Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: a. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. b. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. c. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. d. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. e. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. f. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. g. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. h. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. i. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. j. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. k. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. l. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. m. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu.
  2. Najlepiej zaraz po spociku po spociku, to może od razu spota tam zrobić tyle że jest jeden minus prawie wszyscy będą autkami i wtedy nie będzie
  3. hej, ps. to nie rytułał tylko regulamin........
  4. to nie jest śmieszne bo prawdopodobnie przy wymianie osłony przegubu poruszyli czy przewody, czujnik od abs_u najlepiej jakbyś znał kody błędow. do radeon11 00778 – Steering Angle Sensor (G85) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00778 Czujnik kąta sterowania – G85 ( Intermittent - przerwany,z przerwami) prawdopodobnie gdzies jest niedostyk w kostce.
  5. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    może byc związane z przesunięciem fotela, najlepiej to odczytaj błąd jaki się zapisuje, bo samo kasowanie to tylko półśrodek, jak będziesz znał błąd to będziemy mogi powiedzieć coś więcej, co jest i gdzie szukać.
  6. dokładnie o tym samym myślałem, pytając o fis_a.
  7. a gdzie Wy chcecie żeby wam sie ona zapalała? macie cały fis czy tylko pół?
  8. no dokładnie, podłożyłem małą podkładkę żeby sie żaróweczka nie poruszała no i te nasze lampeczki są łatwiejsze w obsłudze ja te starsze. ale najważniejsze że wszystko ładnie pięknie świeci
  9. nie krzycz bo podudzisz wszystkich....
  10. napiłbym sie a właśnie wyrezałem żaróweczki od podświetlania tablicy, no i powiem wam że one trzszeczkę są krótsze od ori. ale dałem rade a i u mnie jest całekiem inna budowa lampek niż z tego co widziałem u Żółwia, Tosika, Angeli. no to Adrian będe już pamiętał że TY to 2,6....
  11. co do zabezpieczeń to ja bym proponował cokolwiek masz zamiar zamontować zrobić to poza miastem w którym mieszkasz.
  12. U mnie i u Flyera są lepsze "zderzaki" to fakt, u Ciebie chyba są najlepsze ale ta Lukasa się strasznie pręży do tyłu i przez to nie widać dorze "zdzerzaków"
  13. Flyer ale Malika jest ładniejsza
  14. no Malik tak coś patrzyłem że autko nie pasuje.... u Lukasa to chyba audiczka...
  15. a w tych avatarkach to chodzi bardziej o auto czy o panią ???
  16. evo nieżle zamiata... ochroniarz dziś był spoko, Kaśka (znaczy Przemek prowadził) i ten kolega od 2.6 (nie pamiętam nicku) refleks macie jakiś słaby.... zeby was krzyniek dieslem 1.9 ze startu objeżdżał (no i miałem otwarte okno a to mi ujęlo jakieś 10 KM ) co dopiero jakbym miał mocniejszy silnik to byłby dopiero :kox:
  17. No przeciez on szuka srebrnego a wy tu mówicie o zielonym. wreszcie kobieta wam otworzyła oczy... bo wiesz Kasiu "faceci widzą jak ustawienia domyślne windows" widać czy zielony czy srebrny to żadna różnica...
  18. co do klimy to wszystko ładnie opisane masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9945.html
  19. a blachy pamiętasz, może będe znał. swoją drogą ładna tam jest droga nie? (przynajmniej od Seroczyna do Latowicza)
  20. nikt nie wwozi polskich krówek do słowacji nie opłaca sie, chyba że masz alergie na słowackie nie alergii to raczej nie mam, no chyba że o tym nie wiem morgoth ten telefon wtedy od Ciebie to był :kox:
  21. jakby byli celnicy to dużo "krówek" może nie przejechac przez granicę .... jestem za tym co rob napisał: jazda kolumną
  22. wydaje mi sie że jak masz domykanie szyb to masz moduł komfortu bo to on za to odpowiada.
  23. Lukas dostanie w łapę i przymknie oko na niektóre sprawy - on jest z "układu" także spoko :> Prawda Lukasku - "mordo Ty nasza" no i znalazła się ta "grupa trzymająca władzę" co jakaś komisja śledcza jej szukała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.