Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dotarłem do domu... bilans powrotu: 80km w niecałą godzinkę, spalanie hmm ... wrażenia ze spotu: bezcenne i tak jak Angela napisała "spocik kox"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj widzę że będzie się dziś działo oj będzie
-
Link do oglądania filmów bezpośrednio z netu
Alvaro może to przez tą pogodę bo zauważyłem że na forum to prawie sama krytyka ostatnio, nic nie pochwalą (a filmy pewnie oglądają ;))
-
Spotkania na drodze
To autko Kaski....... jak na ETM czarne b5 to napewno Kaśki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MorgothV8 dasz radę, najwyżej podjedziesz i jak nie bedziesz miał sił to będziesz siedział w aucie.. ja jeszcze nie wiem czy wpadne na spota ale postaram się
-
[B5 AJM] Gdzie jest wzmacniacz antenowy
to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16379.0.html może coś pomoże w temacie.
-
Czas się pożegnać na jakiś czas.
dokładnie tak, 3-maj sie będzie dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie tak.....
-
Walka o paliwko!!
chyba spływ to może jakiś zimowy, bo ze zdjęć widac że jest sie przy czym ogrzać a tak serio to ciekawa praca i chyba trochę niebezpieczna.
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
ja tez w niemczech podobną śmigałem i było ok a u nas zimą straciłem do niej zapał (fajnie się jeździ bokiem ale co za dużo to nie zdrowo)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj chyba jakby wasze Panie wiedziały o czym WY tu smarujecie na tym forum to mógłby być zakaz zbliżania sie do kompa
-
[ALL] Kaseta od odtwarzacza kasetowego jako MP3
ten drugi patent o którym pisze MarEsp wygląda tak http://www.allegro.pl/item229138470_transmiter_fm_7cz_z_512mb_wbudowanej_pamieci_.html
-
[ALL] Kaseta od odtwarzacza kasetowego jako MP3
istnieje coś takiego, sam używam, ale co do szczegółów to Ci nie powiem bo ją dostałem, ale zapytam szwagra co i jak. a przykładowy produkt wygląda tak http://www.allegro.pl/item229248214_kaseta_adapter_cd_mp3_z_autoreversem_jakosc.html
-
Debil z gorszym debilem sie spotkali!!!!
może i respect ale jakie zagrożenie oni stwarzali tą vectrą. sam widziałem jak jeżdżą ci niebiescy w tych "mocnych" vectrach, np. jak ganiali gościa co jechał ok 100 na ograniczeniu do 70km/h, kozaczyli, kozaczyli i to dłuższy czas aż raz gościu jadący busem przychamował przed psem i vectra sie rozbiła a tego co gonili pojechał spokojnie dalej. ot cała policja.
-
Znowu zawiodłem się na ludziach. Umiesz liczyć, licz na siebie...
i to jest bardzo ładne podsumowanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi. Generalnie jestem za Wolą, ale przesadziłeś cokolwiek z tym lobbingiem może on coś ma z lobbowania Woli.... no to jabym jechał to bedę musiał sie przez całą wawę bujać, a to już nie fajnie jest.
-
[B5 AAH] problemy z elektryka
co do punktu pierwszego to albo skończył sie czujnik temperatury (a czy czasem wskaźnik w ogóle sie nie rusza? _to wtedy czujnik bym obstawiał) albo termostat.
-
[B5 AHU] Kontrolka tylko nie wiem od czego?
dobrze Ci kolega napisał
-
Znowu zawiodłem się na ludziach. Umiesz liczyć, licz na siebie...
taki kraj, tu wszystko może sie zdarzyć. na AKP gościu pisał o kupnie A8 jak pojechali (bezwypadkowe itd.) na miejscu sie okazało że szpachla jest wszędzie, brak poduch, jak gościa op.....li to im jeszcze auto uszkodził to którym przyjechali. normalnie to nikomu nie można ufać.[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2007, 07:41 _________________________________________________ chopie Ty godej po polskiemu bo te gorole Cie nie sfersztuja - kolejny raz Cie prosza EOT nie jest tak żle co nie co kumają, (mam szwagra ze śląska )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam rozumieć że znów byli Ci "trzej muszkieterowie" w dresach....? ja wczoraj nie mogłem, ale za tydzień sie postaram wpaść, skoro to ma już byc ostatni raz w promenadzie.
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2007, 09:09 _________________________________________________
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
ja tylko dodam że też na 5 biegu ale co do 8km to zdoga.
-
[B5] jak sciągnąć uchwyty wewnetrzne w drzwiach?
a nie jest tak że wewnątrz tego uchwytu jest śrubka którą trzeba najpierw wykręcić. potem pół uchwytu się wyjmuje a pod nim są następne śruby (ale to sie odkręca wtedy jak sie chce zdjąć całą tapicerkę z drzwi.
-
Wlew Gazu - Gdzie?
otl: ładne odbicie pani na autku.
-
tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
no w takiej cenie to i ja bym kilka wziął