Treść opublikowana przez krzyniek
-
Panowie i Panie w kuchni...
jak to sobie dokładnie przypomnę to napisze bo nie tylko na gotowaniu sie skończyło no i nie wszystko pamiętam dobrze.
-
Strefa Śmiechu
Keżor, ktoś z fotki buchnął alusa tylnego....
-
Panowie i Panie w kuchni...
a ja lubię zmywać tak jak i gotować jak już cos robić to od deski do deski panowie! a jak sie nie lubi to trzeba kupic zmywarkę lub wynająć taką na dwóch nogach czyli gosposie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 19:57 _________________________________________________ scenariusz na randkę i to bardzo udaną, przeżyłem coś takiego, fajna sprawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wielką to mało powiedziane... trzeba uważac na wypowiedzi żeby z "mohera" nie dostać
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
odłączenie aku nic nie pomoże, jedyne co pomoże to podpięcie pod kompa i vag_owanie, odczytanie błędów, i ich skasowanie.
-
Seriale
+jeszcze "oficer", "oficerowie" a teraz ma byc jakiś nowy chyba na polsacie w czwartki nie pamietam tytułu[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 19:54 _________________________________________________ bo nikt nie chce wchodzić w "tysiące" (odcinków)
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ad1. radio Unident nie ma jak to piszesz "zezwolenia"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurcze teraz wszyscy beda mowic, ze dotykali czyzbyscie jeszcze chcieli podotykac......oczywiscie zarowek nie ja to demontowałem dolot do filtra więc żaróweczek nie dotykałem....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe ciekawe. Chciałbym to dotykanie zobaczyć :polew: no dobra.......Lukaszku dla Ciebie zrobie to jeszcze raz hehe......mam zapas zaroweczek a może to ja dotknąłem a mówiłem nie trzaskać machą na włączonych światełkach....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek może będzie, jeszcze nie jest pewny na 100% więc sie nie deklaruje wiadomośc Ci wysłałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee, mój jest ,, rodzinno-sportowy" Avancik - rodzina się boi ze mną zeźdzcić coś mi sie zdaje że do listy "rodzina się boi" można by kilka osób jeszcze dopisać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
B6 to kibel jezeli chodzi o wyglad .... kwint esencji samochodu rodzinno/sportowego to RS4 B5 ... reszta to stylistyczne paździochy .... racja, rs4 B5 to :kox: :kox:
-
Lamborghini Reventon - jaja mi spadły :D
bo araby mają szmal.... (a tak btw jaki oni tuning robią, normalnie chyba z nudów...) a autko spox.
-
Jaka antena CB magnetyczna? (jak najkrótsza ale dobra)
jak do 1m długości to polecam tą http://www.allegro.pl/item243662392_cb_antena_super_magnetyczna_willson.html
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qwa pełen kox pełen wypas!!!- [B5 AJM] Zmatowienie na szybce relektora przedniego
ej no nie zauważyłem tego, no ale na tych nowych żarówkach światła trochę lepiej świecą.- [ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
jesli czegoś nie rozumiesz, to można wklejać w tym temacie na przykład. Tylko błagam nie wklejaj wszystkiego Na pewno część z tego jest zrozumiała albo znajdziesz w tym temacie błagania poszły na marne, wkleili wszystko. sorka za Ot.- Poczytajta se artykuł a zwłaszcza komentarze ludzi (boki zrywać)
nom komentarze są wypaśne a polityka to... :bicz3:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli potwierdzają się te plotki o których mówili w tvn24.Jednak baletów nie będzie Ale nie jest źle , bo mam już zastępczą imprezę zaproponowaną.I jeszcze jeden plus jest taki , że jak będe lecial w późniejszym terminie do Castle del Poziek , to przetestuje nową obwodnice Garwolina. nie ma tego dużo do testowania ale zawsze coś, wczoraj coś mówili że po 20 września mają ją otwierać ale to chyba nic pewnego bo miesiąc temu gadali że 3 września otwierają i nic! a to łobuzy...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nic ja mykam spac, dobrj nocy dla całej reszty co zostaje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może lukaszr woli ramki w stylu (widziałem na żywca na rondzie) "Toruń przeprasza za radio Maryja"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
da sie da......ja wszystkie pamietam no oprocz dwoch kolegow nowych dzisiaj.....tych co byli pierwszy raz.... no i pewnie oprócz "tych" z Piotrkowa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom tego nie da sie zapomnieć (a i dzięks za kieliszek, wtedy był bardzo przydatny )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy to sie da tak zapamiętać ja też jeszcze nie wszystkie pamiętam - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.