Treść opublikowana przez krzyniek
-
Strefa Śmiechu
to jak z życia wzięte to ja też coś mam: gosciowi raz wybili szybę i zaj*** (pożyczyli) radio, no to wstawił szybę i napisał karteczkę "panowie nie wybijajcie mi szyby ! nie mam nawet radia" i rano jak poszedł do auta to szyba oczywiście wybita i na karteczce dopisane "to teraz już masz"! i radio przełożone z sąsiedniego samochodu.
-
[B5 AHU] Przebicia foni za CB na głośniki z radia
a masz np "kasetę z kabelkiem" (adpter) do MP3? bo np gdy jednocześnie słuchasz muzy z wyżej wymienionego urządzenia i rozmawiasz przez Cb to są właśnie takie przebicia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może Motor myślał o zmianie miejsca spocików...
-
Ciekawy test na półkule mózgu
ej no nie psuj zabawy, niech się kręci bo babka jest
-
Ciekawy test na półkule mózgu
też mi sie wydaje że najpierw w jej prawo potem w jej lewo czyli kręci się w obie strony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
heja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AJM] Co to za filtr paliwa
co do filtra to widac ten typ tak ma nie jest to najgorsze rozwiązanie. a śruby brakuje tam gdzie Ci zaznaczyłem strzałką
-
[B5 AJM] Co to za filtr paliwa
tylko musisz dobrego inbusa znaleźć, kolega na AKP pisał że objechał kilka warsztatów i nie mieli takiego klucza, nadomiar złego obiecywali mu że tak oczywiście mają, a jak pojechał na godzinę która sie umówił to nic nie mieli. ja taki taki klucz sobie sam dorobiłem. ps. na zdjęciu zauważyłem że nie masz śruby mocującej (już nie pamiętam czy silnik, czy jakiś elementy na silniku)
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
wielkość "bata" i cewki zapewne też.
-
Strefa Śmiechu
skopiowane z AKP Z forum internetowego BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie kłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak pojadę do miasta będę mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!! odp1.: - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota. odp2.: - Fakt, oni swoich nie zatrzymują. odp3.: - Jako że płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, że strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuje 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady. odp4.: - to prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów. odp5.: - nie jestem pewien że ta płyta DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru. odp6.: - Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu. odp7.: - Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim cię - ustrzeli a do tego trzeba sporo krzepy
-
Carpooling (podwoźnictwo) w Polsce, przejdzie to czy nie?
chyba się domyślam bali się że się spóźnią ja raz taką znajomą mamy wiozłem to myślałem że mi urwie uchwyt w drzwiach!! i też nie była zbyt rozmowna
-
CompSport
Rogala znajdziesz w Wawie: .:: MR Motors - Tuning place - W-WA UL. MINERALNA 26 ::.. (to ma w podpisie) a pod tym wykresem masz jego dokładne dane http://img525.imageshack.us/my.php?image=spankyurednionykp6.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Carpooling (podwoźnictwo) w Polsce, przejdzie to czy nie?
ja też z reguły tylko znajomych lub kogoś kto naprawde budzi zaufanie. kolega chiałbyć miły i zabrał panią (a co mu szkodzi , babka mu nic nie zrobi) ale jak wysiadała (widac w umówionym miejscu) to dwaj panowie "pożyczyli" od niego telefon i pare setek, jedyny plus to to że auta nie stracił, od tamtej pory żadnych stopowiczów! nie wiem czy to poprostu nie fart czy jak....
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
żadna nagonka, mówię jak jest, sam mam AJM i narazie nie narzekam, ale po przeczytaniu co stało sie Murzynowi to mam obawy ( a już prawie sie zdecydowałem jechac na zmianę sotu) co co chip_owania.
-
CompSport
a do Rogala pisałeś na pw? zapytaj jego? dla klubowiczów może bedzie jakaś promocja.
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
lepiej żeby nie szedł.... bo Murzynkowi silnik odmówił posłuszeństwa.....
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek ?
no to cos masz zj....e tak nie powinno byc. sprawdź czy nie masz gdzieś jakiegoś zwarcia? dokładnie albo ktoś coś grzebał albo jest zwarcie, lepiej to sprawdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brakuje tylko tego żeby ten pedał był w różowym kolorze....
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
popieram :oklaski:
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Tzn. chciałeś powiedzieć, że przejechanie kilku/kilkunastu okrążeń na pustym torze może uszkodzić twoje lub inne auto ? A w jaki sposób ? To tak jakbyś powiedział, że boisz się przejechać odcinek 200-tu km, bo może złapiesz gumę albo rozleci Ci się silnik... A niedajboże przycisnąć powyżej 3000RPM, bo turbina wyzionie ducha... Bez przesady, trochę więcej luzu, to jest zwyczajna zabawa Każdy wjeżdża osobno na okrążonko, na początku się zapoznaje, potem robi sobie czasówkę wedle uznania i zjeżdża z toru. To nie tylko daje niesamowitą frajdę, ale być może dowiesz się kilku rzeczy o zachowaniu twojego auta, bo tam właśnie możesz popuścić trochę wodze fantazji i jak wywali Cię na trawnik, to krzywdy nie ma tylko kupa śmiechu i jazda dalej Dobra, taka jest moja propozycja, warto się nad nią zastanowić, ale jeśli nie będzie nikogo chętnego do zajęcia się tematem w okolicy, to i tak temat się odpuści. zależy jeszcze jak wywali na trawnik, jak byłem ostatnio w niemczech na torze to gościu za dużo sobie popuścił i owszem wyleciał na trawnik z tą różnica że nie było śmiechu i dalszej jazdy bo na styku trawnika i asfaldu złapał dacha i potem tak kilka razy po trawie, nie chce tu nikogo straszyc ale różne są przypadki więc rozumiem Taktusia. co nie znaczy ze sam nie chciałbym sie przejechac po torze, fakt frajda jest niesamowita, kto już próbował to wie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej, no to może w koncu jakiś spocik w Garwolinie zrobimy.... ps. ile jsest z Kurowa do Garwolina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słabszych ???? - osz Ty wredoto :tongue4: No nie, chyba zaraz zadzwonię do Malika żeby nie odbierał tego co ma odebrać słabszy ..... a to dobre :> no to Kaśka miałaś sobie mieć cb .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie dostaniesze wieksze baty niż tylko taki jeden :bicz3: