Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
[B5 AFN] Czy mam podgrzewane lusterka?
czyli wychodzi na to że mozesz mieć podgrzewanie lusterek, przynajmniej instalacja jest, z tym że albo poprzedni właściciel wymienił (i oszczędził) wkłady na te bez mat grzewczych, albo ich w ogóle nie było.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba jakiś mega kac...
-
[B5 AFN] PODGRZEWANE LUSTERKA
nie wydaje ze tak jest skoro "wypala dziury" chodziło mi bardziej o to że w niektórch modelach jest załączane razem z tylną szybą a w innych tak jak kolega pytał po uruchomieniu silnika, bo nie włączał on grzania tylnej szyby.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będziesz rezał do auta ? a z przodu czy z tyłu? może na dachu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] PODGRZEWANE LUSTERKA
kolega grippen pisał pare postów wcześniej: Panowie w samochodach Audi A4 było podgrzewanie lusterek na dwa sposoby albo jak uruchomiło się samochód, albo jak włączyło się ogrzewanie tylnej szyby więc wszystko jest ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuu ale się nam pan Norbi zagotował (czyżby termostat się zacinał? )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej tylko bez fochów :gwizdanie: za tydzień napewno będę czy dobrze czytam że za tydzień w promce?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o i taki ptaszek pojechałem
-
Wrażenia z jazdy nowym Renault Laguna III 2.0dCi 150KM
Właśnie wczoraj kupiliśmy do firmy nowe Mondeo.Silnik 1.8 Duratorq TDCi 125KM [małe OT] słyszalem ze w srodku to straszny badziew .... Buhahahahah za ten schowek pasażera to powinni komuś przyjebać w ryja też miałem okazję tym jechać i z tym schowkiem to racja.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej niech nie wpada, a przyjedzie wiedziałem że ktoś się czepnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgadza się, wpadaj.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki, ja dokładnie nie pamietam bo jak tam byłem ostatnim razem to kierowca tira mnie na CB prowadził, a ja się szczerze mówiąc zabardzo nie rozglądałem. (o czym ja wtedy myślałem ....a randke miałem wtedy) Smoczyca nie wiem jeszcze o której dokładnie dojadę do wawy więc ciężko cokolwiek powiedzieć więc lepiej nie czekaj na mnie.
-
Akcja Jadę Fair!
to chyba jedyny sposób, albo poprosić o pomoc "wielkiego brata"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
heja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angee głowa do góry, będzie dobrze. ps. może mi ktoś napisać dokładna drogę na spota? chodzi od mostu Łazienkowskiego. (lub od Promenady) bo nie pamiętam dokładnie a nie chciałbym przez czas trwania spociku "zwiedzać"wawy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Strefa Śmiechu
polskie toalety....
-
[B5 AJM] Co to za filtr paliwa
to tak, tam brakuje śrubki z dużym kołnierzem, a przykręcona nią jest obejma co trzyma filtr paliwa, mam nadzieje że na foto coś będzie widać (robione tel)
-
Odrdzewiacz jaki najlepszy
zgadza się, koega co pracuje w "Motorze" robił testy (w politechnice bodajże, dokładnie nie pamiętam) i coca cola była najlepszym środkiem do odrdewiania.