Treść opublikowana przez krzyniek
-
[A6 1,9TDI] Bledy klimatyzacji - prosze o odczytanie
00792 - A/C Pressure Switch (F129) - Przełącznik ciśnienia klimatyzatora 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) - Motor klapy nawiewu powietrza – V71 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) - Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia – G113 01366 - Opened Due to Crash Signal - Otwarcie po sygnale zderzenia.
-
czy roczniki 1998 miały wbudowany centralny zamek na pilota
tu masz link_a do kodów wyposażenia http://igorweb.org/equidec/Default.aspx wpisz tam swoje i będziesz wiedział co masz w aucie
-
SPOTY RADOMSKIE
hej, miałem dziś do was podjechac ale wczoraj przesadziłem troche na imprezie i dziś cały dzień dochodziłem do siebie, właśnie jestem po śniadaniu pozdrawiam wszystkich
-
A4 Assistance
hej. wysłalem dane jakiś czas temu i nic, doszły w ogóle????
-
Problem z kodem 17916, P1508 - nieznany
chodziło mi o to że nie miałem tego kodu w pliku który miałem zessany na kompa, w necie nie sprawdzałem, sorka
-
[B6] Programowanie centralnego (domykanie szyb i szyberdachu)
no tak jest i chyba nie da sie tego zmienić
-
[B5 1.8 ADR 1997] oslonka przeglubu przerwana !?!
miałem podobnie, jak zauważyłem że jest pęknięta to po paru dniach takiej jazdy zaczął pukac wiec lepiej od razu wymienić.
-
[B5] Centralny zamek wariuje
tak pompka centralnego zamka jest w bagażniku po prawej stronie pod tapicerką.
-
Domykanie szyb??? Jak zaprogramowac??
a masz moduł komfortu co za to odpowiada? zobacz tu jest temat o kodowaniu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
co 15 tyś.
-
[B5 1.8 ADR] Zacinająca się stacyjka.
a jak odblokowywałeś kierownice kluczykiem to nie zrobiłeś tego "na siłę", chodzi mi o to że jak odblokowujesz to kierownica czasami stawia opór i trzeba ją albo w lewo albo w prawo ruszyć żeby przekręcić kluczyk.
-
Po sąsiedzku rączka (panel) drzwiowy Passat B5
raczej sie to nadaje do działu Elektryka itd.....
-
polska instrukcja do Audi A4 2000r.
no to gadaj z kolega gzrybol mówi że taką ma, ja instrukcji obsługi nie mam w wersji polskiej.
-
Problem z kodem 17916, P1508 - nieznany
a regulamin....??? żona Ci marudzi a na forum TY marudzisz... i nie czytasz tego co potrzeba. co do kody to Ci nie pomogę bo nie mam takiego w wykazie błędów.
-
A4,1,9TDI AJM 115 KM; "Przebieg a modyfikacje silnika"
samym softem to raczej sie nie da tych 160 wydusić. musi być inne turbo itd. na te 160 KM
-
A4,1,9TDI AJM 115 KM; "Przebieg a modyfikacje silnika"
a to jest napewno autentyczny przebieg? no 160 kucy z AJM i z 300tyś przebiegu to mogą byc problemy nie wiem czy tyle sie da. a jak sie da to będą to spore koszty. proponowałbym gdzieś ok 140kucy i z tego bedziesz zadowolony.
-
polska instrukcja do Audi A4 2000r.
chodzi Ci o "audi sam naprawiam"?
-
Strefa Śmiechu
z cyklu przychodzi baba do lekarza..... Przychodzi baba do lekarza cała w muchach, -lekarz: Co pani jest? -baba: Byłam ZMUSZONA tu przyjść.
-
Mandaciki panowie mandaciki
a to CWELISKA :exclaim: ale anonimowo co to niektórzy na CB im nieżle "jadą" CB w tych cywilnych to nic, mają jeszcze przyciemnione szybki i aluski, normalnie czasem wyglądają jakby jakiś młodzian jechał autem po lekkim "tuningu"
-
Mandaciki panowie mandaciki
wujka kolega z pracy zakupił CB, jedzie droga Lublin-Kock, no i standardowy text "mobilki jak śceżka do Kocka" odp. "czysto, wal śmiało" no to but, a za nim autko i za chwile sygnały i na pobocze, 400zł i 10 punktów, Także przestrzegam, uważajcie na to kogo sie pytacie o drogę bo miśaki w cywilnych autach też mają CB.
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
raczej napewno tak jest
-
Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
fajniusia, tylko jak na nasze drogi to długo nie wytrzyma takie zawieszenie :frown:
-
Strefa Śmiechu
fotka zrobiona Bemowo 1/4 mili parking
-
Strefa Śmiechu
turystka o..... http://video.interia.pl/obejrzyj,filtr,0,film,59219,sortuj,sm,st,59207,pozycja,1,turystka_o_trzech_r%C4%99kach
-
[B5 1.8] AUDI
przychylam sie do zdania kolegi że ta "suszarka na skarpety" powinna być usunięta, (ale to zależy co kto lubi) a tak to ładne autko