Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AJM] Kontrolka hamulca ręcznego
to sprzedaj i kup sobie jakiegoś japończyka....
-
[B6 ALL] Dziwny stukot z bagaznika
no pewnie ze sie tłucze... jest go mało to prosi o dolewke
-
Jakie lampy: chrome vs black
lampy włóż zespolone Valeo z rocznika 99-00 pomysl bo to chyba najlepsze rozwiązanie http://allegro.pl/item152469389__a4_s4_soczewki_valeo_99_00_i_95_99_kostki.html tylko cena.... a najlepiej to wstaw takie http://upload5.postimage.org/65492/photo_hosting.html wyciągasz stare i wkładasz nowe.
-
jakie opony do tych felg
możesz dać 225/45 jak sie zmieszczą będzie miała szerokie kapciuchy, ja bym założył jednak 215/45 są chyba optymalne.
-
A4 - jak je obizyc???
no Wrocław to tragedia wracałem przez Wrocław masakra slalom gigant miałem "slalom gigant"....... ja bym powiedział że to jazda po muldach a co do kolegi fellini1470 to może zgadaj sie z kimś kto chce swoją niunie podnieść i odsprzeda Ci to i owo...
-
sposob opuszczania szyb
chyba raczej nie wystąpiły, opuszczanie szyba zależy też od tego czy masz włączonyu zapłon czy tylko kluczyk siedzi w stacyjce np po zgaszeniu silnika, wiec moim zdaniem wszystko jest ok. już był podobny temat. pozdrawiam
-
[B5 all] Zapalniczka
no on ma już zapalniczkę po liftingu, nie w panelu centralnym, zresztą widac na zdjęciu, też tak mam ale jeszcze tego nie rozbierałem, nie wiem może to Ci w czymś pomoże, od strony dźwigni zmiany biegów http://img401.imageshack.us/my.php?image=20070305181132in9.png albo demontaż całego tunelu http://upload6.postimage.org/469007/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469020/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469031/photo_hosting.html
-
Pirelli P6000
ogólnie wrażenia dobre, jeźdże na p6000 205/55/16 i jeszcze mnie nie zawiodły.w necie znalazłem; "Ocena łączna w 230 testach użytkowników (skala ocen 1-6) 3,8 "
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
moja spadła przy 200 jak smarowaliśmy z Lookierem :biggrin: ale był huuuk moja wytrzymuje prawie 190km/h wiecej nie ryzykuje.Widziałem jak gościowi odpadła przy 190km/h z chyba skody oktavi no i tylna szybka poszła sie .... ps. jak czytam co piszecie to jeszcze bardziej mi żal że nie byłem w Wiśle :frown: :frown: :frown:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
domyślamy sie...... :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Może tak teraz dla odmiany na północy Polski:) w sumie to wszystko jedno czy na poludniu czy na północy, byle w ciekawym miejscu. Z centralnej polski to i tu i tu jest prawie taka sama droga. ps.zlotowicze już dochodzą do siebie.... czy jeszcze nie?
-
poszukuje instrukcji obsługi PL
to napisz kolego o jakie komendy Ci chodzi......
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no to bardzo fajnie, i auta sie będą lepiej prezentować bo na zdjęciach widziałem że sporo aut jest na zimówkach+stalowe felgi....
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
ano bawią sie bawią, a nas z nimi nie ma ale na drugi rok bedziemy. szczęśliwego powrotu do domków jutro
-
B5 '00 sedan, czy to normalne?? brak skladanych siedzen!
zczytaj sobie kody wyposażenia, sa w bagaźniku przy wnece na koło pod dywanikiem. i bedziesz wiedział wszystko o swoim wyposażeniu. kody wpisz tu http://igorweb.org/equidec/ przykład: 1AO;4X4;..... itd
-
odczytanie kodu
3- to wiadomo a ja reszte tak przetłumaczyłem "głośniki (bierne) "
-
[B5 1.6 ADP] schemat instalacji elektrycznej silnika
napisz koleżanko jaką miałaś usterkę itd, może komuś kiedys sie to przyda pozdrawiam
-
Potrzebny mechanik od chip tuningu w Angli
może tego posta napisz po angielsku na jakiejś angielskiej stronie i ktoś sie znajdzie....
-
elektryczne szyby ??
moim zdaniem wszystko jest ok.
-
[B6 avant] relingi
powiem tak, szwagier zniszczył sobie podsufitkę w swoim audi ale zgadali sie z kumplem i napisali oświadczenie i zostało to naprawiane w aso za kase ubezpieczalni, tylko w aso pourywali te plastiki co są na słupkach oczywiście dali nowe tylko potem były problemy z ubezpieczeniem itd. a co do tematu to musiałbyc pozdejmować ze wszystkich słupków te nakładki/plastiki (czy jak tam to sie nazywa) mi sie wydaje że to duuuużo delikatnej roboty będzie. no ale da sie zrobić.
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
widzisz nie ściemniałem. koledy potwierdzili
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
bo klima nie działa poniżej +5 stopni.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no w tym roku nie jadę ( wiele rzeczy sie na to złożyło) ale na nastepny jesli bedzie to napewno sie pisze!!! a dla wszystkich jadących do Wisły życzę szerkości i przyczepności no i oczywiście miłej zabawy!!!!! :biggrin: ps. róbcie fotki żebyśmy mogli zobaczyć co straciliśmy
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
jacek- co trzeba kupić, czy montaż jest łatwy napisz coś wiecej o tym tempomacie. ok??
-
[B5 1,8] - wydech mugen - będzie pasował??
koledzy mają racje nie kupuj takiego wydechu. Ja powiem z własnego doświadczenia, miałem kiedyś podobny wydech w poprzednim aucie, kiedyś bardzo mi sie to podobało dopóki nie zacząłem z tym jeździć, serio po 3miesiącach mi przeszła ochota na sportowy wydech i go odsprzedałem (dobrze że znalazł sie inny napaleniec). a do audi nie zamierzam nic montować, lubię ciszę....