Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. prowadząc sondaż przez ostatnie dni na temat telefonów nokia seria N, dowiedziałem sie że sie często wieszają, i że lepiej sobie odpuścić i wziąść nokie z seri E np E65 (tak jak to któryś z kolegów już pisał)
  2. tylko jest taki mały pikuś ten model jest dla lasek i dla "mówiących jak laski". odradzam ale na serio tak jest? czyli co najlepiej N95, zapytam się o nią przy najbliższej okazji ciekawe co mi powie.
  3. no nie wiem, mi zależy żeby jak najmniej kabla sie "walało" po dachu a na zasięg nie narzekam
  4. a jak nie hamulce to łożysko
  5. Hm widzisz z tymi ofertami to zależy wszystko od tego ile im płacisz miesięcznie. Ja dostałam ostatnio na przedłużeniu umowy 3 bezpłatne numery na pół roku + SE K800i za 1zł + zestaw bluetooth Motorola za 1zł więc nie narzekam na ich oferty, jeszcze się nie zdarzyło żebym się nie mogła dogadać : ) może z kobietami inaczej rozmawiają
  6. W sklepie dziecko drze się do mamy: "Mamo, mamo, chce mi się jeść" ... za chwilę "mamo, mamo, chce mi się pić" Stojący z nimi facet mówi: - "niech mu pani kupi arbuza to i się naje i napije" na to babka: - "zwal se pan konia nogami, to se pan i por*****sz i potańczysz" http://www.joemonster.org/art/7657/Taaak-jestem-motocyklista - Cześć stary, słyszałem, że się ożeniłeś. - Ożeniłem się... - Musisz być szczęśliwy? - Muszę.
  7. kolega chciał kupić a4, pojechaliśmy no wszystko ładnie pięknie, do silnika nie zaglądamy, ogólnie ładnie sie prezentuje na klapie z tyłu 1.8T odpalamy silnik a tu diesel no i gośc sie przyznał że walony z tyłu był i kupił używki do naprawy a o znaczkach zapomniał. ps. tu masz link do tego tematu o którym pisałem że już był http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12359.0.html
  8. co do oznaczeń był już taki wątek, ktoś tam to ładnie opisał. co do papierów to może to jakieś lipne autko i ktoś chce jakiś przekręt zrobić.
  9. podobno niezłą antenką jest Wilson Little Wil tak ta antenka jest ok mam ją w połączeniu z radiem unident 510 i spoko daje rade. jej dł. to ok 90cm, magnes ok, w lewym tylnym rogu dachu na combi (+folia aby nie rysować dachu niuni) wytrzymuje 190km/h -wiecej nie jechałem wiec nie wiem.
  10. tylko że w orange nie ma N73
  11. no nie wiem czy dużo lepszą ofertę zaproponują, już pare lat nie brałem nowego aparatu tylko zawsze przedłużenie umowy i jakieś tam dodatkowe minuty rzucali.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 12:39 _________________________________________________ ciekawe tylko ile trzeba dożucić? i czy w ogóle mają N95. bo z tego co się zdążyłem zorientować to telefon jest "wypaśny"
  12. jak narazie to wiem ile mnie może kosztować: -N70 ok.100pln -5200 1pln -motorola V3xx 100pln -jakieś nokie 6103 (tu nie pamiętam za ile) -sony ericson k800i (ale też nie pamiętam czy to napewno ten model) co do E50 to musze zapytac jeszcze bo wtępnie mówił że seria E to bedzie dużo droższa.
  13. z orange. [br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 08:53 _________________________________________________ sprzedawca chce sprzedać co mu nie idzie to jest wielce prawdopodobne
  14. o widzisz o tym nic mi nie mówił.... bo rozumiem że ten music edition jest lepszy>? a i jeszcze jedno jak zapytałem o N73 to powiedział że to sie tylko koloorem różni od N70....
  15. racja Keżor, co do tego gostka to pewnie nawet nie skojarzył o co Ci chodziło... może myślał że mu chcesz furkę skroić....
  16. krzyniek opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    co sądzicie o noki N70 bo właśnie taki oferują mi wzamian za przedłużenie umowy. czy warto ? może ktoś ma i powie (napisze) mi jak on sie "sprawdza w akcji"? sprzedawca oczywiście go zachwala, no ale od tego on tam jest.
  17. bo może teraz jak każdy jeżdzi na światłach to myśli że wszyscy go już z daleka widzą i daje w pedał a skutki są wiadomo jakie... może to jest przyczyna.
  18. moja felga po wizycie w dziurze, też została pospawana ale jeździ w bagażniku, na szczęście miałem 5 alusków więc nie chce ryzykowac.
  19. też jestem za ori rozmiarem 205/55
  20. bardziej rozwinięty wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13376.msg161904/topicseen.html#msg161904
  21. mówiłem jej żeby kupiła audi ale mówi że jej nie stać
  22. http://www.youtube.com/watch?v=sZlC-tSn7mo&mode=related&search= ....podkład muzyczny
  23. co masz na myśli? koleżanka się napaliła na forda i będzie chyba problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.