Treść opublikowana przez krzyniek
-
Strefa Śmiechu
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- przestroga
dokładnie tak, a jak jest taki wypadek to przejeżdżający kierowcy obok zwalniają (bo muszą stoi misiek lub celem dokładniejszego obejrzenia co sie stało i tu czasem dochodzi do nastepnego-zagapienie się) a potem zaraz za wypadkiem gaz w podłoge wiele razy już widziałem właśnie takie zachowanie.- przestroga
oglądałem relacje z tego wypadku w wiadomościach, bodajże w niedziele.(ale już nie pamietam dokładnie) nie ma co komentować zdjęcia mówią wszystko.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolego- [B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Brak kontrolki oleju
kontrolka od oleju wyświetla się na pół fisie czyli tam gdzie np "ok" i "temperatura" czyli powinna się tam zapalic. nie wiem jak na spuszczonym oleju ale ja jak wyjeżdzałem kiedyś z garażu a mam górkę i auto chwile "krzywo" stało to takowa kontrolka mi się zaświeciła + sygnał dźwiękowy.- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, i zapraszamy na spociki warszawskie.- [B5 ADP] Broblem z AIR BAG
01226 to Zarejestrowane dane wypadkowe bocznej poduszki powietrznej, strony kierowcy. jak dla mnie to był dzwon i nie ma poduchy (wystrzelona) i dlatego pewnie nie można skasować błędu.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Polecane opony zimowe
wszystko pięknie,tylko pasowało by jeszcze zainwestować w jakieś ładne felgi, co by przez pół roku nie szpeciły i tu pewnie co niektórzy mają problem, ja np mam na zimówkach stalowe fele, fakt nie wygląda to za dobrze.- [B5 APT] Czy mam ESP?
jak nie było jak było. nie było to poprostu połączone z ASR, i jeśli coś masz to masz albo ASR albo ESP (stosowny napis mamy na guziku na konsoli centralnej) kolega Adadur pisał " ESP to rozwinięcie ASR o kontrole bocznego poślizgu. Co do A4 B5 po drugim lifcie to jeśli ma ASR to ma klawisz na konsoli ASR jeśli ESP to ma ESP jak brak mu tych funkcji to jest zaślepka" więc nie można mówić że esp w B5 nie było.- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- [B5] 1.8TQ from USA
ładna, szczególnie bardzo podoba mi sie na pierwszym zdjęciu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie widzicie przecież to najnowszy model RS_a produkcji tego pana od ogłoszenia......- Akcja Jadę Fair!
Mi zrobili wielką łaskę że mogłem drugi raz zobaczyć jak poprosiłem :gwizdanie: Niestety ale Pan policjant był nieugięty hehehe i wzbogaciłem nasze Państwo .... BTW ciekawy jestem na co poszła moja kasa hahah pewno na paliwo do vectry która mnie złapała no chyba żartujesz...... tyle to ona nie pali a kasa poszła do władz... a jakaś jej część może skapnie policji.- [B5 AFN] Czy mam podgrzewane lusterka?
sprawdzic czy w kabelkach jest napięcie, lub pożyczyć od kogoś wkład z matą i zobaczyć czy będzie grzac. w jednych modelach podgrzewanie lusterek włącza sie wraz z ogrzewaniem tylnej szyby a w innych po uruchomieniu silnika.(temat o podgrzewaniu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18336.0.html 0- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
coś mi nie bangla mi też- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć - Nowicjusz - wątek powitalny