Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli panowe z Piotrkowa byli wtedy dobrze ubrani.... :> ale co do tych ćwieków w spodniach to racja, ja mam pozostałość na autku po rzeciskaniu się kogoś z suwakiem metalowym w bluzie pomiędzy autkami.
-
TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".
ej ale takie autka jak zgłaszacie to one nie są "na każdą kieszeń" no chyba że mówimy o takich wypchanych keszeniach kasą
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
dołączam się do życzeń :th:
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
nie możesz zostać.... a z kim ja będę wracał "szybko" do domu prpopzycja |Niuni bardzo ciekawa
-
A4 B6 Co to za błąd??
kończą sie klocki hamulcowe, czas je wymienić.
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
MorgothV8 zgodzę w 100%. I tutaj można przytoczyć powiedzenie jednego z Panów policjantów z TVN Turbo ".....mistrz prostej..." Czasami bezmyślność kierowców (nie tylko w Warszawie) powala na kolana !!! Totalną głupotą jest już wpychanie się na skrzyżowanie z myślą że skoro ten przede mną przejedzie to dlaczego nie ja a później stoi taki palant na środku skrzyżowania i nie wie co zrobić Powinno im się zabierać prawo jazdy. A nie ścigać tych co jeżdżą szybko ale z głową :th: bardzo ładnie to napisałeś :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie cykał bo jakiś czas nie był aktywny, a teraz już jest bo widziałem jak gościowi zrobił fotę, pewnie dostał już "pocztówkę z podróży" Kaśka jaki masz problem z długimi bo chyba nie słyszałem.
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
można powiedziec że wszędzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też to przerabiałem, nie jest to miłe. a Lukas mówiłes coś że będziesz jechał na Lublin 17-stką, to nie wiem czy wiesz ale jest nowy "fotograf" na trasie z wawy do garwolina, na 34-35słupku (nie pamiętam dokładnie) w miejscowości Puznówka a reszte dopytasz na CB, i przetestuj nową obwodnice za 3 godziny oficjalnie mają otwierać.
-
Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
schowek schowkiem a sub jest obok schowka, ten czarny plastik obok schowka po lewej stronie to jego obudowa, wystarczy właczyc radio i przyłożyć rekę do tapicerki w bagażniku po lewej stronie i da sie go wyczuć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
słowacja jest ok, bieszczady też ale nie można byc w dwóch miejscach naraz wiec coś trzeba wybrac.
-
Kupowanie i sprzedawanie na aukcjach internetowych - UWAGA PODATEK
No tak ale tam jest napisane że Kupujący musi płacić jeszcze 2% podatku..... a z tym to już przesadzili
-
Panowie i Panie w kuchni...
czekolada na gorąco
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
dokładnie tak, a co będzie jak zima znów "zaskoczy" drogowców... nie dojedziemy na zlot (oprócz tych co mają Q)
-
Panowie i Panie w kuchni...
wszystko fajnie tylko co na to powie Twój chłopak.... może pomyslec np. że chcę go otruć... kurczak nie wiem czy bym trafił do Ciebie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w środę widziałem coś podobnego na żywo, z tym że zamiast auta był traktor, ale widok szok.
-
Panowie i Panie w kuchni...
ze słodyczy najbardziej lubię schabowe to tak na obiad schabowy,na deser schabowy....?? czy jak ten obiad wygląda skoro na deser jest schabowy? to już wiadomo dlaczego w temacie zlotu zimowego tak wszyscy o jedzeniu piszą
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Jedyne inne auto jakie wchodzi w grę to renault thalia lub a8 ale thalia lepsza
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
może antenka jest nie zestrojona? potestuj i daj znać co i jak.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
jak narazie to najlepsza propozycja, Kezor :oklaski:
-
Panowie i Panie w kuchni...
no ja to lubię bardzo słodycze itp. chyba jestem uzależniony.
-
Panowie i Panie w kuchni...
bardzo ładnie to ujęłaś można powiedziec tez że na słodko.....
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia jak to gdzies napisała "nieczasowa jest ostatnio"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :>