Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dotarłem do domu... bilans powrotu: 80km w niecałą godzinkę, spalanie hmm ... wrażenia ze spotu: bezcenne i tak jak Angela napisała "spocik kox"
  2. oj widzę że będzie się dziś działo oj będzie
  3. Alvaro może to przez tą pogodę bo zauważyłem że na forum to prawie sama krytyka ostatnio, nic nie pochwalą (a filmy pewnie oglądają ;))
  4. To autko Kaski....... jak na ETM czarne b5 to napewno Kaśki
  5. MorgothV8 dasz radę, najwyżej podjedziesz i jak nie bedziesz miał sił to będziesz siedział w aucie.. ja jeszcze nie wiem czy wpadne na spota ale postaram się
  6. to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16379.0.html może coś pomoże w temacie.
  7. dokładnie tak, 3-maj sie będzie dobrze.
  8. pewnie tak.....
  9. chyba spływ to może jakiś zimowy, bo ze zdjęć widac że jest sie przy czym ogrzać a tak serio to ciekawa praca i chyba trochę niebezpieczna.
  10. ja tez w niemczech podobną śmigałem i było ok a u nas zimą straciłem do niej zapał (fajnie się jeździ bokiem ale co za dużo to nie zdrowo)
  11. oj chyba jakby wasze Panie wiedziały o czym WY tu smarujecie na tym forum to mógłby być zakaz zbliżania sie do kompa
  12. ten drugi patent o którym pisze MarEsp wygląda tak http://www.allegro.pl/item229138470_transmiter_fm_7cz_z_512mb_wbudowanej_pamieci_.html
  13. istnieje coś takiego, sam używam, ale co do szczegółów to Ci nie powiem bo ją dostałem, ale zapytam szwagra co i jak. a przykładowy produkt wygląda tak http://www.allegro.pl/item229248214_kaseta_adapter_cd_mp3_z_autoreversem_jakosc.html
  14. może i respect ale jakie zagrożenie oni stwarzali tą vectrą. sam widziałem jak jeżdżą ci niebiescy w tych "mocnych" vectrach, np. jak ganiali gościa co jechał ok 100 na ograniczeniu do 70km/h, kozaczyli, kozaczyli i to dłuższy czas aż raz gościu jadący busem przychamował przed psem i vectra sie rozbiła a tego co gonili pojechał spokojnie dalej. ot cała policja.
  15. Norbi. Generalnie jestem za Wolą, ale przesadziłeś cokolwiek z tym lobbingiem może on coś ma z lobbowania Woli.... no to jabym jechał to bedę musiał sie przez całą wawę bujać, a to już nie fajnie jest.
  16. co do punktu pierwszego to albo skończył sie czujnik temperatury (a czy czasem wskaźnik w ogóle sie nie rusza? _to wtedy czujnik bym obstawiał) albo termostat.
  17. dobrze Ci kolega napisał
  18. taki kraj, tu wszystko może sie zdarzyć. na AKP gościu pisał o kupnie A8 jak pojechali (bezwypadkowe itd.) na miejscu sie okazało że szpachla jest wszędzie, brak poduch, jak gościa op.....li to im jeszcze auto uszkodził to którym przyjechali. normalnie to nikomu nie można ufać.[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2007, 07:41 _________________________________________________ chopie Ty godej po polskiemu bo te gorole Cie nie sfersztuja - kolejny raz Cie prosza EOT nie jest tak żle co nie co kumają, (mam szwagra ze śląska )
  19. mam rozumieć że znów byli Ci "trzej muszkieterowie" w dresach....? ja wczoraj nie mogłem, ale za tydzień sie postaram wpaść, skoro to ma już byc ostatni raz w promenadzie.
  20. [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2007, 09:09 _________________________________________________
  21. ja tylko dodam że też na 5 biegu ale co do 8km to zdoga.
  22. a nie jest tak że wewnątrz tego uchwytu jest śrubka którą trzeba najpierw wykręcić. potem pół uchwytu się wyjmuje a pod nim są następne śruby (ale to sie odkręca wtedy jak sie chce zdjąć całą tapicerkę z drzwi.
  23. otl: ładne odbicie pani na autku.
  24. no w takiej cenie to i ja bym kilka wziął

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.