Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. jak to sobie dokładnie przypomnę to napisze bo nie tylko na gotowaniu sie skończyło no i nie wszystko pamiętam dobrze.
  2. Keżor, ktoś z fotki buchnął alusa tylnego....
  3. a ja lubię zmywać tak jak i gotować jak już cos robić to od deski do deski panowie! a jak sie nie lubi to trzeba kupic zmywarkę lub wynająć taką na dwóch nogach czyli gosposie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 19:57 _________________________________________________ scenariusz na randkę i to bardzo udaną, przeżyłem coś takiego, fajna sprawa
  4. wielką to mało powiedziane... trzeba uważac na wypowiedzi żeby z "mohera" nie dostać
  5. odłączenie aku nic nie pomoże, jedyne co pomoże to podpięcie pod kompa i vag_owanie, odczytanie błędów, i ich skasowanie.
  6. krzyniek odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    +jeszcze "oficer", "oficerowie" a teraz ma byc jakiś nowy chyba na polsacie w czwartki nie pamietam tytułu[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 19:54 _________________________________________________ bo nikt nie chce wchodzić w "tysiące" (odcinków)
  7. ad1. radio Unident nie ma jak to piszesz "zezwolenia"
  8. kurcze teraz wszyscy beda mowic, ze dotykali czyzbyscie jeszcze chcieli podotykac......oczywiscie zarowek nie ja to demontowałem dolot do filtra więc żaróweczek nie dotykałem....
  9. Ciekawe ciekawe. Chciałbym to dotykanie zobaczyć :polew: no dobra.......Lukaszku dla Ciebie zrobie to jeszcze raz hehe......mam zapas zaroweczek a może to ja dotknąłem a mówiłem nie trzaskać machą na włączonych światełkach....
  10. Krzyniek może będzie, jeszcze nie jest pewny na 100% więc sie nie deklaruje wiadomośc Ci wysłałem.
  11. Eeee, mój jest ,, rodzinno-sportowy" Avancik - rodzina się boi ze mną zeźdzcić coś mi sie zdaje że do listy "rodzina się boi" można by kilka osób jeszcze dopisać
  12. B6 to kibel jezeli chodzi o wyglad .... kwint esencji samochodu rodzinno/sportowego to RS4 B5 ... reszta to stylistyczne paździochy .... racja, rs4 B5 to :kox: :kox:
  13. bo araby mają szmal.... (a tak btw jaki oni tuning robią, normalnie chyba z nudów...) a autko spox.
  14. jak do 1m długości to polecam tą http://www.allegro.pl/item243662392_cb_antena_super_magnetyczna_willson.html
  15. qwa pełen kox pełen wypas!!!
  16. ej no nie zauważyłem tego, no ale na tych nowych żarówkach światła trochę lepiej świecą.
  17. jesli czegoś nie rozumiesz, to można wklejać w tym temacie na przykład. Tylko błagam nie wklejaj wszystkiego Na pewno część z tego jest zrozumiała albo znajdziesz w tym temacie błagania poszły na marne, wkleili wszystko. sorka za Ot.
  18. nom komentarze są wypaśne a polityka to... :bicz3:
  19. Czyli potwierdzają się te plotki o których mówili w tvn24.Jednak baletów nie będzie Ale nie jest źle , bo mam już zastępczą imprezę zaproponowaną.I jeszcze jeden plus jest taki , że jak będe lecial w późniejszym terminie do Castle del Poziek , to przetestuje nową obwodnice Garwolina. nie ma tego dużo do testowania ale zawsze coś, wczoraj coś mówili że po 20 września mają ją otwierać ale to chyba nic pewnego bo miesiąc temu gadali że 3 września otwierają i nic! a to łobuzy...
  20. no nic ja mykam spac, dobrj nocy dla całej reszty co zostaje
  21. może lukaszr woli ramki w stylu (widziałem na żywca na rondzie) "Toruń przeprasza za radio Maryja"
  22. da sie da......ja wszystkie pamietam no oprocz dwoch kolegow nowych dzisiaj.....tych co byli pierwszy raz.... no i pewnie oprócz "tych" z Piotrkowa
  23. nom tego nie da sie zapomnieć (a i dzięks za kieliszek, wtedy był bardzo przydatny )
  24. nie wiem czy to sie da tak zapamiętać ja też jeszcze nie wszystkie pamiętam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.