Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. czyli panowe z Piotrkowa byli wtedy dobrze ubrani.... :> ale co do tych ćwieków w spodniach to racja, ja mam pozostałość na autku po rzeciskaniu się kogoś z suwakiem metalowym w bluzie pomiędzy autkami.
  2. ej ale takie autka jak zgłaszacie to one nie są "na każdą kieszeń" no chyba że mówimy o takich wypchanych keszeniach kasą
  3. dołączam się do życzeń :th:
  4. nie możesz zostać.... a z kim ja będę wracał "szybko" do domu prpopzycja |Niuni bardzo ciekawa
  5. kończą sie klocki hamulcowe, czas je wymienić.
  6. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    MorgothV8 zgodzę w 100%. I tutaj można przytoczyć powiedzenie jednego z Panów policjantów z TVN Turbo ".....mistrz prostej..." Czasami bezmyślność kierowców (nie tylko w Warszawie) powala na kolana !!! Totalną głupotą jest już wpychanie się na skrzyżowanie z myślą że skoro ten przede mną przejedzie to dlaczego nie ja a później stoi taki palant na środku skrzyżowania i nie wie co zrobić Powinno im się zabierać prawo jazdy. A nie ścigać tych co jeżdżą szybko ale z głową :th: bardzo ładnie to napisałeś :th:
  7. nie cykał bo jakiś czas nie był aktywny, a teraz już jest bo widziałem jak gościowi zrobił fotę, pewnie dostał już "pocztówkę z podróży" Kaśka jaki masz problem z długimi bo chyba nie słyszałem.
  8. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    można powiedziec że wszędzie.
  9. też to przerabiałem, nie jest to miłe. a Lukas mówiłes coś że będziesz jechał na Lublin 17-stką, to nie wiem czy wiesz ale jest nowy "fotograf" na trasie z wawy do garwolina, na 34-35słupku (nie pamiętam dokładnie) w miejscowości Puznówka a reszte dopytasz na CB, i przetestuj nową obwodnice za 3 godziny oficjalnie mają otwierać.
  10. schowek schowkiem a sub jest obok schowka, ten czarny plastik obok schowka po lewej stronie to jego obudowa, wystarczy właczyc radio i przyłożyć rekę do tapicerki w bagażniku po lewej stronie i da sie go wyczuć.
  11. słowacja jest ok, bieszczady też ale nie można byc w dwóch miejscach naraz wiec coś trzeba wybrac.
  12. No tak ale tam jest napisane że Kupujący musi płacić jeszcze 2% podatku..... a z tym to już przesadzili
  13. czekolada na gorąco
  14. dokładnie tak, a co będzie jak zima znów "zaskoczy" drogowców... nie dojedziemy na zlot (oprócz tych co mają Q)
  15. wszystko fajnie tylko co na to powie Twój chłopak.... może pomyslec np. że chcę go otruć... kurczak nie wiem czy bym trafił do Ciebie.
  16. w środę widziałem coś podobnego na żywo, z tym że zamiast auta był traktor, ale widok szok.
  17. ze słodyczy najbardziej lubię schabowe to tak na obiad schabowy,na deser schabowy....?? czy jak ten obiad wygląda skoro na deser jest schabowy? to już wiadomo dlaczego w temacie zlotu zimowego tak wszyscy o jedzeniu piszą
  18. Jedyne inne auto jakie wchodzi w grę to renault thalia lub a8 ale thalia lepsza
  19. może antenka jest nie zestrojona? potestuj i daj znać co i jak.
  20. jak narazie to najlepsza propozycja, Kezor :oklaski:
  21. no ja to lubię bardzo słodycze itp. chyba jestem uzależniony.
  22. bardzo ładnie to ujęłaś można powiedziec tez że na słodko.....
  23. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia jak to gdzies napisała "nieczasowa jest ostatnio"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.