądałem na niemieckiej tv sat 1 reportaż o tym chłopaku, nie jest na nic chory i żyje ma sie dobrze niedawno urodziła mu sie córeczka ale powiedział że nie przestanie robić tego co na filmie, jak dotąd przejąźdżka na ICE to jego największy wyczyn. i był jego kolega sfilmowany w szpitalu na łóżku, miał mniej szczęścia i złamał noge. nie śmieję sie z tego ani tego nie popieram. napisałem to w formie info.
  6. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej wszystkim, no właśnie co sie dzieje z waszym tematem......? Brynia mogę prosić info o spociku 22.04 na pw.
  7. http://www.dakkon.neostrada.pl/funny/imiona.jpg
  8. na początek poczytaj regulamin.
  9. chodzi Ci o ten czujnik do którego podłączony jest wskaźnik temperwtury silnika?
  10. to poszukaj na forum był już temat o tym
  11. od radia jest bezpiecznik "37" ps. przywitałeś sie w newbie.....
  12. bo to konkurencja ... proste inni też coś potrafią....a może naawet więcej.. racja kolego
  13. nie wiem może to Ci w czymś pomoże, http://img401.imageshack.us/my.php?image=20070305181132in9.png http://upload6.postimage.org/469007/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469020/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469031/photo_hosting.html
  14. oki, no ja tak myślałem żeby sie przejechać do Radomia, a jak kolega z okolic nie będzie mógł jechac to może motorkiem skocze... Brynia powiedziała że może być, nie musi być audiczka
  15. ten pościg podobno był "udawany".... jedzie może ktoś z was jutro na spocik radomski ?
  16. zgadza sie bo to grozi wyrzuceniem z klubu A4 i ostrzezeniem od modów a to dobre stwierdzenie
  17. może chce zrobić z audi jakiegoś "japończyka"......
  18. przychylam sie do zdania Hugo po chipie będziesz miał banana od ucha do ucha o tak :biggrin: ale co zrobisz z kasą to Twoja sprawa zależy kto co lubi...
  19. wejdź do Warsztat_u tam jest opisane jak naprawic tylną wycieraczkę a przy okazji masz fotki to zobaczysz co i jak zrobione. może zestaw naprawczy by Ci pomógł, ale nie wiem ile to kosztuje.
  20. fajne autko i do tego hm... planowane jakieś zmianki będą?
  21. najlepsze to AC, chodź nie tanie ale pewne. mi tak kiedyś doradzali na forum jak pytałem
  22. tego nie wiadomo, trzeba spróbować.
  23. nom, zgadza sie, odcień niebieskawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.